Glavni meni

FZS 1000 Fazer 2003

Započeo jevta, 26 Oktobar, 2017, 11:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Grof poslato 10 Januar, 2019, 08:25
Jefto ja za moju 2002 ne mogu 2400 da dobijem... ne dolaze ne gume da ¹utaju ¹to bi ti rekao... zima valjda jebem li ga...  [veryangry]
Skupoooo

gixxer

Prodace se na prolece,zimi ljudi hoce za pola cene da kupe motor,znas ono kao kriza,zima,nema se para,na prolece kad izadju motori na ulice,nema vise ni zime,ni krize a para se nadje,to traje od Marta do Juna,posle toga u Srbiji svi vec govore kako je kraj sezone,sacekace do sledeceg proleca,sigurno ce biti jeftiniji,i sta da mu stoje ulozene pare preko zime,bolje da ih okrene.Tako je u Srbiji,i samo u Srbiji vec godinama.Onaj ko stvarno zeli motor,kupi ga cim ima dosta para da ga kupi i cim nadje primerak koji mu odgovara,bilo leto,zima,prolece,jesen,kraj ili pocetak sezone,kriza,ne kriza,ostali su ili trgovci ili filozofi.Ako sam nekoga uvredio ovim tekstom,unapred se izvinjavam.Posebna vrsta kupaca su oni koji bi zimi da kupe jeftinije,pa se na prolece malo izvozaju i onda oko Juna vec prodaju sa izvesnom zaradom,sto i nije za osudjivanje,sasvim ok,ako ne preteraju sa cenom i ne racunaju u cenu sto su ga je registrovali,promenuli ulje i slicno,cak i benzin koji su potrosili vozeci se,e takvi su najgori.Ali svako je gospodar svojih para i niko nikoga ne tera silom da kupi ili ne kupi,samostalna odluka,Zimi ispod svake cene prodaju oni kojima hitno treba novac za bilo sta,mislim da ti nisi u toj prici,pa sacekaj jos 2 meseca,prodace se,Tvoj motor nisam video,ne znam kakav je, ali sudeci po slikama,mislim da je ok,a i cena  je realna

milomir22

Mislim da je pre priblem sto je 1000, da je 600 verovatno bi vec otisao, nece ljudi da placaju 30 k+ registraciju za motore stare po 20 godina. Da nije duplo skuplja od rege za 600, ja bih davno zamenio za litru.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

jevta

rega 23000
i ide mnogo bolje

gixxer

Mislim da nema veza registracija,ali jedanput kad sednes na litru to je to.Da se razumemo ne podcenjujem manje kubikaze,i sam imam i 600-tku,ali litra je litra,neka kaze ko sta hoce,opet naglasavam to je moje individualno misljenje i nadam se da nece sad da ti tema ode u raspravu 600 vs 1000

gixxer

Prosle godine produzenje registracije za GSXR 1000 2007 136 kw - 205 eu

Boban_m

Citat: gixxer poslato 10 Januar, 2019, 21:01
Mislim da nema veza registracija,ali jedanput kad sednes na litru to je to.Da se razumemo ne podcenjujem manje kubikaze,i sam imam i 600-tku,ali litra je litra,neka kaze ko sta hoce,opet naglasavam to je moje individualno misljenje i nadam se da nece sad da ti tema ode u raspravu 600 vs 1000
Slazem se, ali kad sam sjeo na litruzarezdva tek onda su stvari postale jasne ;D

gixxer

Gavro, nije skup,pa ovo je jeftin motor [yahoo]

Gavrolini


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Boban_m poslato 10 Januar, 2019, 21:09
Citat: gixxer poslato 10 Januar, 2019, 21:01
Mislim da nema veza registracija,ali jedanput kad sednes na litru to je to.Da se razumemo ne podcenjujem manje kubikaze,i sam imam i 600-tku,ali litra je litra,neka kaze ko sta hoce,opet naglasavam to je moje individualno misljenje i nadam se da nece sad da ti tema ode u raspravu 600 vs 1000
Slazem se, ali kad sam sjeo na litruzarezdva tek onda su stvari postale jasne ;D
.

Boban_m

Flaviuse sta si to bio rekao? ;D

FANTOM

    Da da ljudi zive u nekoj zabludi oko te registracije za 1000 plus kao jao skupo ovo ono . A realno gde god da krenes sipas bar 2000 benzina . Ja sam za moju Yamahu koja je dve decenije stara platio registraciju prvu 23500 din . Za novije 600 je tipa 18 000 din . Tako da razlika je nikakva . Mislim cak da ce sledeca registracija negde biti 21000 din sto nije puno skuplje u odnosu na novije 600-tke . Jednostavno poenta price gde god krenes ne mozes bez 2000 goriva da se provozas , znaci razlika u registraciji 3 voznje sta . Jbg znamo svi da se tesko zivi , al ko je reko da je voznja motora "Jeftina"  :D .

Gavrolini

Sta bre za novije. Pa za moju xt staru 30 godina registracija sa novom tablicom u saobracajnom oko 22k. Iskreno R od 600ccm bih vozio samo kad bih uleteo neki extremo povoljan.

UFF

pa ko vas tera da registrujete?

Hohštapler

...porediti bilo koju 600cc sa fejzerom litrom i reæi da je registracija presudna... Mmmmm da....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Jbg sad citam na polovnim automobilima, fazer 1000 rega 27 000, eto moja greska, mislio sam da je preko 30 000. Jevta kaze njemu 23 k, verovatno zavisi od opstine do opstine i od onih bonusa za neizazivanje udesa. Ako je 23k, a recimo da je za 600 ccm tih godista oko 18k, za tih 5-6 000 din je svakako bolje voziti litru. Problem je kad nemas para ni za 600, a voleo bi 'iljadarku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

jevta

bonus na polisi i ne koristim usuge agencije

Ivicat

Ko nema para, neka vozi bicikl. Nema registracije, nema kazni. Vetar u kosi i znojava ledja.

milomir22

Ma jok, ja sam za to da rega za motore bude 100 k i taman da ima para za vlast, a i da ne vozi svaka susa motor, jbg ipak je to luxuz samo za odabrane.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Evo Jevto da se ne cudis sto niko ne dolazi ni da tu sutira gume, za svaku godinu koju je mladji po 100e vise :)

https://www.polovniautomobili.com/motori/13367971/yamaha-fazer-1000-ch-nov