Glavni meni

Cime zalepiti kacigu

Započeo zozon, 03 Septembar, 2017, 19:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

    Odlepila mi se zaptivka izmedju skoljke i vizira pa se pitam cime smem to da lepim a da ne ostetim kacigu?
    Znam da neke vrste lepka nagrizaju materijal od kog je skoljka napravljena ... help!

clutch&brake

Pitaj szzgo on je lepio nebo na porseu  :wtf:

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zozon

Citat: clutch&brake poslato 03 Septembar, 2017, 19:16
Pitaj szzgo on je lepio nebo na porseu  :wtf:


Slutim da se nije dobro zavrsilo  ;D

Ivicat

Ja mislim da je bio Aston Martin.

PS: prosle nedelje sam klincima lepio loptu sintelanom. Vise ne mirise kao pre. :(

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Mislim da je za to najbolji onaj lijepak za gume tip top kako li se zvao. Nije hemijski agresivan a ostaje elastican.

Hurricane

Dobar je i Loctite super flex

Probaj malo, mada mislim da ne nagriza uopste onako kao obican super lepak i elastican je.

Lepio sam dosta toga sa njim..

Svakako probaj negde prvo da vidis kako radi, neces se zajebati 100 kinti kosta

Kostić

nipo¹to super lepak na kacigu! ako nema tip top mo¾e i sintelan. mekan je kad se osu¹i i mo¾e da se skine, ne ¹teti lak. ili ne¹to na bazi smole

Glava Dole

Kosta, plus, tako je... od supera bi ostali nepopravljivi tragovi u sekundi...

edit: ali on nije rekao za super lepak, ovo je nesto drugo, nema veze sa superom :)

Hurricane

Jesam rekao za super lepak samo malo drugaciji i jesam rekao prvo da proba negde drugo da vidi kako radi..

Po meni, dobro lepi svakakave povrsine i ne pravi sranja ko obican, a drzi isto..



Glava Dole

gosn' googe kaze ovako:



Zato sam pomislio da nije klasicni super lepak... ali sad osvezavam memoriju, reklamirali ga cini mi se, ali to sto je elastican je dzabe u ovom slucaju kad ne prasta greske, ako je samo elasticniji ali na bazi brzostezuceg superlepka jedno izlivanje na pogresnom mestu i ostaju trajni tragovi... ja zato glasam za nesto elasticno ali sporostezuce da bi mogli eventualni viskovi na vreme da se skinu a da se ipak razlije lepo tamo gde treba :)

Hurricane

Ja se izvinjavam, moja greska, Loctite Power Flex

zozon


Peki

Ovo lepi sunðer, stiropor, tkaninu...

Ubacivao i lepio dodatne sunðere u ¾eninoj kacigi.

Super lepi, ne izjeda material i nema mirisa na lepak




zozon

Citat: Peki poslato 04 Septembar, 2017, 12:48
Ovo lepi sunðer, stiropor, tkaninu...

Ubacivao i lepio dodatne sunðere u ¾eninoj kacigi.

Super lepi, ne izjeda material i nema mirisa na lepak




Gde ovo ima da se kupi, nisam ga vidjao?

Peki

Ja sam ga kupio u farbari PULENA kod èuburskog parka u Beogradu

http://www.pulena.net/Kategorije/Lepkovi%2C-zaptiva%C4%8Di%2C-podmaziva%C4%8Di/TECHNICQLL/technicqll-lepak-za-sun%C4%91er-i-stiropor-.html

Nema potrebe da ga kupuje¹, meni je ostalo 2/3 tube. Ako dolazi¹ u Beograd zvrcni da popijemo kafu i da ti dam lepak  [callme]

zozon

Citat: Peki poslato 04 Septembar, 2017, 17:32
Ja sam ga kupio u farbari PULENA kod èuburskog parka u Beogradu

http://www.pulena.net/Kategorije/Lepkovi%2C-zaptiva%C4%8Di%2C-podmaziva%C4%8Di/TECHNICQLL/technicqll-lepak-za-sun%C4%91er-i-stiropor-.html

Nema potrebe da ga kupuje¹, meni je ostalo 2/3 tube. Ako dolazi¹ u Beograd zvrcni da popijemo kafu i da ti dam lepak  [callme]
Cujemo se  [thumb_up]