Glavni meni

Kawasaki Ninja ZX9R 2001

Započeo VR 46, 20 Avgust, 2017, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46











































Kawasaki je u odlicnom stanju.

Lanac i lancanici u odlicnom stanju,na vreme cisceni i podmazivani.

Gume u dobrom stanju,kupljene i montirane nove prosle godine na pocetku sezone. (Michelin Pilot Power 3)

Filter vazduha prosle godine zamenjen,

Svecice iridijumske stavljene u Aprilu ove godine (Denso)

Karburatori nastelovani i vakumirani.

Uradjen mali servis na pocetku sezone od tad presao oko 5000km. Ovih dana ce biti uradjen ponovo mali servis.

Poseduje LED stop svetlo i Led Migavce. (Uz njih dajem i fabricke)

Poseduje i kratke rucice kvacila i kocnice. (Uz njih dajem i fabricke)

Plastike u fabrickom stanju.

Moze zamena za noviji uz moju doplatu.

Za sve ostale informacije pozvati.

Cena: 2600e

Kontakt PP ili na 0611347735

PS: Evo i teme kad je kupljen,dosta slika je obrisano zbog sajta preko koga sam ubacivao slike ali ne zamerite....

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19764.0.html
Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Dobar motor ratni druze Valentino. vreme je da predjes na Yamahu !
[clapp] [clapp] [clapp]

Andreja

Onaj ko zna Jocu, zna da je deèkonja bolesno pedantan :)
Sve preporuke za motorèek.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

@ Хоштаплер: А ти као не знаш колико може да развије?  ;D



@ Србац: Где си Хорхе,друже мој  ;D Па не планирам за сад Јамаху,у плану је десетка нинџа или Хонда 1000РР али полако  [zvizdi]

@ Андреја: Хвала брате мој  :-*
Twist of wrist!

srbac

Ne¹to mi je Ninja 10r  mala kao Aprilija 125 RS Ova devetka je ipak veæi motor !

UFF

ocuvan ko nov

a i vreme ti je za nesto mladje

moja preporuka za motor i srecna prodaja

Hohštapler

Jedini je problem sto posle 9kte te¹ko da æe da ti prija bilo koji "èistokrvni" R....
9ka je kao ko¾na fotolje. Sedi¹te ¹iroko, udobno, polo¾aj sedenja kao iz snova, heble nisu previ¹e niske, sve savr¹eno...
A 10ku nisam probao, iskreno sumnjam da se tako udobno vozi... (¹to bi se kazlo, ne deluje mi.) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Devetka je mama, ovo posle nje em ruzno, em neudobno...
I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

@ Србац: Веруј ми да нисам никад возио ту десетку,планирам ових дана да одем да пробам,да видим шта и како...У случају да ми не одговара у оптицају је такође деветка само новији модел са ајншприцом уместо карбуратора и мало рестилизована.Видећу још,не журим нигде.

@: Уфф: Хвала брате,па и ја мислим да је време за нешто новије а и досади ми мотор после пар година. ;D

@: Хоштаплер : У праву си за све што си рекао,али као што рекох,пробаћу па ћу видети,мени деветка апсолутно одговара за мој стил вожње и моје потребе,али као што рекох,хоћу да пробам нешто новије.Кад пробам десетку јављам утиске  ;D

@: Бајкер Бој : И мени се свиђа деветка и први модел десетке,а после 2007-ме су ми изгубили тај неки шмек,постали превише пластични итд....
Twist of wrist!

Bori¹a

pade mi na pamet anegdota sa putovanja ove godine, drugar vozi ovakvu kavu, isto crvena.. na granici bosanac pita a gde ti je tablica?

on mrtav ladan, za tablicu morate da se sagnete [rofl]

VR 46

 [rofl] Да видиш ти пандура пре коју недељу кад смо улазили из Грчке у Бугарску,излази из кућице и гледа ортаков мотор (потпуно исти само други издув) па гледа у мој мотор,па онда гледа у нас,па гледа реп и сагиње се да види таблицу, и сад то све трајее....Ја рекох сад ће да се зајебавају...Кад видиш дају ортаку папире и он одлази,долазим ја на ред,опет исто,излази,гледа...не верује..... ;D
Twist of wrist!

Bori¹a

drugar vozi zx6r zutog i stajemo mi na granicu crnogorsku, idemo sami, uzima dokumenta njegova i spusta rampu, gleda gleda i kaze 'druze ti osta bez motora'

ja se smejem suze idu ispod kacige, njemu bas i nije svejedno...

ispostavilo se da su cekali nekog kradenog kawasakija pa su vrsili detaljne provere [policaja]

VR 46

Twist of wrist!

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 21 Avgust, 2017, 21:30
pade mi na pamet anegdota sa putovanja ove godine, drugar vozi ovakvu kavu, isto crvena.. na granici bosanac pita a gde ti je tablica?

on mrtav ladan, za tablicu morate da se sagnete [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]

Major

Motorce bas lepo izgleda vidi se da je mazen i pazen :D

Srecna prodaja [cheers]

VR 46

Twist of wrist!

VR 46

Данас урађен мали сервис.

Промењено уље и сипано ново Ipone R4000 RS 20w50.

И промењен филтер уља и стављен нов Hiflo.

Нова цена 2500е.
Twist of wrist!

VR 46

Twist of wrist!

VR 46

Актуелноооо,може цена доле.... [thumb_up]
Twist of wrist!