Glavni meni

2014 BMW R1200GS Adventure

Započeo Jefta, 13 Septembar, 2017, 17:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

V.ROSSI 46

coveku drzimo motor na vrhu oglasa sa komentarima

evo morao sam i ovo da dodam tipican primer nerealne cene motora koji nikad nece prodati za tu cenu

https://www.polovniautomobili.com/motori/10990360/yamaha-mt-09-tracer
ej polovan 9.700e star 1 godinu , potrebne nove gume ove presle 6.500km gotove  , moras servis raditi, moras prepis raditi , moras registrovati za novu sezonu

a cena glanc novog

https://www.polovniautomobili.com/motori/5682865/yamaha-mt-09-tracer-akcija


ti ga prvi vozis , ti ga razradjujes,  sve ti prvi ...

milomir22

Na 6500 km i ovaj æe¹ jo¹ da razraðuje¹, prednja guma nije ni do pola, zadnja i nek je za zamenu (ali verovatno jo¹ nije), to je tro¹ak oko 150 evra, a ne raèuna¹ 3 kofera i nosaè istih koliko ko¹ta, crash bar i jo¹ ne¹to od opreme. Nosaè kofera i samo zadnji kofer ti je preko 250 evra, a + ovi ostali. Za mene ovo nije nerealna cena i verovatno ide jo¹ dole jer nije fiksna.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

misa-pei

Toliko spu¹tanje cena rade samo oni koji ili hoæe da se rastosiljaju motora/auta (recimo, znaju ¹ta æe uskoro da crkne, nabud¾en samo da se proda) ili oni kojima gori za lovu (seèenje struje, odlazak u inostranstvo, izvr¹itelji preed vratima).

Ni na "zapadu" ne poklanjaju polovna vozila. Samo mi smo uspeli da dvaput obezvredimo tuðu valutu (marku i evro). Ih, ¹ta je to sto markI. A ©vaba bi oko izvadio nekom za marku/evro. Nisu oni ni galantni niti imaju taj lakonski odnos prema parama. Nikad ga nisu imali, sad jo¹ manje. Znaju dobro ¹ta prodaju i koliko to realno vredi. E sad, ¹to je kod nas sve poremeæeno, to je druga prièa.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

Citat: V.ROSSI 46 poslato 27 Oktobar, 2017, 12:23
evo morao sam i ovo da dodam tipican primer nerealne cene motora koji nikad nece prodati za tu cenu
https://www.polovniautomobili.com/motori/10990360/yamaha-mt-09-tracer
ej polovan 9.700e star 1 godinu , potrebne nove gume ove presle 6.500km gotove  , moras servis raditi, moras prepis raditi , moras registrovati za novu sezonu
stvarno menjas gume na 6500? znaci prosle godine je trebalo 3 puta da menjam - lele pa ja radim onda nesto pogresno.

V.ROSSI 46

kazes na 6.500km jos se razradjuje
a sta ako je covek bi pocetnik ili debil koga bole kurac da cuva motor i krljao motor , na 6.500km mu mozes svasta uraditi naprimer jebati menjac ladno , dalje odmah stiskati motor a da nesacekas da dostigne radnu temperaturu to sam video milion puta da ljudi rade , pa prokometarisu bole me kurac drkam ga jednu sezonu pa ga prodam kao sto je i ovde mozda slucaj ,
ta oprema nema veze to niko negleda danas sa opremom ili bez opreme dodje ti isto ,
naravno da svi hoce pre da kupe motor sa opremom ali 100 puta se vec pokazalo da motor sa opremom i motor u fabrickom stanju bez ikakve opreme dobiju istu cenu skoro razlika u par stotina evra tako da je ovaj sa opremom ako je ulozio 1.000e ,1.500 ili cak 2.000e popusio u startu

realna cena za ovu jamahu posto je kraj sezone je 7.500e kes
a na prolece na pocetku sezone sa tim da ga registruje je 8.000e kes preko toga nece videti vise para za taj motor nikad ...


evo jos jedan primer

https://www.polovniautomobili.com/motori/10585758/yamaha-fz-8-fazer

za 2 meseca ovaj motor bice star 5 godina

a nov kostao 7.900e i  vise se ne pravi , lik misli godisnje da gubi na motoru 100e ... vazi
a lik trazi 7.450e i kaze minimalna korekcija cene... vazi druze u nekom drugom zivotu  
ako dobije 5.500e da slavi

V.ROSSI 46


V.ROSSI 46

ljudi koji peglaju motore 3.000km vek gume

ps. rossi podere gume za 28 krugova ili  140km

V.ROSSI 46

nazalost markez uzima titulu za 2017 smrc smrc smrc

Jefta

Citat: Major poslato 27 Oktobar, 2017, 09:38
Jefto ne cimaj se previse oko nebitnih stvari.
Samo budi strpljiv i zvace te pravi kupac. ;)
Jedino sto krece malo losije vreme pa moras da se strpis malo duze :D

Kao da mi tesko da cekam sa GSA u garazi :)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

Citat: V.ROSSI 46 poslato 27 Oktobar, 2017, 13:39
ps. rossi podere gume za 28 krugova ili  140km
pa ne bi od rosija kupovao motor. osim toga njegov slik na drumu nema efekta.

Major

Citat: Jefta poslato 27 Oktobar, 2017, 13:43
Citat: Major poslato 27 Oktobar, 2017, 09:38
Jefto ne cimaj se previse oko nebitnih stvari.
Samo budi strpljiv i zvace te pravi kupac. ;)
Jedino sto krece malo losije vreme pa moras da se strpis malo duze :D

Kao da mi tesko da cekam sa GSA u garazi :)

Normalno :)
Lep i ususkan cekace kupca :)


Jefta

Ono kada moras da se zahvalis AdminRobotu za ban :)

castor

Citat: Jefta poslato 26 Oktobar, 2017, 21:29
Citat: castor poslato 26 Oktobar, 2017, 20:37
Jefto, digni cifru na 15000 i skini keca napred i dogovorili smo se za motor za 5 minuta... ;) ;) ;)
Mozemo se nesto dogovoriti, nego jel si siguran da mozes da dohvatis pod :)
100%. ;D ;D ;D
A imam i hoklicu na sklapanje... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

ako nije touratech hoklica nista ti ne vredi

UFF

Citat: V.ROSSI 46 poslato 27 Oktobar, 2017, 12:23
coveku drzimo motor na vrhu oglasa sa komentarima

evo morao sam i ovo da dodam tipican primer nerealne cene motora koji nikad nece prodati za tu cenu

https://www.polovniautomobili.com/motori/10990360/yamaha-mt-09-tracer
ej polovan 9.700e star 1 godinu , potrebne nove gume ove presle 6.500km gotove  , moras servis raditi, moras prepis raditi , moras registrovati za novu sezonu

a cena glanc novog

https://www.polovniautomobili.com/motori/5682865/yamaha-mt-09-tracer-akcija


ti ga prvi vozis , ti ga razradjujes,  sve ti prvi ...


ako nesto spusti super ako ne nema veze ja bi ipak uzeo ovog "polovnog" sa opremom

i miliomire postoji i treca vrsta ljudi

vrsta: sve je na prodaju

kupi auto/motor/kucu koju je oduvek zeleo ali je i to na prodaju
zasto?

PA ZATO STO JE CENA DUPLA OD REALNE

pa ko voli nek izvoli

a znas koliko tog lika pogadjaju poruke tipa nisi realan sa cenom, znas kad ces to da prodas itd?  [rofl] [rofl]


pa on NI NE ZELI DA PRODA   [rofl] jebem ti ogranicene kupce mozga bez


boli ga kurac, oglas ga nista ne kosta, ako se niko ne javi covek super zivi i uziva, ako se majmun upeca, zivece i uzivace jos bolje :D

Lazic


Jefta