Glavni meni

Suzuki GSXR 750 K9 Kupljen nov u Markosu

Započeo gixxer, 08 Novembar, 2017, 00:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Suzuki GSXR 750 K9 2009god.Kupljen nov u Srbiji kod ovlastenog zastupnika Markos o cemu posedujem kompletnu dokumentaciju i 2 orginalna kontakt kljuca,registrovan je do kraja Avgusta 2018,nedavno stavljeni nov lanac i lancanici,ima otvoreni izduv sa prelepim Gp zvukom,gume su recimo na pola ,mogu da predju jos oko 3000km,presao je 24000 km,ima karbonske stiker nalepnice na mostu viljuske,cepu rezervoara i tank-pad,ima preklopivi nosac tablice,posto je kod ovih modela regler problematican jer nije na dobrom mestu i previse se greje kod gradske voznje,stavio sam regler od K5 1000 koji je ima veci hladnjak i montirao ga ispod donjeg mosta prednje viljuske gde ima idealno hladjenje tako nikad vise nece biti problema sa njim,motor prelepo izgleda ,nista ne njemu nije krpljeno-vareno i slicno,jednom recju buduci vlasnik nece imati nikakvih izdataka,samo da ga vozi i uziva,CENA koju trazim za njega je 6100 eu i moguca je mala korekcija iste,hvala Vam sto ste procitali moj oglas i sretna vam kupovina,motor moze se pogledati u Adi u Vojvodini,ima SA tablicu,nije Sabac nego Senta-Ada, tel : 063-177-05-08


















gixxer


Glava Dole

Pihhh sto nisam pri parama, samo u retrovizore ubacim ovo

! No longer available

I jebes dozvolu... kad zaustavi samo rotacija "pozdrav kolega" [rofl]

gixxer


gixxer

I pancirna kociona creva,valjda nisam vise nista zaboravio [neampojma]

losmi

Bez uvrede, al ovo kao da je digitronom slikano, daj normalne slike da se vidi motor i detalji..

Hurricane


gixxer

Ovako ,posto nemam fotoaparat sa mega-giga pikselima kao ni telefon koji ima takvu kameru,a nemam ni nameru da ga imam,slikao sam motor sa onim sto imam,a to nije digitron,verovatno cu morati da bi vam udovoljio unajmiti profesionalnog fotografa da napravi umetnicke slike koje bi bile odgovarajuce,ili jos bolje da unajmim nekog ko ima  profesionalni dron pa da mi napravi snimke iz vazduha kako idem 200 na sat i naglo kocim da se vidi da motor slucajno ne vuce u stranu,ili da eventualno zaintersovanima odnesem motor u  njihovu sobu,pa da ga detaljno razgledaju kada budu za to imali vremena,mnogo se u zadnje vreme izvoljeva ,ja sam tokom godina naucio da kad nesto prodajem nikako novac onog koji bi to da kupi ne vredi VISE od mog novca nego isto toliko,svako je svoj teskom mukom zaradio,kod nes je postala praksa da kad neko dodje kod vas da kupi nesto,ponasa se tako kao da njegov novac 3 puta vise vredi od vaseg,e pa ne vredi ,zbog svega toga i ostalog,slike motora koji prodajem su takve kakve su a kome nisu dovoljno dobre ,neka gleda neki drugi nemunjen nedobog motor sa boljim slikama,toliko od mene,pozdravljam one koji su nadam se dobronamerno ,a ne zlonamerno komentarisali moj skromni oglas

Hurricane

...ja se ¹alio, aktuelna izreka ovih dana : namunjen nedobog

a i kolega je prvo napisao da izjavljuje bez namere da uvredi


tako da drka¹ se bezveze, sve je na mestu i ok

K_A_W_A

Citat: losmi poslato 08 Novembar, 2017, 11:04
Bez uvrede, al ovo kao da je digitronom slikano, daj normalne slike da se vidi motor i detalji..

Posto poznajem Saleta i vidjao sam neke njegove motore koje prodaje, mogu ti reci da su to sve uglancani, sredjeni i bez greske motori. Sale voli da mu je svaki motor koji prodaje bude cakum-pakum. Tako je sa svim motorima koje prodaje, a tako je i sa moto opremom koju prodaje. Po meni jedan od boljih trgovaca motora i moto opreme. Moja preporuka za Saleta.

gixxer

Hvala druze na pozitivi,ne lozim se nesto mnogo na komentare nego godine posla sa ljudima ovakvim i onakvim,na zalost ostavile traga na nivo tolerancije,mada bi trebalo da je obrnuto

sremac

Ako si trgovac, znaèi bavi¹ se time, donosi ti prihod, mora¹ ulo¾iti u opremu ne mora profi fotograf kako ti ka¾e¹ èak danas svaki proseèan fon moze da napravi dobre slike pri normalnom svetlu.  ko zna da gleda lako æe skontati iz dobrih slika kakv je motor , neko æe vodeæi se slikama zapucati 200km u jednom smeru da vidi motor zbog tvojih mutnih ili lo¹ih slika.

ako ima¹ dobre slike i ¹to vi¹e detalja na nima ¹tedi¹ vreme i sebi i kupcu.

verovatno su godine iskustva sa raznoraznim prodavcima nauèile ljude da otvore 4 oèi.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

gixxer

Sremac ja sam svoje rekao u vezi kvaliteta slika,a godine iskustva sa raznoraznim kupcima i onima koji nisu kupci nego smaraci, jesu ucinile svoje,slike su najbolje sto sam znao da napravim i nisu takve zato sto imam sta da skrivam,ko me zna ,taj zna kakav sam,ko me ne zna upoznace me ,a ti svakako neces,a ko je stvarno zainteresovan za motor,taj ce prvo pozvati i dobice odgovor na svako pitanje koje ima u vezi motora,pa ako misli da je i dalje zaintersovan neka boze moj dodje,sa mnogo manje informacija  i manje slika sam ja isao ne 200 km u jednom pravcu nego 1200,zato sto sam bio pravi kupac a ne smarac,kako si kupovao kada nije bilo neta i giga-mega slika? Ilii tada nisi ni kupovao?Jos jedanput ,ko na osnovu kvaliteta slika mog motora,sumnja u kvalitet moga motora,taj ne mora da dodje da ga vidi i uveri se kakav je,od mene toliko

gixxer

Za dalje,motor je kod mene 3 sezone,tako da nije predmet preprodaje,jedini razlog prodaje je promena kategorije-vrste motora koju sam vec obavio

Hohštapler

#14
A kolko mo¾e da razvije?? ;)

Dru¾e, opusti se, kome ovo nije dovoljno da ima bilo kakvu sliku o motoru nek ode u salon...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

Posao ti je takav da radi¹ sa ljudima, i smaraèima.  I ba¹ zato da te ne bi zvao potencijalni i pitao ¹ta ima od opreme, jel prav ram ,  slika¹ sta ima, napomene¹,  i mirna baèka. Problem te prodaje je ¹to ne prodaje¹ svojim drugarima pa da ka¾e¹ ko me zna zna kakav sam. Da ja te svakako neæu upoznati kao kupac  iz par razloga, a to je da sva vozila koliko vidim ogoli¹ i skine¹ sve ¹to mo¾e da se proda zasebno, primer kako koji motor proda¹ posle se u oglasima pojavi njegov auspuh, nosaè tablica koji je i ovde skinut , poklopac suvozaèkog sedi¹ta i slièno, kod automobila kuke, poklopci motora, zimski setove guma, i ko zna ¹ta jo¹, ovo je samo s na¹ih oglasa.
Jbm li ga a imam 27 god i ne kapiram stvarno kako je bilo u ono vreme kad nije bilo slika i kada su se vozila kupovala po oglasima s opisima: Golf  dizel 89to bordo ¹iber 7000maraka  svaka èast , matori mi kaze bilo je jebeno , druga vremena. Prilagodi se da ljudi ¾ela da vide stvar koju idu da kupe pre nego ¹to se zapute na put po to, jer neko æe uzeti slobodan dan, platiti majstoru da podje s njim, iznajmiti prikolicu zbog situacije koja je mogla da se izbegne dobrim slikama. Ba¹ zato ¹to tvrdi¹ da prodaje¹ dobra vozila dobra slika ti ide u prilog.  
budala na leru, mudonja u kontra smeru

gixxer

Sada si preterao,ako imas 27 godina mogao bi otac da ti budem,nista ne skidam ni sa cega ,jednostavno cesto idem preko i odande donosim sve te stvari,u velikoj si zabludi bas zato sto me ne znas i hvala dragom Bogu da tako i ostane,a sada se ostavi moje teme ,verovatno imas da radis nesto korisnije,ili oglasi ti nesto pa da je brljam u tvojoj temi

viper

E nek si mu rekao 😁 uzgred sretna prodaja 😃

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

CitatSada si preterao,ako imas 27 godina mogao bi otac da ti budem

Kako "volim" ove koji misle da su popili svu pamet ovog sveta samo zato sto su stariji :)

gixxer