Glavni meni

Aluminijumski boèni koferi

Započeo fruitcake, 07 Avgust, 2017, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

fruitcake

Pozdrav bando,
prodajem par alu kofera zapremine 45L. Veæina vas zna za brend, i ko je bio na sajmu imao je prilike da ih vidi u¾ivo na crnoj Africi :) Sistem kaèenja je slièan Zega Turateku ali ojaèan. Aluminijum kofera je debljine 2mm, vareni æo¹kovi - spolja pokriveni plastikom, diht guma, i sa delovima od inoxa. Jedan kljuè za obe brave. Sa unutra¹nje strane poklopca su zakaèaljke za mre¾ice ili gurtne, a sa spoljnje su nakaèeni nosaèi kantica. Ako sistem kaèenja ne bude pasovao na va¹e nosaèe zameniæemo leðni deo i posle mo¾ete da ga postavite kako vama bude odgovaralo.
Savr¹eno su funkcionalni, prodajem ih jer sam se navikao na u¾e kofere od 39L koje æu nakaèiti iz sledeæe serije. Volim da putujem solo tako da mi ne treba mnogo prostora. Uostalom veæina se seæa mojih reporta¾a :)
Cena za par sa nosaèima kantica i sistemom kaèenja je 325 evra ¹to je za oko treæinu jeftinije od maloprodajne cene. Torbe ne prodajem. Mo¾e slanje i PostExpress-om pouzeæem, nije frka. Ko ¾eli mo¾e da me kontaktira preko PM-a ili na 060/5109-979
Peða




mkt

mnogo dobro izgledaju
svaka cast

Jefta

Koferi su brutalni. Uporedjivao ih sa mojim na bmw-u i u nekim.stvarima su i bili bolji. Npr dihtovanje izmedju poklopca i kofera je bolje na AM koferima nego na prginal BMW koje proizvodi Touratech.

mali_zmaj

odlièno,pozz fruitcaake!


poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D