Glavni meni

Womax

Započeo viper, 20 Oktobar, 2017, 13:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

pa tako je, neko samopraznjenje postoji kod svake baterije :) Neke kontrole u svakom slucaju ima tako da je najbolje da uvek bude puna :)

megaidiot

cak i one kvalitetnije (ustvari skuplje, ko zna sta je unutra) po 'brand name' uredjajima treba puniti i bez koriscenja, jedno vreme nisam nosio gopro nigde i nisam ni punio i kad mi je trebala bila je relativno prazna, a i sad mozda tripujem, ali ne drzi kao pre. o 'watson' baterijama renomiranog kineskog proizvodjaca necu ni da pricam, imam dve koje sluze samo da premoste dok se original gopro ne napuni u koferu, ali za mislim 10 dolara dobio sam punjac koji puni dve baterije i ima razlicite konektore (najvrednija stvar) i dve baterije (vise ukras nego baterije).

ista iskustva sa bezicnim telefonima, radio stanicama, gps uredjajima.

viper

Zaboravih, poslata danas Womax kolegi.

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Poljanac92

Stigla je busilica :D hvala Viper, dodjem pivo kad se vidimo neki put :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

viper

Nadam se da æe¹ biti zadovoljan.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Dutchman

ma samo litijumska baterija i traje koliko ocesh , meni prvi bosh sa litijumom 18v evo radi vec 9 godina , doduse zadnje 4 sam presao na 10,8 a ovu 18 koristim samo kad idem na odmor ucg ili u selo matori ponese da zavrsi nesto posto ima i chekic ... tako da profi alat je profi alat ...

Lazic

Citat: viper poslato 22 Oktobar, 2017, 15:12
Ovu sam kupio


Sent from my MI MAX using Tapatalk
18Nm... :o Pa to mo¾e auto da pomeri... :o

viper

Ako se neko dvoumio dali da kupi ovu strong, samo da napomenem da je veæ bila na servisu, crkli le¾ajevi u glavi, zamenili sad cu da vidim dokle æe da traju.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

kinesko sranje

ja kupio plavi bosch jebem mu mamu vec godinu dana i nista mu nije

viper

Made in PRC 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

spike

Citat: viper poslato 22 Oktobar, 2017, 15:12
Ovu sam kupio


Sent from my MI MAX using Tapatalk
Prazne se te baterije i ako ih ne koristis.
Inace, Strong je kinez kao i svi ostali. Kupio ja skoro lemilicu Strong, za 250 kinti, da mi posluzi za jedno lemljenje, dok se moja ne popravi. :D Radi posao za te hobi gluposti samo tako. I jako brzo greje...jos kad su mi dali garanciju za nju na dve godine, pokidao sam se od smeha. :D

bigbad86

Citat: viper poslato 06 Decembar, 2017, 22:07
Ako se neko dvoumio dali da kupi ovu strong, samo da napomenem da je veæ bila na servisu, crkli le¾ajevi u glavi, zamenili sad cu da vidim dokle æe da traju.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
U prvih 6 meseci imas pravo da odbijes popravku, ili novo ili pare nazad.