Glavni meni

Moree 7 dana trazi. spautnicu saputnika..vise ljudii ko hocee...

Započeo JovanaDjo, 30 Jul, 2017, 22:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

JovanaDjo

Opsaa... Vid se nakacili sad na ovu temu. Kasniteeee. :D  Slabo sam ja na forumu.
Ajde ocel ko u Barselonu na leto 15 dana. :D O svom troskuuu. :D :P

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Bojim se da moj budzet nebi dozvolio trip do Barselone, bio bi srecan ako dobacim do Alpa nekoliko dana :)
I feel the need..... the need for speed !!!

JovanaDjo


Glava Dole


Biker-Boy

Motor je manje vise spreman, trudim se da ga odrzavam da uvek bude spreman za turu, al letos me iznenadio kad mi iz cista mira crko akumulator u Bugarskoj  [ljutko] ipak srecom sve se lepo zavrsilo.
No dobro, sad bar znamo kad odemo u Wien kome da se obratimo da nam pokaze grad iz motoraskog ugla  ;)
a planirao sam na prolece da odem do burazera u Bec, pa eto nas kod vas  :)

Al stvarno, mogla bi koleginica Jovana da stavi neku fotku, cisto da vidimo sta smo propustili ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

bigsheki

kontam da je monotona voznja do beca,sem ako se ne ide magistralnim putevima.rado bi se pridruzio koleginici,ali,moja destinacija je vec godinama  srb-bih-cg-srb.maj-jun-jul-avgust.ako budes isla ovom marsutom pridruzicu se uvek.

mali_zmaj

Do Banjaluke da si navrnuo!!  Ili æemo se opet u Trebinju sresti!?   ;D
jin-jang

El Jefe

Остао сам дужан сладолед у Требињу.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

jin-jang

bigsheki

samo da kupim motor i dolazim za bl,moze mi se i el pridruziti :) a trebinje je sigurno :)

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Milo¹e, za¹to opet nema¹ motor? Zmaju, ovde je poèelo leto... :)

mali_zmaj

Lazicu sivi ticu,ja sam sinoc imao 38,5 temperaturu!! Tako da akominekokazedajezimadobrastvarimadamusvepospiskunama!!   Za mene zima traje do maja!! Tek onda racunam da je ljeto,proljece i jesen je nesto sto se davno izgubilo!! Hocu da mi je vruce,hocu da se znojim kao krme u Teheranu!!  I podrzavam to globalno zatopljavanje!!
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

mali_zmaj

He he dobar kont,ali kamo srece,zena me zajebala i veceras ide sa kolegicom na neko osmomartovsko putovanje u Italiju,tako da sam ja najebao,cuvanje djece i ostale obaveze!! 
jin-jang

castor

Pitaj boga sa kime ona ide i gdje... [rofl] [rofl] [rofl]

©to ka¾e ona - pusti¹ ribu samu/sa drugaricom/drugaricama na more i moli¹ boga da je samo sunce opali. Jbga zmaje...
It's the ride that matters, not the bike…

stilgar


mali_zmaj

Castore,ja imam onu lijepu poslovicu,radi sta hoces,bitno da ne saznam!!  Neznanje je majka svega!!  A i Stilgar je lijepo rekao, nije sapun...
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.