Glavni meni

10 Moto GP Monster Energy Grand Prix Èeske Republiky

Započeo srbac, 04 Avgust, 2017, 14:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Deda je ispao majmun sto nije promenio motor. Mozda bi se borio  sa Markezom...

Hurricane

Sta da se bori sa balavcem kad ga je vec bio ostavio iza sebe..
Sisica mala pobegao od ponizenja..

Biker-Boy

Citat: serbduck poslato 06 Avgust, 2017, 16:18
"MM objasnio znacaj taktike promene motora u pravo vreme"

Svaka cast za pobedu, ali to nema veze sa taktikom. Objasnio covek sam da se zajebo na startu trke sto je uzeo meku gumu. Pao je 10 mesta i nista drugo nije mogao - nego da izadje i promeni motor. Svi su imali u planu da u  trecem ili cetvrtom krugu zamene motore. Jedino se on zajebo pa rizikovao sa ranijom promenom.
I kao sto sam rece - imao je srece.

Ne preterujte sa taktikama i procenama. Vozac jeste vrhunski, al nije vidovita Zorka.

Upravo to, a deda volina nije zamenio na vreme, i eto sranja.
A inace mrzim ovakve trke kad menjaju motore, uvek bude sranje, jer jebena sreca i taktika su vaznije od dobre voznje.
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

#23
Citat: serbduck poslato 06 Avgust, 2017, 16:18
"MM objasnio znacaj taktike promene motora u pravo vreme"

Svaka cast za pobedu, ali to nema veze sa taktikom. Objasnio covek sam da se zajebo na startu trke sto je uzeo meku gumu. Pao je 10 mesta i nista drugo nije mogao - nego da izadje i promeni motor. Svi su imali u planu da u  trecem ili cetvrtom krugu zamene motore. Jedino se on zajebo pa rizikovao sa ranijom promenom.
I kao sto sam rece - imao je srece.

Ne preterujte sa taktikama i procenama. Vozac jeste vrhunski, al nije vidovita Zorka.

Uzgred, nek neko sredi komentatoru da ga kresne MM...umre covek za njim...prosto ne mogu da verujem.
secas se misana kad su Rosi i Lorenco siljili qrac ko ce duze da vozi po suvom sa gumama za kisu, MM dva kruga pre njih promenio gume i pobedio, u Svabiji prosle godine isto promenio gume za suvo staza vise mokra nego suva, opet pobedio, sad isto dal se zajebo na startu il su ocekivali kise pa bi bio brz da je kisa pala, nije pala kisa odma zamena malo rizika i opet pobeda. U svabiji je 13 krugova pre kraja stavio slick dok su svi ostali isli na intermedium, a staza je izgledala ovako:



hrabrost, ludost?

stilgar

Citat: Hurricane poslato 06 Avgust, 2017, 16:40
Sta da se bori sa balavcem kad ga je vec bio ostavio iza sebe..
Sisica mala pobegao od ponizenja..
Vazno da je Rosi ostao, nije pobego ko sisica mala :)

eclipse4

iskreno,mene je lorenco iznenadio,nadmasio je samog sebe i uspeo da sa 16-og mesta stigne na 15-o  i to za samo 20 krugova!!!


[klanjam_se] [klanjam_se]

serbduck



Steta za Lorenca sjajan je vozac, ali je valjda kao covek zasluzio bas to sto mu se desava.


.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 07 Avgust, 2017, 00:37
iskreno,mene je lorenco iznenadio,nadmasio je samog sebe i uspeo da sa 16-og mesta stigne na 15-o  i to za samo 20 krugova!!!


[klanjam_se] [klanjam_se]
Moras priznati da je njegovom losem plasmanu kumovao tim koji ga ispalio i nije pripremio motor, pa je bzvz prosao kroz boks
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

pa on je 16i i kad ne menja motor...iskreno...

sasafilipovic