Glavni meni

Tomos automatik... Ako ne budem mogao da naðem, roknuæu Ga¹para... :D

Započeo Lazic, 24 Oktobar, 2017, 00:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Moje mlaðe dete uskoro puni 14 godina... Posle obuke od 30 sekundi na Lordovom Kinezu znam da bi mogao i kle da mu bude prvi motor, ali ipak ne mo¾e... Dodu¹e kle se vodi na 19kw, kapiram da æe moæi uskoro... :)

Elem, ja sanjao kao mali, Dimitriju se sviða, Aniti æe se dopasti(ako bude htela da vozi), samo da ga naðemo da nije skup, da je ispravan(manje vi¹e) i da ima nekakve papire i tablicu... :D

Voleo bi da naðem u originalnom stanju, al' jeb'o Ga¹u MEC i kad ga se seti... ;D

Znam da sam o tome veæ prièao sa vi¹e manijaka, ali ovde nije lo¹e mesto da se skupe ideje i predlozi...  [cheers]


Glava Dole

I da je neispravan nema tog problema koji za bagatelu ne moze da se resi na njemu :) Na takvom poceo da ucim mehaniku :) Mada uzmi u obzir i neki skuter, nekog kineza jer su vrlo povoljni :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Gavrolini

Apenac,bt,atx....bilo sta sa brzinama. Dete ti puni 14 a ne 8 godina. Automatika je prerastao u svakom smislu.

Lazic

Nauèio da vozi sa brzinama, ovo ja sanjao od malih nogu... :D Mada iskreno, Apn sa plastiènom rezervoarom... Kad se pojavio kao nauèna fantastika... ;D Slièno kao prvi Golf 2, 1985-te stigla buduænost u sfrj... :o :D


Mo¾e i Apn... ;D

Biker-Boy

Najbolje neki ofucani apenac, samo da je ispravan, da na njemu nauci da vozi, stekne osecaj i rutinu voznje i ponasanja u saobracaju,  i da nauci osnove mehanike, da majstorise na njemu
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

Ako Dimitrije pored ovog mentola nije naucio pravila u saobracaju , nece ih nauciti nikad :)

Lazic


UFF

pravilo na motoru je da nema pravila, samo da stignes to pre i da ne padnes uz put ;)

Lazic


Hohštapler

KAKAV crni APN, ru¾no ko kurac, oæete dete da jebe tek kad se o¾eni?
ATX i teraaaj! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

BT Ipak mnogo je lep¹i.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Cekaj, a raznorazne 4t 125ice niste uzimali u obzir? Njemu je potpuno svejedno jer mu to sto ima 14god u danasnje vreme ne znaci nista(znacilo kad sam ja polagao sad jok), sad mu je 16 i za A1 i za Am a onaj ima lepsi zvuk, ide bolje a manje trosi :)

viper

Ma Laziæu kupi mu SV ¹ta si se stiso 😋

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick


Lazic

Citat: Milos96 poslato 24 Oktobar, 2017, 19:03
Cekaj, a raznorazne 4t 125ice niste uzimali u obzir? Njemu je potpuno svejedno jer mu to sto ima 14god u danasnje vreme ne znaci nista(znacilo kad sam ja polagao sad jok), sad mu je 16 i za A1 i za Am a onaj ima lepsi zvuk, ide bolje a manje trosi :)
Za am1, tj nekada¹nji psp i dalje sa 14...

megaidiot

ja htedo da predlozim cbf125 ali sa normalnim gumama, posle kontam ne moze jos


mazzi

AM - Kategorija je dozvola za mopede, lake tricikle i lake èetvorocikle kojima zapremina motora ne prelazi 50 ccm, a snaga ne prelazi 4 kW i koji ne ostavruju brzinu veæu od 45 km/h. Obuka za AM kategoriju se sastoji iz teorijskog i praktiènog dela a potreban broj èasova zavisi od toga da li veæ posedujete vozaèku dozvolu neke kategorije. Ispit se sastoji iz polaganja teoretskog dela (TESTOVA) i polaganja praktiènog dela ( VO®NJE).Obuka se mo¾e vri¹ti sa 15 godina starosti ali se polaganje vo¾nje vr¹i sa punih 16 godina.

Sa 14 ne moze :(