Glavni meni

14. Moto GP Gran Premio Movistar de Aragón

Započeo srbac, 22 Septembar, 2017, 00:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: clutch&brake poslato 25 Septembar, 2017, 23:57
Sta god pricali i koliko god mrzeli MM... momak ima sampionski duh. Iako iz sve snage navijam za vinjalesa i veliku podrsku dajem za dovija... nisu ni blizu MM... sada kada se lomi sampionat momak vozi na ivici i uzima prvo mesto... za svako postovanje je

Ovo je od reèi do reèi moj pogled na sezonu.

Uvek navijam da trka bude dobra, a trka je dobra kad neko poka¾e srce! Na ove ¹to redovno osvajaju smo navikli pa nam nije novo ni zanimljivo, ali kad neko osvaja prvi put, onda pucaju emocije... Setimo se Jack Milera, Vinjalesa, Crutclow-a, Janonea i svih iz pro¹le godine.. E to je ono ¹to èini ovaj sport neverovatnim, kolko god imao svog pulena, uvek navijam za onog na slabijoj ma¹ini da poka¾e da vozaè osvaja trke a ne hrpa aluminijuma i karbona...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lone Wolf

U redu je pljuvati po MM. Isto i po VR ili bilo kome.
Ali potrèati u odbranu MM kao da si mu kumèe a nit je tra¾io a i zabole ga ona stvar ¹ta mi ovde pi¹emo e to je veæ sme¹no.
Не може рај на земљи.

zVuk

Citat: Lone Wolf poslato 26 Septembar, 2017, 08:53

Ali potrèati u odbranu MM kao da si mu kumèe a nit je tra¾io a i zabole ga ona stvar ¹ta mi ovde pi¹emo e to je veæ sme¹no.

zar zaista mislis da je to smesnije od potrèati u odbranu VR kao da si mu kumèe a nit je tra¾io a i zabole ga ona stvar ¹ta mi ovde pi¹emo..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Citat: zVuk poslato 26 Septembar, 2017, 09:15
Citat: Lone Wolf poslato 26 Septembar, 2017, 08:53

Ali potrèati u odbranu MM kao da si mu kumèe a nit je tra¾io a i zabole ga ona stvar ¹ta mi ovde pi¹emo e to je veæ sme¹no.

zar zaista mislis da je to smesnije od potrèati u odbranu VR kao da si mu kumèe a nit je tra¾io a i zabole ga ona stvar ¹ta mi ovde pi¹emo..??
Nit sam opravdavao lièno Rossija niti bilo koga. Vi¹e sam sklon kritici.  A isto va¾i i za opravdavanje bilo kog vozaèa MotoGP kao da si mu kumèe pa mu braniti èast i ugled.  
Znaèi va¾i za sve. A ovde je najvi¹e branjen MM. Pièka.
Не може рај на земљи.

zVuk

....nisam ni rekao da si ti nekog pravdao/branio.....ja hocu da se upisam od smeha kad mi nalupaju minuse u post gde napisem da je mm vozac sa najvecim mudima....a pri tome ne pomenem ni jednog drugog vozaca u tom konkretnom postu.....a istina je da je mm vozac sa najvecim mudima od svih trenutno.....

...za tebe je mm picka jer tvoj idol nije nista osvojio od kad je mm presao u gp klasu...jbg...takav je zivot.....

....inace nemam idola, volim da gledam sampionat, ne pojedinca.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Kako si zakljuèio da imam idola?
To je tvoja pretpostavka.
A pretpostavke su osnova pogre¹nog zakljuèivanja.
Ergo diskreditovan si po svim pitanjima.

Burn.
Не може рај на земљи.

mazzi

Nisam neki ljubitelj Spanaca :) Ali kad se pogleda trenutno stanje jedino MM stvarno ima muda da uzme sampionat.

Trenutno su u trci samo tri vozaca /na moju veliku zalost Rossi nema vise sanse da uzme titulu/

A jedini od njih koji ne kalkulise je MM. U momentu kad je 2 mesta ispred svojih rivala u trci on i dalje gura po cenu da padne da izbije na prvo mesto i poveca svoju prednost. A Dovi i Vinjales nekako mlako ...

Pre dve sezone slicno taktiziranje je i kostalo Rossia sampionske titule i naravno svadja sa Spancima ...

Tako da MM-u svaka cast, ma da mislim da mu ni brkovi ne bi pomogli da bude simpatican :P

zVuk

#67
Citat: Lone Wolf poslato 26 Septembar, 2017, 10:17
Kako si zakljuèio da imam idola?
To je tvoja pretpostavka.
A pretpostavke su osnova pogre¹nog zakljuèivanja.
Ergo diskreditovan si po svim pitanjima.

Burn.

skaces u njegovu odbranu kao da ti je kumce.....

Citat: Lone Wolf poslato 25 Septembar, 2017, 13:53
Nije zbog toga derpe veæ ¹to je namestio Lorencu titulu da zajebe Rosija. U zadnjoj trci.
A to je bilo pederski. Ne vozaèki, ne ¹ampionski.
Èisto pederski.
Citat: Lone Wolf poslato 25 Septembar, 2017, 14:24
Koliko bespotrebnih reèi.
Neam ja kad to èitati.
Ako misli¹ da ako zadnji postuje¹ da si u pravu, tako æe¹ jedino uspeti.

U istoriji je ostala bruka Markeza tad.
Dal æe¹ ga ti ovde opravdati vi¹e je nego jadno.

...cak neces ni da citas kad neko nesto napise sto nije u rosijevu korist....

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Citirao si moju kritiku MM i zakljuèio da mi je Rossi idol samo po tome?

double fail.
to jest diskreditovanje do dna.

Inaèe i Zarco je pièka, jednom je rekao da se nadao da æe pasti neko ispred njega pa da æe on imati bolji uspeh.
Pièka.
Не може рај на земљи.

zVuk

....tvoja kritika markeza je u kontekstu odbrane lika i dela vr....a napisao si da je smesno kad neko brani nekog kao da mu je kumce....pa sad ti vidi....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Citat: zVuk poslato 26 Septembar, 2017, 10:53
....tvoja kritika markeza je u kontekstu odbrane lika i dela vr....a napisao si da je smesno kad neko brani nekog kao da mu je kumce....pa sad ti vidi....
Kritika Markezovog postupka je samo to.
Nema teorije zavere. Nisam pomenuo svoje idole.
Ni¹ta.
Kako si zakljuèio da kritikom MM ja branim neki postupak Rossija koji nisam ni pomenuo je besmisleno.
Dosadno mi ovo vi¹e.

over and out
Не може рај на земљи.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gavrolini

A tako bih voleo Dani do kraja obrije sve i svima se posere na glavu :)

Major

Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2017, 13:08
A tako bih voleo Dani do kraja obrije sve i svima se posere na glavu :)

Oooo da :)
Slazem se :)

mali_zmaj

he he koja bi to fora bila,a ima on to u sebi...,samo da se probudi ponovo!!
jin-jang

zozon

   Ja verujem da rosi jos ima sanse ... ako ne u GP onda u SBK ... ima i tamo para ...

srbac

Sa Yamahom ne bi imao ¹anse.... Kawa je mama 🏁😇😂

Lone Wolf

Sa bemveeejom, beeemvejom.
To bi bila fora.
User ¾e¹æi.
Не може рај на земљи.