Glavni meni

02.11.2017 Jurija Gagrina - crni CBR

Započeo mrle, 03 Novembar, 2017, 10:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Sinoæ oko 20:15h se vraæam sa klincima sa treninga i obiðe nas crni CBR kod bloka A, kolega u full opremi, klinici vièu: "Tata, da li si video ovaj motor?" I posle pe¹aèkog kod kineza (sa leve strane) i onih servisa (sa desne strane) eto gu¾ve i zastoja, vidim jedan SUV popet na travu i oboren crni "novi" CBR . Stanem, upalim sva èetiri, vidim da momak stoji, kaciga na travi pored. Pitam ga da li je ok, a on ka¾e, :"Izgleda da sam ga ubio". Pogledam, ono veliki ¾uti pas. Izleteo mu tu oko stanice i pravo pod motor. Podignemo motor, povukla ruèica i èantra za ulje, pa udara u vizir, on pogubljen. Pokupimo plastike, stavim mu ih u ranac, pronaðemo i otpali tegiæ. On prevuèe onog psa na travu. Ja mu tu delimièno osposobim volan, da mo¾e da pretera motor desno ka tr¾nom centru na uglu J.Gagarina i Gandijeve.

UFF

prosao sam par minuta kasnije, u levoj traci pandurski auto parkiran sve sa rotacijom, malo ispred crni cbr izguljan stoji na copavoj, malo ispred na travi lezi nepomican pas.
nisam video nikoh pored niti oko motora pa nisam ni stao da zapitkujem i dizem frku

jbt ako ti izleti pas u jurija gagarina preko 6 saobracajnih traka i ograde (eto greske sto nisu celom duzinom postavljenje) gde onda mozes da se opustis i potegnes?

Jefta

Generalno neko moje pravilo je da kada se tako nesto desi da ti iskoci ker, nikada ne kocim, dodajem gas i opustim se na motoru da moze on sam da ispegla sve kada ispadne iz ravnoteze. Vodim se onim. Masa puta brzina. Sto veca brzina veca sila kojom udaram kera. Manje sanse da me izbaci iz ravnoteze.

Jefta

Opet moj motor ima 268kg + mojih 90(i nesto sitno) preko :)

Bori¹a

uz malo srece, mozes da ga preseces na pola :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Треба да нађе доброг адвоката и да тражи надокнаду штете од града.
Друштво за заштиту од животиња

Dragana friz


megaidiot

Citat: El Jefe poslato 04 Novembar, 2017, 08:57
Треба да нађе доброг адвоката и да тражи надокнаду штете од града.
tako je, ali i da se spremi da grad to moze da razvuce na beskonacno vremena.

Jefta

Citat: El Jefe poslato 04 Novembar, 2017, 08:57
Треба да нађе доброг адвоката и да тражи надокнаду штете од града.
Od toga nema nista u gradskim uslovima. Na autoputu i nekako posto moraju da ga obezbede ogradom, ali u gradu nikako. Uvek stave onu famoznu: "Nije prilagodio brzinu stanju puta i uslovima saobracaja"

Bori¹a

mog dedu ujeo ker kod bolnice u cacku i tuzili smo grad, 40k uzeli... al 13 uzeo advokat :D

Lazic

Citat: Jefta poslato 04 Novembar, 2017, 00:42
Generalno neko moje pravilo je da kada se tako nesto desi da ti iskoci ker, nikada ne kocim, dodajem gas i opustim se na motoru da moze on sam da ispegla sve kada ispadne iz ravnoteze. Vodim se onim. Masa puta brzina. Sto veca brzina veca sila kojom udaram kera. Manje sanse da me izbaci iz ravnoteze.
To uop¹te nije lo¹a strategija... Pre 20+ godina sam znao lika koga je zajedno sa jo¹ njih 4 zamalo ubila devojka suvozaè. Izleteo im pas na nekom putu, ¾enska vrisnula, "ne psa" i 'ladno cimnula volan, isprevrtali se, ovaj posle imao 5 operacija kième... Retard od ¾ene...


bucko

Citat: Bori¹a poslato 04 Novembar, 2017, 16:12
mog dedu ujeo ker kod bolnice u cacku i tuzili smo grad, 40k uzeli... al 13 uzeo advokat :D

Za trinaest bi ja izujedao advokata

megaidiot

pravno pismenog drugara ujede ker i on resi iz zajebancije da to ganja, malo da vezba zalbe i pisanija, ko veli kad cigani sami sebe ujedaju za 15 iljada, sto ne bi probao kad mu se vec desilo. i dogura on do toga da treba da mu plate, ali grad onda ulozi zalbu, pa se jos nesto cimao i sad je slucaj u stanju limba, grad treba da mu da pare, ali rok isplate nije definisan tj. moze da bude i beskonacno u teoriji.

Bori¹a

Citat: bucko poslato 05 Novembar, 2017, 12:24
Za trinaest bi ja izujedao advokata

tako mi i treba kada se ne pogadjam na vr' njive...

Peki

Citat: megaidiot poslato 05 Novembar, 2017, 14:03
pravno pismenog drugara ujede ker i on resi iz zajebancije da to ganja, malo da vezba zalbe i pisanija, ko veli kad cigani sami sebe ujedaju za 15 iljada, sto ne bi probao kad mu se vec desilo. i dogura on do toga da treba da mu plate, ali grad onda ulozi zalbu, pa se jos nesto cimao i sad je slucaj u stanju limba, grad treba da mu da pare, ali rok isplate nije definisan tj. moze da bude i beskonacno u teoriji.

jel sad jasno za¹to je Bori¹in deda platio 13k advokatu :)

mrle

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2017, 22:12
prosao sam par minuta kasnije, u levoj traci pandurski auto parkiran sve sa rotacijom, malo ispred crni cbr izguljan stoji na copavoj, malo ispred na travi lezi nepomican pas.
nisam video nikoh pored niti oko motora pa nisam ni stao da zapitkujem i dizem frku

jbt ako ti izleti pas u jurija gagarina preko 6 saobracajnih traka i ograde (eto greske sto nisu celom duzinom postavljenje) gde onda mozes da se opustis i potegnes?

kakav pandurski auto, to sam ja bio sa Multiplom i upaljena 4 migavca. Na travu se parkirao neki manji SUV, mi podigli motor, pokupili plastike i deèko lagano vozio za mnom do raskrsnice sa Gandijevom, tu se parkirao i sklonio s aputa.

Lazic

Znaèi pub u slobodno vreme... :o ;D


@Peki:
To je domaæi problem, ko zna zakon teoretski mu ne treba advokat... Na¾alost kod nas je mnogo bitnije koji advokat je kakav sa kojim sudijom ili ve¹takom...