Glavni meni

yamaha dt 80

Započeo bigsheki, 18 Septembar, 2017, 14:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

prodajem yamahu dt80,ima kit na 125.vodeno hladjenje.1995 godiste i ima dva seta guma.cena za manijake 750 eur,u zameni veca. mozete me kontaktirati pputem vibera 064 00 56 917 ili preko pp












bigsheki

aktuelno,moze zamena za neki ok suprmoto,fazer1000,vstrom1000,mozda i drugo nesto sto bi mi se svidelo.ne zelim farban niti havarisan motor.

mrle

poslo sam ¾eni fotke, ako joj se svidi...

neregistrovan?

bigsheki

registrovao sam ga pre neki dan

bigsheki


Boban_m


bigsheki

lazicu :) jos pre dve tri nedelje,samo zaboravio da napisem

Gavrolini

A cuti dzukela pogana

bigsheki


UFF

a kad ces pare da dobijes? :D

bigsheki

ne znam,ja sam mu rekao da moze kada god zeli da ga odveze,nije do mene druze

Gavrolini

Cek cek on to jos nije odvezao? Lazicu preteraj detetu motor ne budi govno. Kad bude video taj osmeh i srecu bice ti zao sto nisi preterao isti dan.

viper

Lazic je naopaki, tako da ce ga naopako i preterati :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ima logike... ;D Jo¹ se lomimo Uragan i ja ko æe od nas da ga vozi do Bg... :D


@Uff:
Jebe¹ pare, pare ljude kvare... :D

U svakom sluèaju, mali mora da zaradi bar pola branjem malina kod kume u Oseèini, za sada ima oko 100e ¹to je u¹tedeo od roðendana(koje sam mu ja dodu¹e du¾an posle leèenja psa), ima tu jo¹ par donatora, skupiæe se... ;D

Hattrick

Da vratis detetu pare sa redovnom i zateznom kamatom pod hitno. Stvar je urgentna.  :)

Glava Dole

S kamatnom stopom od 600% i to je taman to ako se ne varam :) Sve po zakonu :) Ako nisu dogovoreni uslovi pre davanja para mali moze da trazi nazad koliko god pozeli pravno gledano :) U ovom slucaju punu cenu motora :)

Lazic

Mogao je on da ne da za veterinara pa ne bi imao psa... :o :)

Kakav je to vikend bio, razboli se pas, dva dana posle pukne opruga i amortizer na gejmobilu, padne jedini sneg ove zime... :o  :wtf: [facepalm] Dok sam se okrenuo ode 40.000 u psa i auto... :o

Gavrolini

Da si mu doterao motor ne bi ni primetio da nema kera

Lazic

Posle 7 godina vi¹e vole kera nego mene... ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.