Glavni meni

Moto oprema i gume sumnjivog porekla by Gavra

Započeo Gavrolini, 04 Oktobar, 2017, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Vas dvojica zajedno da udjete u njih ne bi vas zuljalo

Lazic


icatenej

Gavro - kolike se te pantalone u su¹tini i praksi? "U.S. Adult Size 40" mi znaèi taman koliko i da je na kineskom pisalo "读写汉字 - 学中文". Ja sam visok 182 i tu oko 100 kila ¾ive vage. Ako misli¹ da bi mi odgovaralo, smatraj kupljenim.

Gavrolini

Citat: icatenej poslato 25 April, 2018, 12:44
Gavro - kolike se te pantalone u su¹tini i praksi? "U.S. Adult Size 40" mi znaèi taman koliko i da je na kineskom pisalo "读写汉字 - 学中文". Ja sam visok 182 i tu oko 100 kila ¾ive vage. Ako misli¹ da bi mi odgovaralo, smatraj kupljenim.
duzina ce ti biti ok... U struku mozda velike...ne znam kako su ti rasporedjeni kilogrami :) koliki ti je obim struka?

icatenej

Pa krupan sam po svim dimenzijama, (posebno u nogama kao posledica godina biciklizma i folklora) ali trenutno imam i previ¹e stomaka jbg... Zato uglavnom i gledam da uzmem malo komotniju odeæu dok ne smognem mentalne snage da se nateram da probu¹im ka¹iku i bacim vilju¹ku... Izmeriæu popodne kad doðem kuæi pa ti javim...

icatenej

Evo sad sam izmerio - obim struka je oko 105cm.

Gavrolini


Gavrolini

Citat: icatenej poslato 25 April, 2018, 16:31
Evo sad sam izmerio - obim struka je oko 105cm.
Sad sam merio i kad je skroz zategnuto poluobim je 52...tako da mislim da ce ti biti ok kad skroz zategnes...a imas lufta da se gojis :)

icatenej


Lazic



Gavrolini

Enduro touring jakna ROLEFF 2XL. Svi protektori. Dobro stanje. 25e ili 3000 din












Gavrolini

#132
Nov original UFO blatobran za hondu crf 2017. godiste ali odgovara i za cr i crf starije modele. Blatobran je porucen greskom misleci da ce odgovarati za kawasaki klx koji je crvene boje : ).







Cena 20e moze licno preuzimanje u bg

Gavrolini

Oxtar cross cizme za klince. Odlicno stanje. Broj 37. Cena 40e










Gavrolini


Gavrolini

Pantalone Polo Drive. Kao nove, bez ikakvih ostecenja, poseduju zimski ulozak koji se skida. Velicina M 48-50. Cena:30e












viper

Imas li ti nesto za nas deblje u struku malo :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Nisam slikao. Busse ili kako se vec pise. Brutalne. Kao neka kevlar ojacanja na guzici trte mrte. Bas bas dobre. Za tebe nekih 20e