Glavni meni

Poklanjam kacigu Dainese

Započeo Flojd, 28 Oktobar, 2017, 23:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Flojd

Drugari,
imam jednu d¾et kacigu koja mi stoji godinama i skuplja pra¹inu. Nema sunèani vizir. Nema vreæicu. Dosta je stara, unutra¹njost je tro¹na, ni vizir nije mnogo bolji ali je ipak u upotrebljivom stanju.  Nije padano sa njom, nema straha od transfera baksuza.

Nadam se da æe nekome da poslu¾i barem za prvu pomoæ dok se ne snaðe ili neka mu stoji za neplaniranog suvozaèa. Te¾ina je 1050 gr, velièina je M (57-58).

Staviæu oglas na jo¹ jedan forum pa ko se prvi javi - ide njemu. Mogu i da po¹aljem gde god o tro¹ku primaoca.

Kontakt: PP ili 064/121-1313

Evo koja slika:













Flojd

Oti¹la d¾etovka brzinom svetlosti. Neka je nazdravlje!  [cheers]

UFF

npisi kome je otisla ako je sa ovog foruma, glupo je poklanjati a da se javljaju na pp, cak sta vise to bi trebalo da bude pravilo, ko se prvi javi u temi njegova je, pp se ne racuna

Flojd

Ne znam da li je èovek sa ovog foruma, predstavio mi se samo kao Mi¹a. Bacio mi SMS...A da je prvi - jeste. Evo, ako bude hteo neka ka¾e nik ovde, ja mu ne znam nik.

UFF

pa to znaci da kaciga moze da ode i nekom ko nije sa foruma a samo je u pravom trenutku guglao daj i meze/jet

upravo zato i napisah ono gore

tvoj gest je za pohvalu i necu da se mesam i namecem pravila, kad neko hoce nesto da pokloni nek pokloni kome god zeli ali valjda bi trebalo da se zna kome poklanja...

Glava Dole

Apsolutno se slazem sa UFFom sto se pravila tice :)

Hattrick

Lep gest, svaka cast, takodje slazem se sa osobama iznad, nema potrebe stavljati na 5 foruma, svakako ce otici i da se stavi na samo jedan. Takodje po meni trebalo bi uvesti pravilo, nema fona, nema PP, Vibera, FB-a, i ostalog, nego ako je topic na forumu, donacija ide preko otvorenog topica na forumu. Inace nema potrebe da se topic uopste otvara, jer se donacija onda moze napraviti i direktno preko FB-a na primer. Ponavljam svaka cast za gest, i to mozda i nije tvoj propust, vec treba uvesti jasna pravila za donacije na nivou administracije.

megaidiot

bio zmaj nesto srao...










imao je klasicnu gresku koja se zove overengineering

Flojd

Ljudi, ne znam èemu toliko mudrovanja oko jedne jebene kacige koja na tr¾i¹tu najverovatnije ne vredi iole bitne novce. Sla¾em se sa Hattrick-om i Uff-om skroz : Ako uvedemo, odnosno ako urednici uvedu, pravilo kako se mo¾e doæi do neèega ¹to se poklanja na forumu ja æu to da po¹tujem i tako æemo od uvoðenja pravila pa nadalje da radimo. Po¹to striktnog pravila oèigledno nema, oglasio sam kacigu tako da je neko ¹to pre dobije jer æe mu mo¾da ba¹ istog dana ili sata zatrebati. Forum mo¾e, recimo, i da padne, da èovek iz nekog razloga ne mo¾e da se loguje, da postuje i da ¹alje poruke a ovako ima moj broj, javi mi se i zavr¹imo prièu odmah.

Drugo, mislim da nije korektno da sam èlan vi¹e moto foruma a da kacigu oglasim samo na jednom, nijedan forum mi nije najpreèi...

©to se mene tièe, bitno mi je da kacigu dobije neko kome treba i ko vozi, odnosno namerava da vozi motor, bez obzira da li je èlan nekog moto foruma ili nije. Vozi motor - znaèi da je jedan od nas.