Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...a ¹to da proda¹? ©ta da kupi¹? I onda opet sve jebi sve sreðuj.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

pa vidis da je frka, motor se prodaje vec 8 strana, skoro 3 godine

stilgar

Citat: Hoh¹tapler poslato 01 Mart, 2019, 19:18
...a ¹to da proda¹? ©ta da kupi¹? I onda opet sve jebi sve sreðuj.

potpuno si u pravu. ostaje motor kod mene a oglas moze u stare :)

stilgar

Citat: megaidiot poslato 01 Mart, 2019, 19:26
pa vidis da je frka, motor se prodaje vec 8 strana, skoro 3 godine
koje 3? 5 bato 5, bio je oglas ovde za isti motor dok je bio kod mene u lokalu misa pei ga gledao :) tek posle je postao moj :)

megaidiot



Hurricane

kao da sam te negde juce prekjuce sreo po gradu, sad nesto premotavam po glavi  [neampojma]

stilgar

Citat: Hurricane poslato 01 Mart, 2019, 22:03
kao da sam te negde juce prekjuce sreo po gradu, sad nesto premotavam po glavi  [neampojma]
iso sam juce prvo do gm moto, pa onda dole do uradi sam na adi huji, pa onda do usca, pa kad sam se vracao stao sam kod doma omladine otiso do menjacnice u makedonskoj da promenim pare...

Lazic

Pravi Srbin... Kad ostane bez dinara, pravac menjaènica...

Gavrolini

Aj sad da budemo realni pa kako da se proda kad je skuplji lepo nego pre 6 godina. Razumem ja ulaganja ali 6 godina je 6 godina

milomir22

Citat: Hoh¹tapler poslato 01 Mart, 2019, 19:18
...a ¹to da proda¹? ©ta da kupi¹? I onda opet sve jebi sve sreðuj.


Ovo je tacno...


Citat: Gavrolini poslato 02 Mart, 2019, 21:46
Aj sad da budemo realni pa kako da se proda kad je skuplji lepo nego pre 6 godina. Razumem ja ulaganja ali 6 godina je 6 godina

I ovo je tacno.


Jbg ovaj bandit (mislim na model) je meni dosta ruzniji od njegovog naslednika, s 1200 od 2000. i mladjeg, ali ako i sam znas da ne mozes da uzmes neku kintu za njega, a da je proveren motor, zasto prodaja.

Ja mog bandita sigurno necu skoro prodavati, jer me mnogo zabole da prodam sredjen motor po ceni nesredjenog, ni meni niko nije poklanjao, sto bih ja poklanjao nove delove drugima. A i za vecinu stvari ispunjava moje skromne zahteve, tako da je, jednom recju, postao vencanica.








"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 02 Mart, 2019, 21:46
Aj sad da budemo realni pa kako da se proda kad je skuplji lepo nego pre 6 godina. Razumem ja ulaganja ali 6 godina je 6 godina
ajd samo ukratko, ovaj bandit se nije vozio ni registrovao od 2006 kad mu je bila zadnja registracija. kod mene u vlasnistvu, registrovan i koriscen od marta 2017 te, znaci ovo ce biti treca sezona posle mirovanja od 10 godina. Sta je sve i kako odradjeno znaju Njanja, Revolution i Bokilic koji su zasluzni sto se opet vozi. Koliko je sve kostalo nije bitno u ovom trenutku jer motor vise nije na prodaju, a nece ni biti. Sto rece milomir22 da ga poklonim necu, sredio sam ga za sebe, pa kad je vec tako ajde i da ga koristim :) u principu motor je extra, ja ne koristim ni 50% njegovog potencijala i imam problem sa pundravcima koji malo malo pa me rade te menjaj probaj nesto novo itd :) 

megaidiot

Citat: milomir22 poslato 03 Mart, 2019, 00:41
Jbg ovaj bandit (mislim na model) je meni dosta ruzniji od njegovog naslednika, s 1200 od 2000. i mladjeg,
meni stari mnogo lepsi.

Hohštapler

...jedina istina o motorima je da ¹to se manje vozi to se vi¹e kenja i raðaju se mudroserski razlozi za¹to je neki drugi mo¾da bolji. Ni¹ta drugo.

Budi realan, ¹ta ti ¾eli¹ od bilo kog motora?
Dal ovaj to ima?
Da li sve radi? Sve potro¹no je novo? Re¹io si neke stvari da vi¹e nikad nema¹ problema ..
Motor jednostavan, neuni¹tiv, snage vi¹e nego dovoljno.
Æeraj to!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Jedino sto vecini kad iz nekog kretenskog razloga dosadi motor on se obicno prodaje ispod cene, bar je kod mene tako slucaj :) ono samo nek ide da ga vise ne gledam. A ovde nije, realno je cena jaka, motor je brutalan, vozio sam i bokilicev N  i stvarno ide dobro.  Da li je motor vozen ili stajao 5 godina moze da bude i prednost i mana. I ne vezano za to, i ne vezano sto je meni taj S gadan bas dok bih N rado vozio i ne bitno koliko si ga ti platio i ne bitno sta si mu sve uradio, ti za taj motor neces izvuci te pare. Trziste je takvo i kraj. A i da ga prodas za te pare neces kupiti nista ni blizu da tako ide i da je tako kvalitetno.

Lazic

Mislim da je i Milanèe skapirao... :)

Major

Trziste je kod nas propalo skroz..
Sta sam ja sve dobijao od ponuda za motor pa to je smesno. Razmisljam uopste da li da pazarim neki drugi motor jer opet kad budem prodavao treba proci kroz istu agoniju ucenjivanja i nerealnosti.

Lazic

To su muke... :D Nemoj da kupuje¹ nove motore... :P