Glavni meni

TDM 850

Započeo Koko, 19 Septembar, 2017, 21:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ja sam dominatora prodo zbog ulja. jebo motor koji tro¹i ulje ko cvajtak :) i kad se toga setim, ne bude mi ¾ao ;D

Lazic

Citat: milomir22 poslato 22 Septembar, 2017, 08:36
Cuo sam da tdm trosi ulje zbog tankih karika, e sad, koliko je to tacno, ne bih znao kasti.
Na nekim obrtajima krenu klipovi malo da osciluju pa ulje prolazi lagano... :D

UFF

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2017, 06:10
Kao da su tdm-u najveci problem zmigavci :) mada realno kad ga prodajes uvek na pitanje: zasto trosi vise ulja nego goriva? Mozes da odgovoris sa: ne znam ali zato ima fabricke zmigavce znaci nikad nije padano.

nemoj da ga podjebavas i ako nemas sta konstruktivno da napises ti ga zaobidji
ne interesuje ga sta ti mislis o tdm-u  :D

Lazic


Gavrolini

A sta bih radio drugo sem podjebavanja i valjanja krdene robe na forumu?

Lazic


Glava Dole

Citat: milomir22 poslato 22 Septembar, 2017, 08:36
Cuo sam da tdm trosi ulje zbog tankih karika, e sad, koliko je to tacno, ne bih znao kasti.

Dobro si cuo, ako su debele kao kod FZRke(a moguce da jesu), njene su svega 0,8mm kompresione a ove uljne ko papir bukvalno... stari klipovi mi u cacku pa ne mogu da slikam koliko je to tanko, a ona je isto poznat potrosac ulja :)

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 22 Septembar, 2017, 12:22
stari klipovi mi u cacku pa ne mogu da slikam koliko je to tanko
znaci u cacku trose manje ulja? :o

UFF

i ovaj lazic hoce da bude serpa svakom loncu  [rofl]  cek bre bese poklopac?

a majorsoul nema ga po po par meseci pa dodje i u svaku temu ostavi po komentar valjda da nadoknadi

Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2017, 10:46
A sta bih radio drugo sem podjebavanja i valjanja krdene robe na forumu?

Kupovao kradenu robu na forumu ? :D

Gavrolini

Nemam ja para da kupujem

stilgar

Citat: kosta66 poslato 22 Septembar, 2017, 08:41
ja sam dominatora prodo zbog ulja. jebo motor koji tro¹i ulje ko cvajtak :) i kad se toga setim, ne bude mi ¾ao ;D
ti si to mucio, silovo, vodio u sumicu na extremne voznje i normalno je za taj agregat da trosi ulje, po fabrickim parametrima 300 grama na 1000 km ostre voznje. moja xL600lM iz 1986 znaci 10 godina starija od tvog dominatora (a imaju isti agregat), nije potrosila ni gram ulja cele sezone dok je bila kod mene. al ja sam je mazio i pazio i nezno je vozio :) samo po asfaltu nista sumarci i budzaci :)

Kostić

ja sam pre¹o 5 iljada za mesec dana, kako da ne kukam, a ti i¹o na u¹æe da se slika¹, pa kako da potro¹i ulje kad si je dr¾o u krevetu i sliko se se za fejsbuk  [rofl] ;D :)

stilgar

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2017, 11:44
ja sam pre¹o 5 iljada za mesec dana, kako da ne kukam, a ti i¹o na u¹æe da se slika¹, pa kako da potro¹i ulje kad si je dr¾o u krevetu i sliko se se za fejsbuk  [rofl] ;D :)
pa nemos babu da trosis ko devojku :)

Kostić

mo¾e¹ ako je oèuvana i rezraðena :)

stilgar


Kostić


Lazic

Neki su se tako smuvali... ;D

Koko

Znaci sve drugo ima samo zmigavaca nema, pa dobro onda je ova Tema sto se mene tice zatvorena, a vi ako imate jos kakve komentare mimo Teme slobodno piskarajte i dalje.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!