Glavni meni

kako sacuvati sprej kojem je iscureo vazduh

Započeo sasa ns 1, 29 Avgust, 2017, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

imam sprej star 20 godina,vazduh izasao,vazno da nije farba jer se osu¹i.Uzmes kle¹ta pa probas da ga otpertluje¹,po malo i vidis da li nesto izlazi.Poso verovatno ne¹to malo hoæe,kad to zavrsis otpertlujes skroz.Posto to meni nije uspelo,uzeo sam jako silo udario ga èekiæem probusio sprej i tecnost usuo u fla¹icu i sa malo natopim sundjer i mazem

mrle


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...treba se cuvati Sunca ovih dana, ili kacket neki nesto

I sto vise tecnosti unositi naravno..

megaidiot

nisi probao prvo sa kompresorom u kontra smeru?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

Koju si metodu primenjivao

Klesta-otpertlavanje ili ¹ilo-nabadanje?

mrle

Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2017, 12:54
da li je bilo nekih èudnih isparenja?

Citat: Hurricane poslato 29 Avgust, 2017, 13:22
...treba se cuvati Sunca ovih dana, ili kacket neki nesto

I sto vise tecnosti unositi naravno..

Hohštapler

Citat: clutch&brake poslato 29 Avgust, 2017, 13:52
Ja pogled'o i prob'o,ono nece. Kod vas?

Odakle tebi sprej star  dva'es dina? Ja imam neki ¹to sam kupio pre koji dan, javim ti za dva'es... godina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Hurricane poslato 29 Avgust, 2017, 14:04
Koju si metodu primenjivao

Klesta-otpertlavanje ili ¹ilo-nabadanje?

iznabadao sam ga glavom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

ja bih prvo seko bocu brusilicom i pogledao dal ima tecnosti unutra,ako ima zavario bih bocu pa onda pumpom za bicikl naduvao ponovo vazduh nazad na 2.3 bara

Lazic

@sasa ns 1:
Jebe¹ mi sve ako ti nisi neki vanzemaljac u misiji prouèavanja ljudi... :o ;D ;D ;D ;D ;D

megaidiot

Citat: eclipse4 poslato 29 Avgust, 2017, 17:21
ja bih prvo seko bocu brusilicom i pogledao dal ima tecnosti unutra,ako ima zavario bih bocu pa onda pumpom za bicikl naduvao ponovo vazduh nazad na 2.3 bara
ma jok, samo kompresor - ako ima tecnosti, radice, ako nema, nece. mozda grejati malo konzervu pre toga.

Bori¹a

Citat: Hurricane poslato 29 Avgust, 2017, 13:22
...treba se cuvati Sunca ovih dana, ili kacket neki nesto

I sto vise tecnosti unositi naravno..

i obuci se slojevito [rofl]

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 29 Avgust, 2017, 19:39
Citat: eclipse4 poslato 29 Avgust, 2017, 17:21
ja bih prvo seko bocu brusilicom i pogledao dal ima tecnosti unutra,ako ima zavario bih bocu pa onda pumpom za bicikl naduvao ponovo vazduh nazad na 2.3 bara
ma jok, samo kompresor - ako ima tecnosti, radice, ako nema, nece. mozda grejati malo konzervu pre toga.

pa pumpa brate,zbog finog drukanja,sta ako na kompresor nadruka 2,4 bara??? sta onda,da decko upropasti sprej?posle samo moze da ga baci.
a zato sam mu predlozio da sece da ne bi dzaba pumpao ako nema tecnost unura a ugrejace se prilikom varenja......drug moj sve sam ja obuhvatio u mom odgovoru :)

Andreja

Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2017, 19:04
@sasa ns 1:
Jebe¹ mi sve ako ti nisi neki vanzemaljac u misiji prouèavanja ljudi... :o ;D ;D ;D ;D ;D

Je l' se seæa¹ kad sam sabrao sve njegove teme u jedan post, nakon ¹to si me pitao kako to mislim da èovek ima najluðe teme na forumu? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Spas novu farbu i nadruka¹ pritisak 😎

Lazic

Citat: Andreja poslato 30 Avgust, 2017, 00:26
Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2017, 19:04
@sasa ns 1:
Jebe¹ mi sve ako ti nisi neki vanzemaljac u misiji prouèavanja ljudi... :o ;D ;D ;D ;D ;D

Je l' se seæa¹ kad sam sabrao sve njegove teme u jedan post, nakon ¹to si me pitao kako to mislim da èovek ima najluðe teme na forumu? :D
Poslao sam ti link na fb jo¹ popodne... ;D :-*

UFF

sto ste bre svi tako negativni pa ovo je koristan savet i covek hoce da pomogne i doprinese

mrle

ili ode¹ u farbaru i kupi¹ sprej za 300-500din.