Glavni meni

Avon 110/80-19 i 150/70-17 dual sport

Započeo Gavrolini, 25 Jul, 2017, 12:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Avon 110/80-19 i 150/70-17
Vrhunske dual sport gume britanske firme AVON. DOT 40. nedelja 2016. Odicno stanje. Cena za komplet prednja i zadnja je 40e




















UFF

kosta mi kaze da si to negde ukrao  [rofl]

Gavrolini

Ja cuo da u ovakvom stanju daju na poklon.

UFF

ha da pomesao sam
te se bacaju u djubre a tuseve si ukrao  [rofl]

Gavrolini

Volim da valjam kradeno vise nego leba da jedem.

Gavrolini


srbac

Gavra kupio GS 1200 pa mu ostale stare gume  [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

kad je kosta vozio avonke na jugiæu. obojca ste pi¹ali u no¹u, seljoberi

Kostić

nego bre, oktud tolka ljubav með vama? od ratne sekire jo¹ malo pa æete da se mazite po jajima :)

Kostić

a avon pravi dobre gume za takmièenja u auto sportu. ove su kurac za bicikl.... doslovno :)

Gavrolini

Kao prvo ne secam se da sam i bio u nekoj zavadi sa srbcem , kao drugo Kosta prica ne sto o gumama a skoro nije imao gumu na motoru da joj se ne vide zice. Zato matori alkosu odjebi brzim korakom.

srbac


srbac


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ja sam èuo da si ti napu¹io kurcem ceo forum i zapalio. zato pitam, otkud sad vas dvojca li¾ete jedan drugom jaja? ti i zeleni zub, ne srba. pa sad, kako si se vratio, vi¹e valja¹ robu nego ¹to kenja¹. a zeleni je skoro ne¹to kenjao o tome. o tom valjanju robe po forumu. evo brate trèim ti iz teme, nemose ljuti¹. ko se ljuti uleti mu dildo :)

Kostić

a ¹to se tièe avonki, pa ima jedno deset godina, kako sam dao drugaru ¹es komada, èuèale u podrumu. on bud¾io keca pa teo da se kurèi. a kad be¹e ova na¹a brcka skoro, vidim jo¹ se voze. bile na fokusu.

Gavrolini

Moze svako ali bukvalo svako da mi prica o odlzanju sa foruma sem tebe...jer koliko sam ispratio ti u proseku bar jednom nedeljno napustas forum. I da po stoti put cu reci..valjam, trudim se da zaradim neki dinar. Nekad zaradim nekad puknem. Ne vidim nista lose u tome. Trudim se na svaki nacin da obezbedim bolji zivot svojoj porodici i sebi. Nekako mislim da je bolje tako nego da budem jebeni parazit i da me boli kurac sta cu sutra ostaviti svom detetu.

Kostić

evo ti plusiæ. sve je to lepo, osim kad pljuje¹ po tuðem, jer se i drugi ljudi trude da pre¾ive, lepoto na¹a.  [ljubav] :-*

Gavrolini

Vidim puce ti kicma od silnog truda...ma daj.

UFF

kosta sta seres kad dobro znas da je avon samo kozmeticki prozvod

imas cerku, cujem lepotica na tebe pa ona mora da zna za avon a lizanje jaja necu da pominjem to si ti vec uradio  ;)