Glavni meni

16. MotoGP 2017 - Michelin® Australian Motorcycle Grand Prix

Započeo Hohštapler, 19 Oktobar, 2017, 18:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mazzi

Australia ... Uvek se setim 2015, to je trka u kojoj je bilo svega  ...

1. Najludja obilazenja
2. Janone ubio galeba glavom :)
3. Rossi izgubio titulu
4. Rossi izgubio zivce i posvadjao se sa celom Spaniom :D

! No longer available

Hohštapler

Ja sam tu trku odgledao 7 do 10 puta... i dalje smatram da je jedna od najboljih ikada :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Nadam se da ce i ova trka da bude u tom duhu, i da ce Vinjales ili Dovi da pobede, da bude brutalno neizvesna zavrsnica sampionata, jer ako pobedi Markez, ode mast u propast, tj bice jebeno u zadnje dve trke stici ga s poenima.
I feel the need..... the need for speed !!!

ninja66


zozon

Citat: Biker-Boy poslato 20 Oktobar, 2017, 09:46
Nadam se da ce i ova trka da bude u tom duhu, i da ce Vinjales ili Dovi da pobede, da bude brutalno neizvesna zavrsnica sampionata, jer ako pobedi Markez, ode mast u propast, tj bice jebeno u zadnje dve trke stici ga s poenima.
Sram te bilo Biker Boy ... pobedice jedini moguci pobednik   .  rosi!!! Kako ti pada na pamet da  neko drugi moze da pobedi  [neampojma]

srbac


Biker-Boy

Citat: zozon poslato 20 Oktobar, 2017, 16:37
Citat: Biker-Boy poslato 20 Oktobar, 2017, 09:46
Nadam se da ce i ova trka da bude u tom duhu, i da ce Vinjales ili Dovi da pobede, da bude brutalno neizvesna zavrsnica sampionata, jer ako pobedi Markez, ode mast u propast, tj bice jebeno u zadnje dve trke stici ga s poenima.
Sram te bilo Biker Boy ... pobedice jedini moguci pobednik   .  rosi!!! Kako ti pada na pamet da  neko drugi moze da pobedi  [neampojma]
Pa pazi, ja sam Rossijev navijac, ali realno, ispao je iz trke za titulu, ali tu su Vinjales i Dovi :D
Nikad nisam navijao samo za jednog vozaca, uvek ima nekoliko ljudi koji su mi gotivni i navijam za njih.
I feel the need..... the need for speed !!!

Jefta

Gde su im oni bocni spojleri na motorima? Nisu ih valjda naterali da skinu i vrate normalne oplate

stilgar

sampion je odvozao sampionski :) Markez je zavrsio posao, u Maleziji samo da bude ispred Dovija i 6ta titula je tu. Rosi je odvozo maestralno, a Zarko ce da bude poslat u Japan da pere WC-e u Yamahinoj fabrici preko zime :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Ja odgledao poslednjih 6 krugova jbg 😥

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

srbac


srbac


Hurricane

..cuj obisao, bio je i bio bi prvi da ga malikez nije cacnuo, ali nema veze Rossi ne mora ni da pobedjuje vise..

Bilo kako bilo, malikez je jebao mamu, videlo se jasno koliko je motor lose pripremljen ali ne smeta...

Mnogo mi se svidelo kako je vozio i pobedio medju onom ekipom ludaka od prvih 6-7

Svaka cast, ova titula mu je cista..

mi¹ko_kolo

Ovo i ja priznajem iako nikad neæu moæi da svarim 2015-tu i ¹ta je tada uradio.

Hurricane

Ko ga jebe, sam je sebi najvise naudio, toliko titula, brutalna karijera do sada a 90 % zaljubljenika u gp ga hejtuje..

Jbga, stil, neko ga ima neko nema..

wildone

Zarco je imao brzinu za pobedu,ali je par puta pogresio i zaglavio sebe u borbi protiv Rossija i umesao 29 u frku,a 93 je to iskoristio da se odvoji. Imam osecaj da je 93 nakon kontakta sa Zarcom bio na ivici nerava pa je napravio par nepromisljeno riskantnih poteza. Mogla bi da udje u izbor za najlepsu trku sezone.

andrijadragan

Sjajna  trka    ,,izmenjali  su  pozicije  za  sve  pare  vise  puta........  jedino  mi  zao  placljivka  imao  probleme  sa  karburatorima   na  dvokatari :violina: :violina: :violina: :violina:
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

mali_zmaj

Sve u svemu clusterfuck!!!  Odlican fight!!    [thumb_up] Al nisam gledao niti treninge,niti pocetak trke,zasto su Ducatiji onako zakazali,Dovi posebno?    [neampojma]
jin-jang