Glavni meni

Womax

Započeo viper, 20 Oktobar, 2017, 13:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Poklanjam baterijsku bu¹ilicu, ¹rafilicu ne¹to se slabije vrti u zadnje vreme, mo¾da je baterija a mo¾da je i motor.
Uglavnom kupio sam drugu, znaèi poklanjam samo nju I punjaè, bez kofera.


Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Ako se punjaè vi¹e geje prilikom punjenja, onda je baterija riknula.

Poljanac92

Mogao bih ja da uzmem, pa cu da vidim mzd je osposobim, ako ne, vrsice posao i tako :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

viper

Ajd vidi ako ti odgovara.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Moze da se kupi neki jaci ispravljac pa da se koristi u radionici preko kabla...

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 20 Oktobar, 2017, 21:17
Moze da se kupi neki jaci ispravljac pa da se koristi u radionici preko kabla...


Da, ja sa takvim oslajfovao i plocice na yamahi i ispolirao ventile :) A kupljen baaaaas davno, ja sam jos bio dete, igrao sam se s njim i busio plasticne igrackice :) U radionici ima jos par koje bukvalno uzeo cale za po 100-200din na pijaci, jedan cak bosov pravi... stavio kabl ama ubija koju snagu ima kad se prikaci na stari automobilski akumulator :)

Hurricane

...pitam se kada ce doci dan kada ce se neko setiti i da donese standard za ove baterije, nezamislivo je koliko otpada nastaje zbog nedostatka istog..

Zamislite kad bi sve sto je na baterije bacali kad im dodje kraj..

dzimika

Jest vala, svaka marka ima razlicitu bateriju pa cak I kod jednog brenda nemaju svi modeli istu bateriju nego sve razlicite velicine

viper

Citat: Ukii poslato 20 Oktobar, 2017, 13:32
Mogao bih ja da uzmem, pa cu da vidim mzd je osposobim, ako ne, vrsice posao i tako :D

©aljem u ponedeljak.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Citat: Hurricane poslato 20 Oktobar, 2017, 22:30
...pitam se kada ce doci dan kada ce se neko setiti i da donese standard za ove baterije, nezamislivo je koliko otpada nastaje zbog nedostatka istog..

Zamislite kad bi sve sto je na baterije bacali kad im dodje kraj..

Ova je prilicno standardna, ima i model od 18V i ova od 14.4 i baterije pasu sa jedne na drugu. Doduse moja je Einhell ali probao sam, pasu baterije sa ove Womax.

Inace do sad smo sahranili bar 4 ovakve, jednu sam rasturio da vidim sta ima, znaci ono je smesno, jedino sto ima tezinu u njoj je ovaj sam reduktor, elektro motor je toliko mali i smesan da nisam mogao da verujem!

viper

Da znam i ja sam ovu rasklopio sad, oèistio èetkice kontakt sprejom napunio bateriju, sad bolje radi.
Ova nova hoæe prste da pokida, nema ¹anse da se zaustavi rukom.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86


viper

Neku Strong ¾uta, baterija u dr¹ci.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Ovu sam kupio


Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Taraba

Dok kupis 2-3 komada tih womaxa i slicnih sranja, kupis jednu pristojnu Bosch,Makita,Hitatchi ...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Realno ako je koristi par puta godisnje ne treba da baca pare. Baterija ce svkako da ode od nekoriscenja. Ako se koristi bar 2,3 puta mesecno onda valja uloziti u kvalitetniju

viper

A ne koristim èesto

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Svakako na svakih mesec dana stavi baterije da stoje 2-3 sata na punjacu, produzices im zivot.

Kanarinac

Cak i ako se ne isprazne?

megaidiot

cak i ako se ne koristi sprava uopste