Glavni meni

razbih se juèe popodne

Započeo friziderdzija, 04 Septembar, 2017, 09:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

friziderdzija

juèe na 800 m od kuæe iza vrzine koja skriva neku sporednu ulièicu izleti mi mentalac sa nekom korsom, ja da ga ne udarim naglo zakoèim, izgubim kontrolu i padnem...
ustanem, desna ruka boli zglob, ugasim bajk, izlazi lik...ono...izvini tebra...¹ta ti meni izvini...podignem nekako motor sa njim i sklonim sa puta...malo prikupim delove, izvadim kljuè i ajd' kuæi...
bolnica, slomljen zglob desne ruke, taènije obe kosti podlaktice blizu zgloba...gips itd.
bajk...polomljen levi fuzaster, levo ogledalo, nosaè kofera i malo iskrivljen guvernal....
jbg...glava je na ramenima, ali je sezona zamene gotova...a taman sam planirao da idem na skup u ulcinj...
ima tu i dobrih aspekata...mesec dana bolovanja...jbt, ne verujem da æu da ladim jaja mesec dana...
nego zna li neko kako sa ¾ivotnim osiguranjem...plaæam 150 eur meseèno wineru...ima li neka vrta da im pokupim neku lovu na ovu povredu...

Lazic


megaidiot

dobro da nije sam zglob ili saka, super si prosao.
za osiguranje, mislim da to zavisi od slucaja do slucaja, tj. nemaju svi istu polisu.
drz se.

Bori¹a

uzmi sva lekarska uverenja, zali se ns razne bolove i kukaj i cim to prikupis idi u viner... 100% dobijas
i ja uplacujem isto samo dosta manje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

El Jefe

Добро дошао у клуб. Чим будем пролазио кроз Чачак, ето ме да ти се потпишем на гипс. А тај што ти је излетео је или неки Гребић или Ужичанин?
Друштво за заштиту од животиња

viper

Brz oporavak ¾elim

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

dobro bre, oæel neko da padne, a da ne polomi ni¹ta

Glava Dole

E do kurca :( Brz oporavak ti zelim, ako nesto zatreba vici

Major

E bezveze :(
Najbolje da zoves lika koji sa kojim si sklopio ugovor za polisu i da se raspitas.
Ako placas 150jurica mesecno moras imati neke vajde od toga ;)

VR 46

Брз опоравак колега  [cheers]
Twist of wrist!

UFF

manijak zilav si ti prijace ti malo da odmoris
javi ako treba da jurimo neke delove za tvoj traktor

friziderdzija

hvala svima na ''èestitkama''...svakako æu malo odmoriti...svi koji su u prolazu, dajem turu u manèuli...
ali da se dogovorimo unapred...kad me neko tamo bude pitao ¹ta se desilo, prièa je sledeæa...izleteo majmun, ja stao da ga bijem i kad sam hteo da pesnicom razbijem mu staklo na kolima da ga izvuèem napolje....jbg... bila blindirana kola.....
zezam se......:))):))):)))

Major


UFF

Hej, dosta zajebancije bre, ozdravi sto pre i dolazi za bg, imam jos jednu klimu za radionicu da mi ugradis :D

Lazic

Ako ga pusti ¾ena u jebarnik... ;D

Lone Wolf

©ta bi sa onim ¹to je izletio?
Ode èovek samo tako?
Nije bila policija, uviðaj?
Sam pao sam se udario?

Inaèe, sretan oporavak i pozdrav!
Не може рај на земљи.

friziderdzija

ma lik je skroz ok...obilazio me 2 puta...jo¹ æemo i posao da napravimo...a partizane nismo zvali, nije imalo svrhe...

Major

Od cele situacije bar neke dobre vesti da budu :)

friziderdzija

manijaci...na zadnjem okupljanju videh da je bar 50% od vas imalo kojekakve lomove koski, uganuæa, zanima me ¹ta i kako oko oporavka...
bajk sam sredio, skinuo gips pre mesec dana, radim, polako mi se vraæa snaga u ruku...ali u odreðenom polo¾aju, tj kad uhvatim ne¹to, npr. kvaku na vratima, i naglo pritisnem, zaboli me zglob u p....materinu...
dali su mi neku mand¾u da ma¾em zglob (artero neko mudo sarma gel) i neke tablete sa kolagenom da pijem...poma¾e ...'nako, nisam zadovoljan. Ja sam mislio da æe to mnogo br¾e da se sanira i da teram.
kakva su va¹a iskustva sa lomljenjem koski i oporavkom...koliko bre to traje i kako ubrzati...jbt ve¾bam ruku, uvijam i savijam zglob i jo¹ uvek ne mogu ba¹ 100% da napravim iste pokrete kao sa levom...vozim kola bez problema, radim, ¹rafciger ok ali ne mogu ba¹ da zapnem, kljuèevi, gedore ok, èekiæ ok ali neki lak¹i, macola... nema pojma da zamahnem...do pre 10 dana nisam mogao ni da zaheftam 2 papira...
jbt popizdeh...

megaidiot

#19
samo polako, treba vremena. od toga da mozes da mrdas do toga da si kao sto si pre bio ima dosta da prodje.
meni se noga vratila na normalno posle 4 meseca, ali prst na ruci jos uvek nije 100% pokretan kao pre, nece verovatno ni biti, a proslo vise godina od operacije.
fora je da se sam bavis fizikalnom terapijom, da ulozis mnogo vise vremena od onog propisanog od lekara i sve ces srediti, ja budala mrzelo me, pa nisam.

e da, bitna stvar gde sam se isto zajebao - nemoj da mislis da pomazes ruci tako sto radis sa njom (srafciger, cekic, bilo koji alat) - radi one vezbe koje ti pokazu lekari.
fora je sto ces nesvesno da radis stvari onako kako mozes, tj. nepravilno i vremenom ces ti da koristis sav alat i da radis sa tom rukom, ali vise ces da adaptiras svoje pokrete na sjebano stanje ruke nego sto ces da 'vezbas' ruku da bude kao pre. jebiga, vezbe su osmisljene da se odredjeni misici vrate u normalno stanje, gomila tih pokreta se ne radi skoro nikad u svakodnevnom zivotu.