Glavni meni

Moj izbor slijedeceg motora,sad za i protiv!?

Započeo mali_zmaj, 29 Oktobar, 2017, 19:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2017, 23:34
I dalje sam bez motora. Faktièki. Formalno, imam svoj motor.
To je jako lepo... :D :-*

Samo valjda obrnuto, formalno si bez motora, a faktièki ga ima¹... Valjda... :D

mi¹ko_kolo

 [nono] Upravo onako kako sam rekao. Formalno sam vlasnik novog Versysa, a faktièki biæe moj za par godinica.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


mi¹ko_kolo


Lazic


Bori¹a

ili si ga iskesirao pa te sramota od komsija, pa ces pokazati za koju godinu kad izadje novi model [rofl]


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic


mi¹ko_kolo

#90
 [neee] 'Vaki.



Al' si, zato, ti uzeo crven' na rados'!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

Citat: megaidiot poslato 18 Novembar, 2017, 21:28
prelazio sa fazerom i po ~1000km dnevno, nista ne boli sto ne bi bolelo na drugim motorima, niti manje niti vise. jeste, velki bmw je udobniji, i pan european i goldwing, sigurno, ali ovo radi posao i po gradu i na putu, ako ides sam.

da sedne¹ na penelope kruz i da je vozi¹ iljadu kilometara u jednom danu, sve æe da te boli. utem sluèaju nema pomoæi jer ne postoji takav komfor, u kome æe¹ da se ne boli¹ iljadu.

osim srada

na njemu ne boli ni¹ta :)


mali zmaje, tamo neke 2025 dolazim u BL (imam tamo neke drugove iz jugoslavije i neke drugarice :) )

mi¹ko_kolo

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Novembar, 2017, 06:25
Mi¹ko, sjajno! :)
Aman ljudi, motor i dalje nemam. Samo se vodi na mene. A kad i na koji naèin æe biti i faktièki moj - to æemo videti kada doðe vreme.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

ja necu kao misko imati kesa za ovog novog,ako se odlucim na kraju za njega,no za onog ruznog,sa gljivom naprijed,al meni lijep!!  mada ko zna do ljeta!!  na kraju cu da uzmem VFRa da pariram onom mudroseru Hostapleru, zinat,i da nosam tablete za bolove kad ga vozim!!  I kremu za hemeroide!   :-*   ;)
jin-jang