Glavni meni

BMW R1200GS 2004.

Započeo Zeljkamp, 09 Avgust, 2017, 13:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : BMW R1200GS
AGREGAT : 1170 kubika, 98ks, benzin
KILOMETRAZA : 83.653km
GODISTE : 2004.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 5.799e


BMW sam licno uvezao iz Svacarske i kupio sam ga od prvog i jedinog vlasnika. Motocikl je u izuzetnom stanju. Kakav je na fotografijama, takav je i uzivo. Nije lickan, mazan i poliran, samo je opran u usluznoj perionici. Proizveden je 29.06.2004. a kupljen je 15.07. 2004. godine.  Kilometraza je 100% prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu knjigu. Svi servisi su radjeni u ovlasenom BMW servisu u kojem je kupljen  kao nov. Poseduje 3 kljuca i ima dosta opreme.

- BMW original grejaci rucica
- BMW integralni ABS
- BMW stitnici ruku
- BMW nosace bocnih kofera
- BMW torbu
- Bord kompjuter
- Touratech podizace kormana
- Stitnike cilindara itd.

Pre 500km je uradjen servis tako da u motor nema ulaganja. Registrovan je do polovine jula 2018. godine i vodi se na moje ime. Prevod je OBAVEZAN !

Zamena je moguca za jeftinije vozilo (automobil, motocikl ili skuter) uz minimalnu doplatu od 4500e. Cena u zameni je 6500e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.
























P.S. Za manijake popust se podrazumeva.   [callme]
TwinZ Auto & Moto

Jefta

Motor je stvarno licna sto bi rekao Feelgod, ali stvarno ne razumem ovo u zameni cena veca... Pa onda je i cena mog motora veca za tu razliku koju prodavac trazi. Uvek mi je to islo na zivce kada god sam prodavao motor. Tebi ceni cenu sa oglasa, a on svpj motor koji nudi u zamenu ceni vise jer je zamena... idiotizam.

Srecna prodaja. Verujem da ce da ode brzo.

ЯЭВОЛУТИОН

nema aluminijumske kofere...neces ga nikada prodati..... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel

Dobar,isti djavo ko i ovi 2016,17

megaidiot

nije, malo je drugaciji djavo.

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2017, 16:41
ali stvarno ne razumem ovo u zameni cena veca...
iskreno mislim da je to kako bi englezi rekli buffer, zastita od likova koji svoja vozila koja nude u zameni nerealno cene.

Bori¹a


Zeljkamp

#6
Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2017, 16:41
Motor je stvarno licna sto bi rekao Feelgod, ali stvarno ne razumem ovo u zameni cena veca... Pa onda je i cena mog motora veca za tu razliku koju prodavac trazi. Uvek mi je to islo na zivce kada god sam prodavao motor. Tebi ceni cenu sa oglasa, a on svpj motor koji nudi u zamenu ceni vise jer je zamena... idiotizam.

Srecna prodaja. Verujem da ce da ode brzo.
Jefto, nisi ni svestan kakve sve ponude dobijam i koliko ljudi precenjuju svoja vozila... Mogao sam i ja u startu da stavim cenu 6500e. Onda bi rekli da je preskupo i da nisam normalan. :) Ovako, delimicno sam se ogradio od raznih budala a imam, po mom misljenju, korektnu pocetnu cenu koja nije fiksna a motor je izuzetno ocuvan. Plus, cini mi se da nisi video deo gde sam napisao da cena zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.  [cheers]


TwinZ Auto & Moto

UFF

postoji bolja i po meni logicnija varijanta

ja svoje vozilo prodajem, ne menjam ga jer zelim sledece da kupim za novac a ne neko da me ucenjuje
e sad ako si ti taj sto INSISTIRA NA ZAMENI onda sam ja taj koji CENI koliko tvoje vozilo MENI vredi
jebe mi se sta pise u oglasima jer TI MENI NUDIS ZAMENU PA JA KAZEM KOLIKA JE DOPLATA
odgovara menjamo, ne odgovara ne menjamo bez da ulazimo u detalje kolio onda ispada da tvoje vozilo vredi jer MENI ne vredi vise od toga a TI si ga meni ponudio



ako to ne moze da shvati i prihvati onda nema sta da se prica dalje

UFF

pisem sad ko kosta dva posta za redom ali da ga jebem dao bih sam sebi plus za ovu iznad "retarded proof" logiku/exam

evo moja poruka od juce, i STVARNO sam se trudio da ne odgovorim bezobrazno jer ako odjebes kupca kome ces da prodas?
cak sam mu i spustio cenu da ga ne oteram... koja je cena za kes?


PA NEGO ZA STA NEGO ZA KES PICKA TI MATERINA RETARDIRANA IDI U PRODAVNICU PA POKUSAJ DA KUPIS BAZEN ZA SVEZ KROMPIR ILI POLOVAN GRAMOFON  [ludak]


http://image.prntscr.com/image/7_0itmAVQia6vD1M2-1Xqg.png


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

clutch&brake

U zameni je cena uglavnom veca da bi posle nesto sto kosta 100 dinara mogao da prodas nize. Odnosno ako je tvoj upaljac realno 100 din a i moj je 100 din,moj je onda 120. Da bi tvoj koji uzmem mogao brze da prodam za 80. Tako to funkcionise odavno.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

megaidiot

ostao sam zbunjen potpuno :o
ciji je upaljac na kraju?

Glava Dole

U zameni trazi vecu cenu, i ako izvuce onaj koji uzme ima racuna da proda po nizoj i da ode brze, to je hteo da kaze... mada ja ne mislim da je taj koncept dobar... moj vredi toliko, tvoj toliko, pa razlika u parama i kraj... ako njegov kosta toliko i toliko u zameni onda je i moj skuplji u zameni i dodje se na isto... ni ja ne kapiram logiku al dobro :)

Lone Wolf

BMW je ba¹ bombonica.

A menja¾a...
Lik prodavao ¹iroka 90-ih. Za 1600 DM, ja doðem motorom, probam, obiðem i on mi ponudi auto za 1500 i da mu dam motor pride...
Samo sam ga pogledao... Pa da sam mu dao 1400 ke¹a dao bi ga ladno a ovamo kao procenjuje...
Svega ima na svetu.
Samo su pare negde tamo...
Не може рај на земљи.

ada

Kada bude svatili da je ziva lova naj skuplja, onda ce te svatiti zasto je cena za kes i cena u zameni. Ko nesvata, neka ode i uzme kredit.

Hohštapler

Citat: Lone Wolf poslato 10 Avgust, 2017, 14:27
BMW je ba¹ bombonica.

A menja¾a...
Lik prodavao ¹iroka 90-ih. Za 1600 DM, ja doðem motorom, probam, obiðem i on mi ponudi auto za 1500 i da mu dam motor pride...
Samo sam ga pogledao... Pa da sam mu dao 1400 ke¹a dao bi ga ladno a ovamo kao procenjuje...
Svega ima na svetu.
Samo su pare negde tamo...

...ne reèe koji motor... ako je kawasaki onda je to ok... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljkamp

Evo jedne fotke da nas prica ne uhvati...  ;D



TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: ada poslato 10 Avgust, 2017, 14:51
Kada bude svatili da je ziva lova naj skuplja, onda ce te svatiti zasto je cena za kes i cena u zameni. Ko nesvata, neka ode i uzme kredit.

ne postoji cena za bio sta osim za kes tj to je jedina koja postoji, da neces mozda cekove da primas?

kazu mi ima svakavih hoce na odlozeno na rate itd, pa nije problem, hoces na 10 mesecnih rata? moze, hoces na 200 mesecnih rata BEZ KAMATE? moze i to! ma sve bre moze! ima samo jedna fora, proizvod/vozilo dobijas kad isplatis poslednju ratu  [hello]

poenta je da ne prodajes sto moras vec sto zelis i onda ne moze niko da te ucenjuje

posle toga imas dve skole:

1. cena je ta koja pise, fixna i nema cenkanja ko hoce kupi ko nece nek odjebe jer nismo na pijaci, vrlo jednostavno zar ne?

2. udaris po usima 30% vise i pecas, moto je sve ponude su dobrodosle, bolje ikakva nego nikakava i slicno, kad se budala javi i dodje da se cenka ti glumis ocaj, frka za pare i on na kraju ode srecan sa kupovinom jer je oborio cenu 30%

ja ga ne volim nit funkcionisem na nacin br 2

Lone Wolf

Bend¾a ne¹to nije u dobrim odnosima sa mu¹icama?
Oèigledno zujalice.
Не може рај на земљи.

Hohštapler

Sve sve, al meni samo sto je ¾ut <3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.