Glavni meni

Gume slovenija

Započeo Kanarinac, 14 Septembar, 2017, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Znam je da je bila tema ranije, ali sam sve zivo prekopao i nisam uspeo da nadjem.

Uglavnom, posto sl nedelje idem za IT hteo sam da pazarim neke gume za motor i da ih spakujem u gepek. Kako se bese zove radnja u Sloveniji gde je gomila nasih isla da pazari gume. Taman i da vidim cene na sajtu. I kako bese kod njih ide za povracaj poreza

UFF

moras dizadjes iz drzave pa da se vratis za povracaj

pisao sam vec ali pola 3 je ujutru i ja sam umoran i mrzi me da trazim takodje :)

Major


jevta


Kanarinac

Mali savet koliko je michelin pilot 3 bolja od 2ct? Ako sam dobro skapirao pilot 3 je isto sto i 2ct samo ima 3 stepena tvrdoce

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Slovenkeeee.. ,uvjek su se prve skidale na plazi, teski nudizam...,sa sjetom se sjetim kako smo se kao klinci sunjali do nudistickih plaza,sto sa mora,amfibijama,citaj dusecima,sto kopnom,ili ti deri tabane!!
jin-jang

castor

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2017, 03:29
moras dizadjes iz drzave pa da se vratis za povracaj
Ne mo¾e vi¹e tako, tako je moglo dok HR nije u¹la u EU. Sad mora¹ da izaðe¹ iz EU da bi napravio povrat. Jbga. Napredak ko¹ta. Ali i da ne vrati¹ PDV, opet su gume jeftinije nego kod nas.
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2017, 14:28
Mali savet koliko je michelin pilot 3 bolja od 2ct? Ako sam dobro skapirao pilot 3 je isto sto i 2ct samo ima 3 stepena tvrdoce
Dajte savjet :D

Lazic

Bolja je za jedan stepen tvrdoæe... ;D

Major


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

Porucio sam ih, pa cu ih pokupiti kada budem isao. Ako uspem da uzmem povracaj poreza, izacice me smesno