Glavni meni

Ram od automatika

Započeo jevta, 21 Septembar, 2017, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Na poklon ram od automatika.Kupljen krajem osamdesetih ali nikad iskori¹ten po¹to je motoriæ ukraden.Ima raèun na ime mog æaleta.
ako ba¹ neko insistira slikaèu ali ram ko ram ima povr¹inske rðe od stajanja inaèe sivi metalize :D
0641433382
Po¾eljno lièno preuzimanje.
Izuzetno pogodan za trkaèe ;D ;D

Kostić

samo taj raèun vredi bogastvo. sve prodaju bez papira. ja bi se javio, da sklopim za da imam didem na pijac al neæu. ne volim skupe stvari u poklon ;D

ProjectLord

Preuzeo bih ja ako moze, posto sa ekipom se spremamo za trke tomosa

Lazic

Vidim da æu morati da roknem Ga¹u... Zbog njegovih ideja, sad æu nikad da naðem matika za male pare... ;D

Kostić

oæe¹. ima za po 100 evriæa i manje al su svi bez dokumenata a za trke ti i ne trebaju ako neæe¹ da ga registruje¹. liske mi je davno ne¹to nudio ima kod njega po selu za male pare, a i on ima neki svoj, pitaj ga

Gavrolini

I onda na taj od 100e bacis jos 500e da bi iole bio pristojan za trku.

Kostić

ako hoæe¹ da bude¹ u prvih pet. ako oæe¹ samo da se zajebava¹ i ne mora. neko doðe da bi se ozbiljno takmièio, neko da se zeza. bitno je samo da izdr¾i makar sat vremena zezanja ;D

ja sam razmi¹ljo da dogodine napravim opanak brigadu za zezanje. èisto da se jurim sa talibanom ;D

jevta

Citat: ProjectLord poslato 22 Septembar, 2017, 01:24
Preuzeo bih ja ako moze, posto sa ekipom se spremamo za trke tomosa
Prvi si se javio pa ide tevi javi se na fon za dogovor oko preuzimanja

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2017, 08:16
I onda na taj od 100e bacis jos 500e da bi iole bio pristojan za trku.
Kakvo bre trkanje, fabrièki za ¹vrækanje po Zvezdari i do posla... Nedosanjan sam od pre 30 godina...

Gavrolini

Taj za zezanje obicno ne izdrzi ni kvalifikacije

Lazic

Bio sam na pro¹loj trci, ne bi verovao koliko izdr¾avaju... Mislim na one ¹to su ulo¾ili 0 para, a ima i takvih... :D

Gašpar

Jel oti¹ao Automatik? Ako nije plaæam pivo u vrednosti istog  ;D

jevta

Oti¹ao valjda æe se videti u sledeæoj sezoni na trkama