Glavni meni

VII MM Rodjendan pragnje kod UFF-a 14.10.2017

Započeo UFF, 08 Oktobar, 2017, 14:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: OKi poslato 09 Oktobar, 2017, 18:09
Tako sam i ja nekad pio :) :P [cheers]
Auuu bre, znaèi bolje da se smirim na vreme... :o :-*

Dukags


Lazic


OKi


mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Oktobar, 2017, 16:42
Imam na 1.5km od Uffa burazerov stan, ako ces ostati imas gde.

Fala,fala..,cetiri tetke u Bg imam... nema sta..,kad te ne bi bilo trebalo bi te napraviti!!!  Bog si!!

Lazicu i Hostapleru budite dostupni,ako uspijem razgulit sa te svadbe,da me dovedete do Hefove,pardon Uffove vile!!
jin-jang

Lazic

I to brzinom svetlosti... ;D :-* Taman da vidi¹ kako ide kle posle mojih modifikacija... ;D


@Oki:
100 lekara da mi ka¾e manje bih im verovao nego tebi jednom... :o :-*

UFF

ko zeli moze kod mene da prespava, napravio sam jos jednu "kucu" od 45kvm, upravo joj zavrsavam fasadu, goran je ugradio pvc stolariju, friziderdzija ce u subotu da mi dopuni klimu koju sam upravo montirao da se gosti koji se odluce na spavanje ne smrznu nocu, mada je izolacija odlicna a imam i 3 kreveta, jastuke, cebad... bez brige  [cheers]

Lazic


Serpente

ja radim vikend, ali nocnu, tako da cu doci kad ustanem u subotu pa zablejati do uvece do posla :)
Be the change you want to see in the world!

UFF

komsija nema jarice na prodaju, kaze svi su se vec parili
rekao mi stocna pijaca u surcinu ponedeljkom ima svasta mozes da biras, vezu noge , ubacis u juga i dovezes da pase sa mojima da se procisti do dogadjaja a ja cu da cuvam i da ti uredim kad ti zatreba
rekoh treba za subotu, kasno ponedeljak, kaze videce sa nekim iz surcina koga poznaje..

a u medjuvremenu prase je vec poruceno preko friziderdzije on ce da ga donese spremno i usoljeno zajedno sa aparaturom za device  [rofl]

takodje cemo ispod rostilja postaviti inox plex sa krompirom da skuplja mocu  [balavi]

pored toga pravimo rostilj a uposlicemo i MM talandaru i kotlic ako ne nadjem jare do subote  [spageti]

nemam pojma ni koliko ce nas biti, spisak praviti iz iskustva znam da ne vredi jer nije realan ali neka, pojesce se sve ne sumnjm ja u manijake, bar taj problem nikad do sad nismo imali da je ostalo hrane :D

MIGE


milomir22

Jel poziv vazi i za (relativno) nove clanove  [neampojma]

Ako vazi, jel pare dajemo unapred ili u subotu kad se skupimo?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

...naravno da nema veze, drug clan je drug clan  :)



Ostoja

Samo ako èlanska karta viri dva prsta iz revera.....

[rofl] [rofl] :-*

Svi smo mi nekad bili novi èlanovi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Pa upoznali su mnogi milomira(tj Branka, zaboravih da te pitam uzivo... zasto se ime razlikuje od potpisa?), izvozili smo preko 100km zajedno i to "po ogranicenjima da ne bismo privlacili paznju" [rofl] [rofl] [rofl] Tako da si ti manijak uveliko bez obzira na broj postova, pitanje je glupo :) Ne mogu do duse ja da govorim za tudju avliju ali ako je javno forumsko druzenje onda se uvazava misljenje drugih clanova :) Sto se mene tice itekako si pozeljan :) Pijes pivo, lepo teras motor, druzeljubiv si... sta je vise od toga potrebno? :) :-*

mali_zmaj

Ne sekiraj se svi mi malo pisnemo u gace kad smo novi clanovi.... ,ja ako stignem u subotu ima da pustim malo i napred i nazad!!  A clan sam odavno!!  [rofl]
 


jos kad se priblizavamo kuci admina strasnog..    ;)      ;D
jin-jang

UFF

Citat: milomir22 poslato 10 Oktobar, 2017, 20:40
Jel poziv vazi i za (relativno) nove clanove  [neampojma]

Ako vazi, jel pare dajemo unapred ili u subotu kad se skupimo?

vazi za SVE clanove foruma kao i njihove devoje/zene suvozacice ili prijatelje kolege bajkere

milomir22

Citat: Milos96 poslato 10 Oktobar, 2017, 21:07
Ne mogu do duse ja da govorim za tudju avliju

Zbog ovoga pitam, ipak je ovo kucna/dvorisna varijanta, a coveka (strasnog admina-uff-a) ne znam licno.

@Milos96

Davne 2007. internet nije bio kao danas, ja sam se patio s dajl-apom, a drugar tek uveo adsl i hteo da mi napravi neki mejl nalog, a posle fejs profil i jos neke gluposti. Iskucao sve zivo za branko, bane i ostalo i nije htelo da prihvati (vec bilo zauzeto). Lupio milomir22 (a da me nije ni pitao) i ono ostalo, mene posle mrzelo da menjam i za sve forume koristim taj mejl i taj nik, jer se mnogo redje koristi od branko. Samo sam zbog posla i e. poste napravio mejl nalog sa mojim pravim podacima.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

...Milomir koji se u stvari zove Branko  [rofl]

Bravo za drugara [clapp]

UFF

 [rofl] jebeni  [kralj]

milomire bice mi drago da te upoznam :D

i da rostilj ce se praviti u dvoristu ali talandara, kotlic i razanj ispred, ne bi da sjebem sav ovaj trud

http://s1.postimg.org/7bw0amz927/22396700_10156312724740260_260999517_o.jpg