Glavni meni

Navigacija u Fiat Stilu

Započeo mrle, 23 Oktobar, 2017, 13:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

U subotu sedne m u Stilo mog oèuha, vozikao se ceo dan, i¹ao ne¹to van grada... vozio sam pre ovoga neke druge "Stilove", ali ovaj je u nekom full fazonu.

probam navigaciju, tra¾i mi disk.

Da li neko ima iskustva i re¹enje kako ovo da osposobim?

kad pritiskam jo¹ neke dugmiæe, samo mi se obraæa neka italijanka sa :"Prego".


ЯЭВОЛУТИОН

prego je neka trudnica za karanje....sta ti to gledas na tom ekranu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


friziderdzija

isto ko u alfi...tra¾i disk sa mapama...za srbiju imaju mape ali su stra¹no siroma¹ne, samo veæi gradovi i glavne saobraæajnice...
a to ''prego''....je u stvari ''izvolite''...radodajka italijanska...ako se malo uozbiljimo - potrebno je unteti/isprogramirati glasovne komande da bi te bièarka razumela...glasovne komande kontroli¹u navigaciju, muziku i telefon...

stilgar


mrle


milomir22

Koji lik (ovaj prodavac), pa za sta drugo u Srbiji treba navigacija sem za neke ulice po bgu, i to uglavnom male, jednosmerne. Na auto-putu svaki bolid ume da se snadje i isprati izlaze.

Licno preporucujem here we go navigaciju na mobilnom telefonu, besplatna je, zauzima malo vise, ja sam je testirao ove godine i radi bez greske na offline rezimu sa ukljucenim gps-om.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle

Citat: milomir22 poslato 23 Oktobar, 2017, 13:29
Koji lik (ovaj prodavac), pa za sta drugo u Srbiji treba navigacija sem za neke ulice po bgu, i to uglavnom male, jednosmerne. Na auto-putu svaki bolid ume da se snadje i isprati izlaze.

Licno preporucujem here we go navigaciju na mobilnom telefonu, besplatna je, zauzima malo vise, ja sam je testirao ove godine i radi bez greske na offline rezimu sa ukljucenim gps-om.
imam na fonu, nego da osposobim ovu u Stilu.

stilgar

Citat: mrle poslato 23 Oktobar, 2017, 13:57
Citat: milomir22 poslato 23 Oktobar, 2017, 13:29
Koji lik (ovaj prodavac), pa za sta drugo u Srbiji treba navigacija sem za neke ulice po bgu, i to uglavnom male, jednosmerne. Na auto-putu svaki bolid ume da se snadje i isprati izlaze.

Licno preporucujem here we go navigaciju na mobilnom telefonu, besplatna je, zauzima malo vise, ja sam je testirao ove godine i radi bez greske na offline rezimu sa ukljucenim gps-om.
imam na fonu, nego da osposobim ovu u Stilu.
treba ti cd /dvd sa mapama, ovlasceni fiat servis, zastupnik, neko ko ima ... evo ti link vidi sa njima oni rade i navigacije
https://www.facebook.com/xenoncarbonoprema/

megaidiot

kako bi moglo da se sazna koji je to softver? isti je za razna vozila, znaci da je varijanta nekog poznatijeg proizvoda. ako bi se to saznalo onda bi bilo lakse naci mape.

Darko

Mrle , zaboravi to ... nece raditi nikad
Taj displej toliko mozes da iskoristis kad ugradis kamerice u branik , pa da se pali slika tu kad ides u rikverc :)
I da se kurcis sa spotovima
Navigaciju - zaboravi :)

sremac

Ovo ¹to ka¾e dare, ima mapa za taj uredjaj al su simora¹ne, svrha te navigacije mozda fon i onaj nadrkan znak da sija i to je to, ako ti je ba¹ stalo
https://www.kupujemprodajem.com/Multimedija-navigacija-fiat-stilo-novo-gps-dvd-50364193-oglas.htm?filter_id=150189922
budala na leru, mudonja u kontra smeru

stilgar

Citat: sremac poslato 23 Oktobar, 2017, 14:47
Ovo ¹to ka¾e dare, ima mapa za taj uredjaj al su simora¹ne, svrha te navigacije mozda fon i onaj nadrkan znak da sija i to je to, ako ti je ba¹ stalo
https://www.kupujemprodajem.com/Multimedija-navigacija-fiat-stilo-novo-gps-dvd-50364193-oglas.htm?filter_id=150189922
ovo je isto xenon karbon sa vidikovca

stilgar

Citat: Darko poslato 23 Oktobar, 2017, 14:29
Mrle , zaboravi to ... nece raditi nikad
Taj displej toliko mozes da iskoristis kad ugradis kamerice u branik , pa da se pali slika tu kad ides u rikverc :)
I da se kurcis sa spotovima
Navigaciju - zaboravi :)
ovi sa linkova sto okacismo izbaci tu tvoju staru tablu sa ekranom i ugradi novu koja je na androidu i koja pase sraf na sraf sa starom

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 23 Oktobar, 2017, 15:22
Citat: sremac poslato 23 Oktobar, 2017, 14:47
Ovo ¹to ka¾e dare, ima mapa za taj uredjaj al su simora¹ne, svrha te navigacije mozda fon i onaj nadrkan znak da sija i to je to, ako ti je ba¹ stalo
https://www.kupujemprodajem.com/Multimedija-navigacija-fiat-stilo-novo-gps-dvd-50364193-oglas.htm?filter_id=150189922
ovo je isto xenon karbon sa vidikovca

ksenon-kurtn je sada na filmskom gradu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Taènije u Arèibalda Rajsa...

sremac

Citat: stilgar poslato 23 Oktobar, 2017, 15:29
Citat: Darko poslato 23 Oktobar, 2017, 14:29
Mrle , zaboravi to ... nece raditi nikad
Taj displej toliko mozes da iskoristis kad ugradis kamerice u branik , pa da se pali slika tu kad ides u rikverc :)
I da se kurcis sa spotovima
Navigaciju - zaboravi :)
ovi sa linkova sto okacismo izbaci tu tvoju staru tablu sa ekranom i ugradi novu koja je na androidu i koja pase sraf na sraf sa starom

nisam kliktao na linkove pre :/ htedoh primer da mu dam da vidi, mislim da su na aliekspresu oko 150$ ¹to je najveæi crnjak mislim da moze da izvadi i proda ovu za 120-150e i da naruèi tu pametnu multimediju
budala na leru, mudonja u kontra smeru

megaidiot

Citat: sremac poslato 23 Oktobar, 2017, 23:13
¹to je najveæi crnjak mislim da moze da izvadi i proda ovu za 120-150e i da naruèi tu pametnu multimediju
ali kome? ako svi znaju da nema mape za srbiju malo teze, ali super da se bar smanji trosak.

sremac

Kupuju ljudi, nema ih puno u ponudi, da li da kompletiraju operemu ili volje da im sija ebem li ga
budala na leru, mudonja u kontra smeru