Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: UFF poslato 16 Mart, 2018, 00:57
nije, hoces tebi neko da da 8.500eur i da te upuca u koleno?

neces ostati bez noge

u ovom tvom pitanju,imam mogucnost biranja i necu dati da mi pucaju u nogu za jebenih 8500e...

a u ovom slucaju se desilo to sto se desilo i to je to isplatice ga 8500e i ima nogu..

a u nekom trecem slucaju, moze da izbegne i prvi i drugi primer i da se ceo zivot zatvori u neku sobu 2x2m2 i resi se svih zivotnih potencijalih rizika...tvojom logikom..

UFF

mojom logikom:

desilo se sta se deislo, ne bi ni on da je birao ali posto vec jeste dobio je kintu i moze da hoda, dobro je
mogao je da ostane invalid a i za kintu lako da ispusi kao vecina u ovoj drzavi kad im se desi slicno sranje

CBRR1

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2018, 11:57
mojom logikom:

desilo se sta se deislo, ne bi ni on da je birao ali posto vec jeste dobio je kintu i moze da hoda, dobro je
mogao je da ostane invalid a i za kintu lako da ispusi kao vecina u ovoj drzavi kad im se desi slicno sranje

pa to je i moj stav...upravo sto si i naglasio.. :-*

bigbad86

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2018, 11:57
mojom logikom:

desilo se sta se deislo, ne bi ni on da je birao ali posto vec jeste dobio je kintu i moze da hoda, dobro je
mogao je da ostane invalid a i za kintu lako da ispusi kao vecina u ovoj drzavi kad im se desi slicno sranje

Pa i ostao je invalid. Ne nekim velikim procentom, ali jeste. :( Pre bih 100% nogu nego 85% noge i milion.

Lazic

Moje su i onako veæ na manje od 85%... ;D

Major


neskez

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2018, 20:14
Moje su i onako veæ na manje od 85%... ;D

Za gospodina 3 hiljade!!!!

[rofl]

Hattrick

I to bez dokumentacije  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Heldon

Mal cu u off...
Vidim da ste u ovoj temi spominjali bahatost pa se setih jedne situacije od skoro. Sedim u MC na Zmaju, na onim stolicama sto gledaju kroz izlog, i pricam sa devojkom. Gledam dve zene sa detetom kako izlaze i mc-a i sedaju u svoj auto (minhenske tablice), a iza njih poprecno parkiran pasatt novije generacije (zagradio ih iako ima sl. parking mesta). Sedaju njih dve sa detetom u auto, sede i cekaju. Prodje nekoliko minuta, one i dalje u autu, bez ikakve sirene, negodovanja i sl. Klasican primer civilizovanog ponasanja. Proviruju iz auta jer bi da krenu ali niko se ne pojavljuje. Vidim ja to i kazem nekom radniku u mc-u da ljudi ne mogu da idu, da vidi da ih nije neko zagradio. Mc skoro prazan, on gleda oko sebe, pita, nije niciji. Prodje jos nekoliko minuta i odnekud se pojavljuje neka fensi (ruzno bi bilo da kazem gospodja jer nema te manire) i u tom momenu, kad ju je primetila, izlazi ova iz zagradjenog auta i verovatno joj kaze kako nije u redu to sto zbog nje ne mogu da izadju. Ova novopecena seljancura joj na to obrusi nesto iz njenog skromnog recnika, zakljuca prethodno otkljucan auto i kao „e sad ces tek da cekas“ i krene da ulazi u mc. U tom momentu pocinje kod mene onaj manijacki instinkt i u jednom koraku od besa sam vec bio na vratima od mc-a gde se susrecem sa fensi govnarkom. Samo sam je „uljudno“ pitao „jel hoces i mene tako da odjebes kao njih“!? A ona meni na to kao „ti nemas veze sa ovim“. „A ako ti sad budem skakao po autu, hocu li onda imati veze, jebem li ti $£¥$^§@#€&#@#!!!!
Ode govnarka u auto i nestade u sekundi.
Apropo price, verovatno je ovo profil osobe koja bi te tako na motoru pregazila i kao kera ostavila da lezis na ulici...


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Glava Dole

Citat: Heldon poslato 29 Mart, 2018, 20:26
...Samo sam je „uljudno“ pitao „jel hoces i mene tako da odjebes kao njih“!? A ona meni na to kao „ti nemas veze sa ovim“. „A ako ti sad budem skakao po autu, hocu li onda imati veze, jebem li ti $£¥$^§@#€&#@#!!!!
Ode govnarka u auto i nestade u sekundi.
...


Gesendet von iPad mit Tapatalk

[rofl] [kralj]

Inace, tako je to kad neko iz opanaka i konjskih kola udje direktno u passata(da, nisam ni mislio da je nesto drugo... eto zbog kakvih ljudi organski ne podnosim taj tip automobila bez obzira sto ne smatram da je u sustini los auto... vidim i u svom okruzenju ko ga uglavnom vozi i kome je u sustini san :) ).

A ti vidim da si nov...  [welcome] ali otvori i temu u odeljku za nove clanove :) Po pisanju bih rekao da si kvalitetan manijak  [thumb_up]

Heldon

Citat: Milos96 poslato 29 Mart, 2018, 21:36
Citat: Heldon poslato 29 Mart, 2018, 20:26
...Samo sam je „uljudno“ pitao „jel hoces i mene tako da odjebes kao njih“!? A ona meni na to kao „ti nemas veze sa ovim“. „A ako ti sad budem skakao po autu, hocu li onda imati veze, jebem li ti $£¥$^§@#€&#@#!!!!
Ode govnarka u auto i nestade u sekundi.
...


Gesendet von iPad mit Tapatalk

[rofl] [kralj]

Inace, tako je to kad neko iz opanaka i konjskih kola udje direktno u passata(da, nisam ni mislio da je nesto drugo... eto zbog kakvih ljudi organski ne podnosim taj tip automobila bez obzira sto ne smatram da je u sustini los auto... vidim i u svom okruzenju ko ga uglavnom vozi i kome je u sustini san :) ).

A ti vidim da si nov...  [welcome] ali otvori i temu u odeljku za nove clanove :) Po pisanju bih rekao da si kvalitetan manijak  [thumb_up]


Hvala na napomeni. Odradjeno!


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Lazic

Sutra, Debrc, ro¹tilj... ;D