Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

 Prodajem Bandita 1200, kupio sam ga od klijenta kome radimo knjigovotstvo, (on ga nije preneo na sebe pa sam radio prenos sa prethodnim vlasnikom koji ga je i vozio), zadnja registracija motora je bila 2006 godine, do marta ove godine camio u garazi. Po kupovini ociscen rezervoar od rdje i zasticen epoxijem na bazi aluminijuma, nove gume Dunlop Qualifier 2, nov DID lanac i lancanici,  zamenjeno ulje i filter ulja, filter vazduha nov, zamenjeno ulje u kocnicama i kvacilu, kocnice dobre, nov varta aku kupljen u februaru 2017 u dvogodisnjoj garanciji, 12v uticnica, Remus auspuh, nove svecice Denso, majstor Bokilic mu je sredio karburatore. Kupljen sa 15689 milja na satu sad je 17011 milja.

garaziran, registrovan do marta 2018 te. Na zadnje dve slike vide se nedostaci, ima ostecenje plastike kod desnog zmigavca (pad sa copave) i malo ulegnuce sa gornje strane rezervoara delo spretnosti prethodnog vlasnika. Poslednja slika je ociscen rezervoar od rdje, pre zastite sa epoxy na bazi aluminijuma rad cluch&brake garage. Vlasnik, obavezan prenos, bez zamena. Cena na PA je 2500 evra, za kolege sa foruma 2300.

Milan 063 318129
























Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod


Lazic


El Jefe

Купујте људи, овај модел има само једну ману. Снајке клизе за задњег сица на кочењу и наслањају се сисама на возача.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

i dominator ima tu boles ;D on je i bolji, kraæe mu sedi¹te pa su sise uvek na leðima ;D

El Jefe

Матор а покварен. Тц тц.
Друштво за заштиту од животиња

rboban

Ride It Like You Stole It

Major

Citat: El Jefe poslato 08 Septembar, 2017, 09:42
Купујте људи, овај модел има само једну ману. Снајке клизе за задњег сица на кочењу и наслањају се сисама на возача.

Opasno je to :D :D :D

Lazic

Ne mogu da gledam ovu temu, veèito u raskoraku sa parama i ¾eljama... Poslednji mesec za odmor, ekskurziju, super kamp, ¹kolu, registraciju gejmobila, oti¹ao Bandit kao ni¹ta... :(

Hohštapler

...ka¾e Goranèe da mu i zadnja guma traje kolko i pakovanje perfexa... Kad god ide u radnju on kupi lebac, mleko i zadnju gumu za bandita... ;)
Ka¾e ima tolko snage da je spizdi ko siroèe tableronu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

To je problem za novèanik... Pogotovo ako kao ja menja¹ gume na 5-6-7 godina... ;D

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2017, 18:01
To je problem za novèanik... Pogotovo ako kao ja menja¹ gume na 5-6-7 godina... ;D

Zna¹ ¹ta, ko hoæe 1200cc mora i da plati... ;)
S tim ¹to, uzmi u obzir da Goranèe natovari sebe, gospoðu, stvari i onda putuje. A sumnjam èisto i da je rekreativac na gasu. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


UFF

goran je pravi manijak
bio danas do mene da ugradi neka vrata i prozor na kontejner
ja uzeo da merim, spremam alat, da filoziofiram da li je bolja ova ili ona varijanta a on do tad sve staro pocupao, polupao cekicem visa, posekao brusilicom, ubacio novo i vec zalio pur penom, kaze gotovo  [rofl]

goranvojska

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2017, 01:02
goran je pravi manijak
bio danas do mene da ugradi neka vrata i prozor na kontejner
ja uzeo da merim, spremam alat, da filoziofiram da li je bolja ova ili ona varijanta a on do tad sve staro pocupao, polupao cekicem visa, posekao brusilicom, ubacio novo i vec zalio pur penom, kaze gotovo  [rofl]
tako se to rad    kratko ali jebitacno.

Major

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2017, 17:47
Ne mogu da gledam ovu temu, veèito u raskoraku sa parama i ¾eljama... Poslednji mesec za odmor, ekskurziju, super kamp, ¹kolu, registraciju gejmobila, oti¹ao Bandit kao ni¹ta... :(

lepo bi ti cucnuo :)

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.