Glavni meni

Cafe racer, hteo praviti, ali BMW je

Započeo Mad Max, 07 Oktobar, 2017, 05:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Hteo sam da pravim neku egzotiku, naravno to mi je draze nego kupiti gotovo, ali ovaj me je vec kupio. Za ove novce ono sto ja zelim ne mogu napravit i opet je to stara masinka.
Msm da je ovo pobeda, prvo estetski, naravno moze da se doradjuje, ali nova tehnologija je sigurno bolja.



Brzi od smrti, Jaci od bola

Boban_m


Mad Max





Serija kao na prvim fotkama je nekih 13-14.000 eur, a oavj 19.000 ja msm da farbanje i par sitnica mogu za mnogo manju lovu da odradim.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Boban_m

Ovaj na prvoj slici, bez razmisljanja. Msm, ukusi su razliciti, ali ja bih platio da ovaj dole ofarbaju kao onaj gore.

Mad Max

Citat: Boban_m poslato 07 Oktobar, 2017, 05:15
Vrh! Kupuj ako mozes.

Boze zdravlja, moze kad bih hteo da bude jedini motor. Nece "guzica"  da se resi R-a, pri tom i Cross, a ovo samo za do grada nekad na kafu.... Ovo ce biti cilj za sledecu godinu. Sreca, nisam uspeo otici na caffe racer susret Glemseck u Nemackoj verovatno bih se tamo razbolio. Zato sledece godine idem sa racer-om pa cu videti gde sam pogresio.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Citat: Boban_m poslato 07 Oktobar, 2017, 05:19
Ovaj na prvoj slici, bez razmisljanja. Msm, ukusi su razliciti, ali ja bih platio da ovaj dole ofarbaju kao onaj gore.

Da slazem se, imamo isti ukus. Jedino bih hteo u ovu zutu modernu, kopija orginalnog R90S jer moj Cica-Stric je imao prvi taj model. Jedini tada koji je dizao na zadnji BMW sa kardanskim prenosom :)
Brzi od smrti, Jaci od bola