Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2018, 20:04
Pa zar nije bilo ovde
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,24215.0.html
taj njegov wingrack je bio za modele od 2001 mislim, ne odgovara za moj 1998 mo. Ovaj kappin sam uzeo u motolandu.

jevta

Taj se razlikuje u par ¹ipkica koje se naprave pasuje na sve

stilgar

Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2018, 20:10
Taj se razlikuje u par ¹ipkica koje se naprave pasuje na sve
Ovaj sto uzeh pasuje na sraf, ne skidam migavce, ne pravim nista...

Lazic

Dao bi ga ti i sa nosaèima da ti neko izbroji novce... :D

feelgod

Nije ovo su bili nosaci za 2001+ godiste Bandira 1200 a ispostavilo se i za 1250.
Dosao covek i ja mu namontirao sraf na sraf na Bandita 1250.

feelgod

Citat: stilgar poslato 30 Oktobar, 2018, 20:20
Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2018, 20:10
Taj se razlikuje u par ¹ipkica koje se naprave pasuje na sve
Ovaj sto uzeh pasuje na sraf, ne skidam migavce, ne pravim nista...
Fora kod WingRacka i jeste da se izmeste migavci iza bocnih kufera da bi bili vidljivi.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 22:39
Dao bi ga ti i sa nosaèima da ti neko izbroji novce... :D
opasno me pokolebali Rev i Njanja kad sam menjo ulje kod Revolucije...sledeca stvar koju cu da uradim preko zime je ovo :)



stilgar


feelgod


stilgar

Citat: feelgod poslato 31 Oktobar, 2018, 16:59
Sjajno, lego fantazija.

You have already posted a thanks to this post at 10 Decembar 2017, 19:50:08

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje smatram da ti nosaci i koferi stoje motorima ko piletu sise......ko ne moze da se spakuje u tank bag i kobasicu nek ide taksijem, ili kolima...ili nek pazari kombi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

e brate Rev, neka si rekao, da ne kenjam ja stalno...


ja skoro ni¹ta ru¾nije nisam video a u svakakvim govnima ja vidim ne¹to lepo..


ovakvu lepoticu od motora si uspeo ovim susilom za ve¹ da usere¹ da je svejedno da li je mz jawa ili bandit 1200 u pitanju

samo se nosaè kofera sada vidi, motor je izgubio na znaèaju potpuno..


dva dana kuliram da ne napi¹em ni¹ta, samo gledam i zgro¾avam se svaki put kad uðem u temu


jebo vas kofer da vas jebo

i sve to da bi imali gde da stavite rukavice i kacigu kad odete na kafu negde, pa baci ih majku im jebem ako je te¹ko poneti sa sobom


pre neki dan vidim drug kupio onog prelepog vfra ¹to je bio na oglasu, ima neki veliki kofer, katastrofa kako mu stoji

hoæe sad da uzme veæi jer mu osim kacige i rukavica i ostalih sranja koje nosi ne mogu da stanu i pantalone kad ode do posla




izvini stilgare, ni¹ta lièno, motor je ko bombona i stanje i sve...

bio....

®or¾


banevuk

Montirao sam na svoj bandit ovakav iz Louisa................... jedina mana ¹to je bio skup kao droga, but jbg.


feelgod

Ja imam misljenje da veliki motori sa kojima moze da se putuje nikako ne idu bez gomile nosaca i kofera.

Iskreno mislim da mu stoji savrseno, a o upotrebnoj vrednosti da ne govorim. Imao sam nosace na svakom motoru i ne umem da vozim motor bez njih.

Svaka cast sto se mene tice, a evo i moga GSXa koji mislim da je postao potpun sa nosacima



a evo i sadadnjeg XTZ



banevuk

Citat: feelgod poslato 01 Novembar, 2018, 11:38
Ja imam misljenje da veliki motori sa kojima moze da se putuje nikako ne idu bez gomile nosaca i kofera.

Iskreno mislim da mu stoji savrseno, a o upotrebnoj vrednosti da ne govorim. Imao sam nosace na svakom motoru i ne umem da vozim motor bez njih.

Svaka cast sto se mene tice, a evo i moga GSXa koji mislim da je postao potpun sa nosacima



a evo i sadadnjeg XTZ


Podr¾avam, pogotovo ko se vozi sa saputnikom🍻🍻

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Hurricane

ajoj ¹to ti je lep bio ovaj gsx, sa koks belim felnama  [srce]

naravno bez su¹ila  :P


daj neku sliku bez

Lazic

Motor bez kofera k'o ¾ena bez dupeta...

®or¾

Jao,bre Laziæu,antihriste,kako to uop¹te mo¾e¹ da poredi¹,¾ena bez dupeta ne ide,motor bez ve¹eraja ide [rofl]  [cheers]

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2018, 12:58
Motor bez kofera k'o ¾ena bez dupeta...

Aham, mo¾e, ali one bez dupeta obièno imaju sisu do jaja