Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Jbg meni opet je tu prakticnost vs estetika. Svaki motor sem gs mi lepsi bez iceg pozadi ali opet je i milina kad svasta nesto mozes da spakujes ili bar kad stanes da ubacis kacigu da je ne vuces sa sobom.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 01 Novembar, 2018, 13:28
Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2018, 12:58
Motor bez kofera k'o ¾ena bez dupeta...

Aham, mo¾e, ali one bez dupeta obièno imaju sisu do jaja
Pa ti jebi með' sise... ;D

mali_zmaj

Sise mogu male,al dupe nikako!!!!  Da se ponovim,po n-ti put!!  Ja se preporodio od kad imam kofer...
jin-jang

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 01 Novembar, 2018, 14:08
Jbg meni opet je tu prakticnost vs estetika. Svaki motor sem gs mi lepsi bez iceg pozadi ali opet je i milina kad svasta nesto mozes da spakujes ili bar kad stanes da ubacis kacigu da je ne vuces sa sobom.
isto mislimo, dve sezone ga vozim bez kofera, kolka je navala kupaca ostace motor kod mene pa ne moram da se patim sa tank torbom i sledecu sezonu, em vucem kacigu em nosam i tank torbu. Nigde mi se i ne ide tako.

stilgar






stiglo i sediste. cena zimska za bandita je 2450 evra, mozemo malo da pregovaramo uz kaficu :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar


Lazic


Hohštapler

Sad sam se èuo, dogovoreno posle NG ;)


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Hoh¹tapler poslato 09 Decembar, 2018, 21:01
Sad sam se èuo, dogovoreno posle NG ;)



8850 + postarina tamo vamo, al vredelo je. Verujem da cena varira od sedista do sedista, al cisto informativno. Slike sam video pre slanja al, potpuno je drugacije kad uzmes preradjeno sediste u ruke, izgleda bolje nego na slici a motor lepsi, ko sredjena devojka za korzo :)

misa-pei

Sjajno izgleda! Je li sad ni¾e sedi¹te ili je ostala ista visina?
Država je najveći neprijatelj naroda

stilgar

Citat: misa-pei poslato 10 Decembar, 2018, 00:06
Sjajno izgleda! Je li sad ni¾e sedi¹te ili je ostala ista visina?
osecaj je ko kod staru omiljenu fotelju preradis kod tapetara i zamenis sundjere :) cini se da je vislji malo i malo je sire, samim tim i udobnije. 

ЯЭВОЛУТИОН

imam ja drugara kamenoresca...uradice ti povoljno spomenik....da ovekovecima...pre ce ti da umres nego da je prodas....ali znam zeni svaki put pricas koako ti to zbog prodaje....i gorivo sipas da kupci mogu da probaju...a registruje se da ih milicija ne maltretira....a mora malo i da se provoza da ne zabagri.....a sediste je da se vlasi ne dosete.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2018, 11:13
imam ja drugara kamenoresca...uradice ti povoljno spomenik....da ovekovecima...pre ce ti da umres nego da je prodas....ali znam zeni svaki put pricas koako ti to zbog prodaje....i gorivo sipas da kupci mogu da probaju...a registruje se da ih milicija ne maltretira....a mora malo i da se provoza da ne zabagri.....a sediste je da se vlasi ne dosete.....
ooo majstore moj :) nit joj pricam to sto ti mislis, nit se ona interesuje za motor, nit sta ce biti sa njim. Ti bar znas kako razmisljam, ako ode ode, ako ne opet dobro vozim se :) Kamenorezac mi ne treba, imam porodicnu grobnicu :) samo slicica na onom tanjiricu mi treba :) kad dodje vreme :)

Lazic


stilgar

#135
ocistio i podmazo lanac. bio kod Losmija zakazao registraciju za sutra, iako istice 22.03. krece lepo vreme a kasnije moz da bude i guzva. Cena nece ici ispod 2450 e makar mi Revov kamenorezac pravio spomenik 😀 doduse neki manijacki popuschic ce da bude 😂 063 318129


Lazic

Citat: stilgar poslato 28 Februar, 2019, 20:28
Cena nece ici ispod 2450 e makar mi Revov kamenorezac pravio spomenik 😀
:o ;D

Glava Dole

https://www.youtube.com/watch?v=mmwIq0nYmuE#

Gde mu nadje tih 50... evo ti 2400, u redu je... ups, za toliko ne moze... jbg.. :D

stilgar

Citat: Glava Dole poslato 01 Mart, 2019, 02:24
https://www.youtube.com/watch?v=mmwIq0nYmuE#

Gde mu nadje tih 50... evo ti 2400, u redu je... ups, za toliko ne moze... jbg.. :D
pise da ce biti manijacki popuscic al ti ne citas :)

Lazic

Pazi, 5% bi bilo 122.5... Mislim zaista... :)