Glavni meni

kupujem leve prekidaèe za zzr600

Započeo mrle, 19 Oktobar, 2017, 11:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Polomio sam prekidaèe i ruèicu saugha.
ako neko ima kompletno, kupujem.

Havarija ima bez ruèice saugha, pa ako neko ima samo ruèicu, da kompletiram.

mrle

ili kako da pronaðem na aliju, ne ide mi.

mrle

ipak re¹io da uzmem od Havarisanog prekidaèe. Ostaje da mi je potrebna ruèica saugha.



mi¹ko_kolo

Ima samo ruèica sauha, ona je u Amerikama. A ima i komplet prekidaèi sa ruèiom u UK. Ruèica je 7+1$ a komplet 34 GBP.
Ima i nova za 14$.
https://www.ebay.com/itm/Kawasaki-ZZR600-E1-1993-Choke-Lever-/112403030993?hash=item1a2bbe23d1:g:1qYAAOSw8HBZE4cg&vxp=mtr

mrle



misa-pei

A kako si to izveo? Da li je u stilu "Kako se ne..." :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Prosiri pretragu na GPZ, KLE, ER, i jos dosta Kawasakijevih modela imaju iste prekidace kao ZZR 600
I feel the need..... the need for speed !!!

Havarisan

Nemaju, njemu treba za noviji model zzr-a.

mrle

sinoæ sam smorio ®ivu, slikaj, gledaj, proveravaj...

ЯЭВОЛУТИОН

imam ja neke leve prekidace.....nisu od kawasakija zzr 600 ali su levi....rekli su mi da moz da se ubudzi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Oktobar, 2017, 14:31
imam ja neke leve prekidace.....nisu od kawasakija zzr 600 ali su levi....rekli su mi da moz da se ubudzi....
kad raskopusam motor da bi stigao do d¾ekova, pa ako se ne gaða, pa da ispitujem koja je ¾ica od èega... ja sam lenj èovek.
Ali svratiæu da vidim da li pasuje neka ruèica sauha.

ЯЭВОЛУТИОН

e pa nema sa rucicom sauha....ili sauh nije na njima vec na drugom mestu....samo kawasaki ima poligice odmah na levoj rucici....a ja nemam od kawasakija sa sauhom na rucici...imam leve od necega....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

#15
Citat: mrle poslato 20 Oktobar, 2017, 14:40
kad raskopusam motor da bi stigao do d¾ekova, pa ako se ne gaða, pa da ispitujem koja je ¾ica od èega... ja sam lenj èovek.
Ali svratiæu da vidim da li pasuje neka ruèica sauha.
a da zadrzis svoje zice do samih prekidaca? tako ne kupusas skoro nista, a ako fizicki moze da se smesti, zakacis stare zice na 'nove' prekidace.
a tu rucicu ne mozes da zalepis ili da zalepis neki komad necega sto ce da radi posao?

poslao mail onim motorcycle recycle iz engleske, ako imaju da kazu koliko kosta i koliko je slanje.

megaidiot

javili se motorcycle recycle i poslali mi cenu za "clutch lever" umesto "choke lever" - sad cekam da opet odgovore, ovog puta sta sam ih pitao, nadam se.

mrle


megaidiot

prc, nemaju:

Hi,

Sorry no we do not sell them separately, we sell them with the complete switch gear, unfortunately we do not have any available at the moment.

Kindest regards,
Motorcycle Recycle

Lazic