Glavni meni

Citroen DS4 1.6i THP So Chic

Započeo Zeljkamp, 09 Novembar, 2017, 15:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : CITROEN DS4 1.6i THP So Chic
AGREGAT : 1598 kubika, 156ks, benzin
KILOMETRAZA : 118.882km
GODISTE : 2011.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 9.699e


Vozilo sam licno dovezao iz Svajcarske i tamo sam ga kupio od vlasnika. Izuzetno stanje i nesvakidasnja perla bela boja (nije obicna bela kao sto su vecinabelih DS4 na nasim oglasima) ! Ceo u fabrickoj boji. Nije lickan za prodaju, tj. nije radjeno dubinsko pranje a ni poliranje, tako da mozete videti pravo i realno stanje. Kilometraza je prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu istoriju. Dozvoljavam proveru ovlascenog Citroen servisa ili servisa po Vasem izboru. Kraj 2011. godine.

DS4 poseduje najjaci So Chic paket opreme za ovaj model i radjen je po porudzbini :

- Kozna sportska sedista
- Masazeri u vozacevom i suvozacevom sedistu
- Grejaci sedista
- Elektronski podesiva lumbalna podrska u sedistima
- Line holder (vibriranje leve ili desne strane sedista u slucaju da se pregazi leva ili desna bela linija bez ukucenog migavca - upozorenje u slucaju da zaspite)
- Prednji LED farovi koji prate krivinu
- Zadnja LED svetla
- Prednji i zadnji parking senzori sa grafikom na centralnom ekranu
- Parking asistencija (skeniranje bocnog parking mesta i parkiranje)
- Denon ozvucenje sa vuferom u gepeku (izuzetan kvalitet zvuka)
- Velika navigacija
- Automatski digitalni dvozonski klima uredjaj
- Tempomat
- Kozni multifunkcionalni volan
- Bluetooth
- MP3
- AUX
- Hladjenje kasete i ostave kod rucice menjaca
- Svetlosna signalizacija u bocnim retrovizorima za vozila u mrtvom uglu
- Automatsko sklapanje retrovizora
- Grejaci retrovizora
- Pranje prednjih farova
- Poluautomatski menjac sa salterima na volanu
- Automatska rucna kocnica
- Aluminijumske felne od 18" sa odlicnim zimskim gumama
- Automatsko zatamnjivanje unutrasnjeg retrovizora
- Svetla za maglu sa opcijom corner light
- Aluminijumske papucice
- Asistencija prilikom kretanja uzbrdo (Hill assist)
- Chrome paket opreme i jos dosta toga...


Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.



















TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

izgleda nadrkano i mlado godiste ali na kojim drogama treba da budes da das 10k eur za polovan jebeni citron (bez hidraulicnog ogibljenja)  [ludak]

Zeljkamp

Nije ovo obican Citroen, veruj mi. ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF

verujem
ali ako nema hidraulicno ogibljenje zasto bi iko ikad kupio citroena?

a pezoa jos manje  [neampojma]

Zeljkamp

Da bi se razlikovao od ostalih Citroena. :)
TwinZ Auto & Moto

Lazic

#6
Citat: Zeljkamp poslato 09 Novembar, 2017, 23:49
Nije ovo obican Citroen, veruj mi. ;)
A u stvari bi trebalo da bude sasvim obièan Citroen, kakvi su bili nekad... Kad su izbacili Ajkulu bila je sf za kola iz te ere, kad su izbacili CX takoðe, GS je bio kao svemirski brod za '70-te, ovaj jedva da lièi na nekada¹nju slavu... Moj gejmobil je bar moderna verzija spaèeka... ;D

E, kakav je trip sa tim menjaèem, ako se ne varam imali kao manuelan koji ima robotizovano kvaèilo i ovaj sa pedalama... Ili je to isto...? Kako se èini u vo¾nji? Potro¹nja na putu? Kakav je prilikom polaska? Jel kao da èovek pu¹ta kvaèilo ili kao klasièan automatik sa konvertorom?

Zeljkamp

Auuu, koliko pitanja imas... Ti si neki bas radoznao covek. ;D

1. Menjac je robotizovan i treba malo da se naviknes jer brzine menja slicno kao i manuelni. Prilikom polaska vise lici na automatski menjac a priliko saltanja na manuelni. Ako bi morao da biram izmedju manuelnog ili ovog, dileme ne bi bilo. Ovaj i tacka.

2. Sto se voznje tice, ponasanje na putu ne lici ni na jednog Citroena. Vise je nekako BMW-ovski, krut, precizan i direktan na upravljacu, sto mi se puno svidja. Za razliku od drugih Citroena, ovaj je bas uzivanje voziti, narocito kada se igras i koristis svu dodatnu opremu koju poseduje. Potrosnja na otvorenom putu je vise nego prihvatljiva. Voznja po ogranicenjima u CH je oko 6L (do 120km/h) a voznja od ulaska u Italiju pa sve do Beogradana sa ukljucenim tempomatom na 140km/h je oko 7L.

Generalno, prilicno zanimljiv i atraktivan auto. Pre ce se okrenuti za njim nego za nekim BMW-om ili Mercedesom. Narocito kada su zene u pitanju. One zabaciju i glavu i udicu. Dakle, 100% momacki auto. Picolovac. ;)


P.S. U putu su me napale 4 svajcarkinje, 3 'talijanke, dve slovenke, jedna hrvatica i bezbroj nasih lepotica. Sve sam ih morao odraditi. Ne pitaj, ziv nisam. ;D
TwinZ Auto & Moto

Hattrick


clutch&brake

Daj da ga kupim... mozda nesto i pojebem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljkamp

Ne moras da ga kupis, dodji i dacu ti krug. Svi tvoji problemi ce biti kao rukom odneseni. ;D
TwinZ Auto & Moto

viper

Mogu ja da provozam jedan krug 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Zeljkamp

Ti vozis Alfu, tebe samo majstori interesuju. ;D
TwinZ Auto & Moto

viper

Mene interesuje kako radi taj menjaè po¹to slièan imam u Alfi.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Zeljkamp

#14
U slucaju da Vas sin, cerka, unuk(a) ili neko Vama drag, nema srece u ljubavi, budite sigurni da je ovaj prelepi DS4 resenje problema ! ;D

















Cena : 9650e
TwinZ Auto & Moto

sremac

#15
Ahahahahah na konto ljubavnog ¾ivota, poznanik ima ds5 , realno vi¹e ga odmeravaju zene nego neki nemaèki premijum duplo ili par puta skuplji, ajde zene al i mami poglede i mu¹karaca.
dodu¹e i mehanièar ga je lepo naguzio za menjaè kad je crkao,tako da se i seksualni zivot poboj¹ao :D

lep primerak, a i rasturili su ih kako su napravili celu DS seriju, bukvalno, kad ih vidim odu¹evim se
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Jefta

Bas dobro izgleda auto. Pravi gradski autic.

Lazic

Sad ga usra, isto ¹to je i Kadet gsi bio pravi gradski auto, samo d'izgine¹... ;D









Citat: clutch&brake poslato 10 Novembar, 2017, 08:01
Daj da ga kupim... mozda nesto i pojebem
Ne'¹ jebat'... ;D :-*

gixxer


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto