Glavni meni

agv,hjc,kappa,mds po narudzbi

Započeo sasa ns 1, 09 Septembar, 2017, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

sve pise u naslovu ,upit na mejl , za dan dva kad proverim preko sta ima, i kolko je cena  javljam,gledam da udem pooljan

Lazic


Hohštapler

AGV K3 Guy Martin replica, crno ¾uta?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


sasa ns 1



mazzi

Bolje uzmi Roze-Plavu slaze ti se uz oci :D

Hohštapler

Citat: sasa ns 1 poslato 09 Septembar, 2017, 15:40
Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2017, 15:27
AGV K3 Guy Martin replica, crno ¾uta?
moras mi reci velicinu

E jebi ga... nisam nikad stavio na glavu ni jednu K3, a GM replika kod nas ima samo u onom fensi skupom modelu...

mazi, uz tange! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

AGV pista GP project ili obicna full carbon. Velicina M

FANTOM

   Bilo bi lepo slike neke cifre ... Cisto da znamo mozda bude vise ljudi zainteresovano  [cheers]

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2017, 16:21
Citat: sasa ns 1 poslato 09 Septembar, 2017, 15:40
Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2017, 15:27
AGV K3 Guy Martin replica, crno ¾uta?
moras mi reci velicinu

E jebi ga... nisam nikad stavio na glavu ni jednu K3, a GM replika kod nas ima samo u onom fensi skupom modelu...

mazi, uz tange! ;)

drugarski savet...bezi od k3, djubre od kacige. SV nisam probao ali klasican k3 je djubre.

Hohštapler

Znaaam da je smece ali je jedina Guy Martin replika a da ne kosta 800e... (AGV pista kurac palac)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Dzaba sve kad je djubre. Ne dihtuje nikako, neudobna. Vizir se sam otvori ako mrdnes glavu na vecoj brzini od 120km/h

UFF

sta pricate bre?

sve pomenute kacige iz naslova su kurac ziv

nigde shoei, nigde arai (necu ko revolucija da serem o nekih homer simpson kacigama koje nikad niko video nije samo citao na netu)

ali zna se sta valja a sta je bizuterija a ako vam je glava vredna sto onda uopste gledate ta govna cija god da je replika (zasto bi uopste zeleo da nosim repliku? oem ili nista :D )

Glava Dole

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 01:16
...sto onda uopste gledate ta govna cija god da je replika...

Tako je bre, bravo, kakve replike kakve picke materine... nositi repliku neceg nedostiznog umesto original jeftinije stvari je cisto sviranje kurcu sto se mene tice...

UFF

ne moram da nosim nit zelim da nosim repliku kacige nekog nadrkanog trkaca a ja ko pacenik da navijam za njega dok on ne zna ni da ja postojim?
to je za tinejdzere
ono sto moram iz obaveze ka samom sebi je prvo da nosim jebeno kvalitetnu kacigu a posle iz hedonistickih razloga udobnu, komfornu i tihu

hjc i agv to nisu, imao sam obe, a ove druge dve marke necu ni da pominjem i drago mi je sto ih nikad imao nisam

sasa ns 1

ljudima se izvinjavam ,nista jos mesec dana nemogu da se organizujem pa nebi da dajem cene i sta ima

eclipse4

Citat: sasa ns 1 poslato 09 Septembar, 2017, 13:00
sve pise u naslovu ,upit na mejl , za dan dva kad proverim preko sta ima, i kolko je cena  javljam,gledam da udem pooljan

pa sto si postavio oglas ako nema nista u njemu?

Major

Citat: eclipse4 poslato 11 Septembar, 2017, 14:59
Citat: sasa ns 1 poslato 09 Septembar, 2017, 13:00
sve pise u naslovu ,upit na mejl , za dan dva kad proverim preko sta ima, i kolko je cena  javljam,gledam da udem pooljan

pa sto si postavio oglas ako nema nista u njemu?

Kako nema.. ima al za mesec dana.
:D

Kanarinac

Jel si nosio nekad Pistu pa pricas da je sranje ili to tek eto onako? Kao i kod vecina brendova jeftinije kacige su kurac, ali ako poredis premijum kacige tu je onda samo kome sta lezi i svidja. Tako da ne svirajte kurcu previse. Meni je eto arai go kurac ali ne kenjam da je govno jer meni ne lezi