Glavni meni

Treæa zvanièna MEC trka - Memorijal Dra¾enko Tintor 09.09.2017.

Započeo Gašpar, 28 Avgust, 2017, 11:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FJCharlie poslato 10 Oktobar, 2017, 16:11
Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2017, 15:36
Meni je delovalo kao da je najvi¹e 5 stepeni... ;D Ma serem, mislio sam da je oko 0... :D
po onom termometru na stazi, na ciljnom pravcu, 11C kad smo krenuli, 8-9C tokom trke.
blejis na stazi mrznes i kad krenes da vozis krene znoj da lipti sa tebe :D
ko je tebe zvao da vozis...ti si ko janone...ko Depadije...padas garant
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: FJCharlie poslato 10 Oktobar, 2017, 14:56
bogami ja sam ostao zabezeknut, 8C i drze ko popizdele, desi se da pusti prednji malo al odmah i hvata. jeziv osecaj.
na kraju sam pao jer sam bas preterao sa poverenjem :D

Takoðe. Pustila me tek kad sam joj mnogo poverovao. Nije guma bezveze ¾enskog roda  ;D

Lazic

Neko sa strane bi pomislio da ste vozili minimum 600cc... :D

Havarisan

Citat: Gavrolini poslato 09 Oktobar, 2017, 14:01
Mozemo li znati zasto je ulozen prigorvor i protiv koga...kao i ko je havariju i ekipu napao?
Bilo bi najpravednije da organizator odgovori.

Hattrick

Ovde svi skrti na recima i opisima dogadjaja, kao da su ukrali Americku nuklearnu podmornicu, pa im frka da ih CIA ne nagazi.

Lazic


Havarisan

Nije ni malo smesno veruj mi, deèku je smrskana jagodicna kost i polomljena gornja vilica! Vadili su i nozeve i boksere! Aj realno kakav ti imas mozak ako na moped trku nosis no¾ i bokser za pojas?!

castor

Ko je do¹ao tako "obuèen", nije trebao ni da kreæe, a kamoli da dolazi...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: Havarisan poslato 13 Oktobar, 2017, 00:06
Nije ni malo smesno veruj mi, deèku je smrskana jagodicna kost i polomljena gornja vilica! Vadili su i nozeve i boksere! Aj realno kakav ti imas mozak ako na moped trku nosis no¾ i bokser za pojas?!
Auu bre, ja razumeo talibana bila mala ¹orka vi¹e ljudi... :o :(
Nego, stvarno sa kakvim polusvetom delimo planetu, ne mo¾e¹ da organizjue¹ ni trke matika da se ne ume¹aju olo¹i...

Mislim da je najmanje ¹to Ga¹a mo¾e da uradi da ih banuje sa sledeæih trka...


Havarisan


Lazic


Hattrick

Koji kreteni, ne verujem, jbt.  [ludak]
Kad se vec nije istog trenutka organizovala ekipa da ih nalupa kao konje na licu mesta, onda treba gurati krivicnu prijavu do kraja, i traziti odstetu da im kozu skinu sa ledja. Kako momak koji je dobio batine, tako i organizator trke, kome ovo pravi nepopravljivu stetu u ugledu, finansijama, i daljem toku takmicenja koje organizuje.
Cuj ti ovo, bokseri i nozevi na amaterskoj trci mopeda, svasta.

Lazic

Seæam se kad je Ga¹a poèeo da prièa o trci, ideja je bila da se ¹to manje bud¾i bilo ¹ta, ba¹ da bi izbegli ovakve pojave...

navajo

Strasno...Tamara i ja smo otisle malo pre kraja trke.. nisam imala pojma sta se izdesavalo.

Ne mogu da verujem da se kod nas uvek nadje neko da usere nesto lepo i dobro...i to na ovakav nacin.
Zao mi je decka koji je nastradao.
Slazem se da pocinioce treba goniti krivicno, samo je problem ako je to bila opsta tuca sto ce svi koji su ucestvovali u tuci odgovarati za delo ucestvovanja u tuci...u svakom slucaju treba ostro reagovati kako se ovakve stvari ne bi ponavljale.

Trka je sjajna ideja i moze da preraste u lepu tradiciju...drzim fige da sve bude onako kako treba i kako je zamisljeno!!!
I da idiotima ne podje za rukom da useru i ovo!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

#99
...i ne treba da imamo i¹ta, televizor i palamudjenje Rosi vs Markez i Bog nas veselio... i fudbal da se namiri stoka. Za bolje i nismo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.