Glavni meni

Treæa zvanièna MEC trka - Memorijal Dra¾enko Tintor 09.09.2017.

Započeo Gašpar, 28 Avgust, 2017, 11:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Èuo sam se sa Talibanom, biæe sledeæa trka... Malo muljanja, malo ¹orke, malo padanja, sve regularno, èak dosadno ako uporedim sa zadrugom/parovima... :o ;D

Hohštapler

Cekaj, kakvo muljanje?? El moguce da ljudi u ovoj klasi varaju??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FJCharlie

momak pao, lezao je nepomicno pa su dotrcali ljudi, Gasa je uleteo u box da ovima iz hitne **** ******* piiiiiiiiiip, konacno su otisli tamo i stajali pored njega, na kraju Gasa opet ***************************** pa su obustavili trku, izasli vozilom i odvezli coveka dalje.

na kraju trke prvih 5 su zadrzani za otvaranje masina.

Lazic

[facepalm]

Jadan Ga¹a ima ostane bez ¾ivaca...

Marko, kako tvoje rane junaèke...?

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 02:33
Milo¹e, vodio sam æerku i njenu drugaricu... ;D

Gotovo, overkill argument, Loshmi od danas postaje Lazicev mali.  [rofl]

Samo da sredi gumu, i stize odmah.  :)



FJCharlie

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 17:49
[facepalm]

Jadan Ga¹a ima ostane bez ¾ivaca...

Marko, kako tvoje rane junaèke...?

Pa, iskreno mislim da je cak i bio preblag prema njima.

Rane dobro, zavijeno i mackanje, hladne obloge...bla bla bla. :)


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 14:46
Verovatno æe biti iduæe subote, mada po¹to u nedelju zorom ide na ekskurziju, mo¾da i neæe... :D


A na pragnje u subotu si zaboravio? :)

Hattrick

Pa dobro sta se to izdesavalo jasno i konkretno na trci ?

bogdan

Na pocetku je bilo grupno padanje u zadnjoj krivini pre cilja i nekom se prosulo gorivo pa je tu bilo jos izletanja , nekoliko padova je bilo zbog kacenja bankine al nista ozbiljno , pa se pojavilo i kuce na stazi al se dobro izvuklo ,  bio familijarno ( s tri zenske ) tako da odgledali samo prvi sat , ladno jbg .

Lazic

Citat: Milos96 poslato 08 Oktobar, 2017, 18:37
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 14:46
Verovatno æe biti iduæe subote, mada po¹to u nedelju zorom ide na ekskurziju, mo¾da i neæe... :D


A na pragnje u subotu si zaboravio? :)
Ja ne moram da se pakujem za ekurziju tako da dolazim, za decu nisam siguran...

Gašpar

Ja sam izvalio da dugaèku desnu mogu da vozim celu na kolenu, pa sam se prepalio i krenu u High side. Utom uspevam da donekle stabilizujem motor, a u desnu nogu me udara lik, ja stomakom udaram u korman, padam i lik mi na sve prelazi preko glave motorom. Kako se sve izde¹avalo, nemam pojma, vidim samo rane  ;D ;D ;D

I dok je meni hitna pru¾ala prvu pomoæ, pada lik na istom mestu gde i ja i deèko iz obezbeðenja uleæe u boks da pozove hitnu. Po¹to je vozilo moralo da uðe na stazu, trka je prekinuta. Deèko je odvezen u bolnicu i kako mi Havarija reèe moraæe na operaciju. Bio je svestan kada sam se ja dogegao do njega. Sve je trajalo 2-3 kruga, odnosno 2-3 minuta jer sam ja bio u Hitnoj, a ne da nikoga nije bolelo uvo za to i da niko nije video.

Nakon trke, Havarijin tim ula¾e prigovor i dok sam ja diskutovao sa glavnim sudijom i poku¹avao da vidim ¹ta se sve dogodilo, kreæe verbalna rasprava. Nakon ¹to sams e vratio sa informacijom, kreæe i ¹orka, a sve 5 minuta po¹to sam raspustio obezbeðenje, jer je trka gotova jelte. Na parkingu dolazi do ¹orke, pokaèili su se njih èetvorica, napravljen je zapisnik i o tome æemo tamo gde je i mesto takvim stvarima.

Inaèe trka je preno¹ena u live streamu, tako da mo¾ete i to da pogledate.

! No longer available

Gavrolini

Mozemo li znati zasto je ulozen prigorvor i protiv koga...kao i ko je havariju i ekipu napao?

Lazic

Ga¹o, disejblovao si pu¹tanje videJa na drugim sajtovima... Drago mi je da je trka mopeda pa si pretekao... ;D :-*

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 09 Oktobar, 2017, 10:48
Citat: Milos96 poslato 08 Oktobar, 2017, 18:37
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 14:46
Verovatno æe biti iduæe subote, mada po¹to u nedelju zorom ide na ekskurziju, mo¾da i neæe... :D


A na pragnje u subotu si zaboravio? :)
Ja ne moram da se pakujem za ekurziju tako da dolazim, za decu nisam siguran...

Nesporazum... ja reko bice neka trka sledece subote pa se poklopilo :)

Lazic


Andreja

Bilo do jaja... Motorèe nam radilo bolje nego ikad, ja vozio kao peetchka prvih petnaestak krugova, trebalo mi je vremena da se oslobodim. Pipnem gume a one ledene, 'naèi ne verujem koliko dobro dr¾e obzirom na temperaturu. Zavr¹ismo deveti u klasi, ukupno smo deseti, samo jedan iz open klase je bio ispred nas. Biæe bolje, mora bolje... Ba¹ se penjemo na listi a ujedno sam i napravio novi personal best, 52.489 :) Sledeæu da zavr¹imo u prvih ¹est i biæu zadovoljan :)

©to se tièe prigovora i tuèe, dosta vozaèa je ignorisalo crvenu zastavu kad je do¹lo do onog zeznutog pada (koja oznaèava da se trka prekida i da svi moraju da pièe u boks), krugovi koje su napravili su se raèunali i tako je nastalo sranje. Aaaaaako sam ja to sve dobro shvatio.

http://mec.rs/wp-content/uploads/2017/07/Kvalifikacije-zbirno.pdf
http://mec.rs/wp-content/uploads/2017/07/TRKA-3.pdf
http://mec.rs/wp-content/uploads/2017/07/TRKA-KRUGOVI.pdf
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Kad bih na¹ao takve gume za klepetalo, a da ne ko¹taju pola bubrega... ;D

FJCharlie

bogami ja sam ostao zabezeknut, 8C i drze ko popizdele, desi se da pusti prednji malo al odmah i hvata. jeziv osecaj.
na kraju sam pao jer sam bas preterao sa poverenjem :D

Lazic

Meni je delovalo kao da je najvi¹e 5 stepeni... ;D Ma serem, mislio sam da je oko 0... :D

FJCharlie

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2017, 15:36
Meni je delovalo kao da je najvi¹e 5 stepeni... ;D Ma serem, mislio sam da je oko 0... :D
po onom termometru na stazi, na ciljnom pravcu, 11C kad smo krenuli, 8-9C tokom trke.
blejis na stazi mrznes i kad krenes da vozis krene znoj da lipti sa tebe :D