Glavni meni

Kuca CG, Utjeha, Busat, Bar

Započeo Kosta87, 24 Jul, 2017, 02:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kosta87

Dakle kuca ima 200m2 + letnja kujna +garaza na 3 ara u primprskoj hortikuturi, ima je I vise nego sto treba, jer nije niko bio od 2012. Kucu je gradio moj deda 81 godine. Udaljenost od plaze je 700-850-950m zavisi kojim se putem ide. Dve bisterne od oko 20m3 I cisterna od 6m3. Struju ima ali mora da se plati. U kucu treba uloziti malo ljubavi I moze da bude idealna za porodican odmor kao sto je nama nekad bila. Cena kuce je stvar dogovora, ali neka bude okvirna cena 80000€. Takodje moze zamena za nekretninu u Bg-u ili skupe automobile. Svako pitanje moze ovde a moze I putem telefona. 0692491838









































































Kosta87

#1
Neke slike su starije neke novije a ima ih I na mome profilu na fb konstantin davidov. Moze placanje u BTC ili ETH uz naravno neki procenat gore...

FANTOM

   U kojoj ulici je kuca ? Poslednjih godina se tamo slabo prodaju kuce za pristojne pare ... A iz godine u godinu sve veci porez i ostali nameti .

Kosta87

#3
Citat: FANTOM poslato 24 Jul, 2017, 22:23
  U kojoj ulici je kuca ? Poslednjih godina se tamo slabo prodaju kuce za pristojne pare ... A iz godine u godinu sve veci porez i ostali nameti .
Kuca je u ulici Alekse Santica 3, Da, bilo je trenutaka kada smo mogli kucu da prodamo za dobre pare, ali nismo hteli, dobijali smo mnogo vece pare nego sto sada prodajemo, poslednja ponuda koju smo imali je bila 230000, ali tada je prodaju kocio ujak, koji nije hteo prodati svoj deo.Realnos u ovom trenutku je ipak minimum.100000, ali je stanje takvo kakovo ke I dikiktira vrednost. Kuca ce I nekom novom trenutku imati opet veliku vrednost, to je ipak more. Kuca nije oglasena ni preko jedne agencije, pistena je na par sajtova tacnije na samo dva, I ovde je postavljena kao na treci, Verujem da se moze prodati, ali se I mpra vise potriditi, a ja nemam vremena bas, a moji su stari I nemaju nameru da se zezaju sa tim...

http://www.realitica.com/hr/listing/1385532 moja kuca

http://www.realitica.com/hr/listing/1370619 kuca do moje.

Moja kuca je veca I ima I veci plac, nije mi jasno kako onda ova kuca ima 260m2 ali eto. Em imam sprat vise, em po gabaritima sirine I duzine imam vise.

slave74

Bio sam u Busatu 2011, cini mi se u valjevskom naselju..
Mislim da je tamo problem sto se naseljavaju albanci, ali to je mozda i resenje za kucu, jer ce oni mozda ponuditi najvecu cenu..

Gore na magistrali je tada radio restoran Vidikovac, i jedne subote je bila albanska svadba. Toliko su pucali iz kalasa od osam uvece do dva ujutru, i nije policija crnogorska ni smela da dodje.. Banana drzava..

Srecno s prodajom, kuca je prava morska iz srecnih vremena..



Kosta87

Citat: slave74 poslato 25 Jul, 2017, 15:56
Bio sam u Busatu 2011, cini mi se u valjevskom naselju..
Mislim da je tamo problem sto se naseljavaju albanci, ali to je mozda i resenje za kucu, jer ce oni mozda ponuditi najvecu cenu..

Gore na magistrali je tada radio restoran Vidikovac, i jedne subote je bila albanska svadba. Toliko su pucali iz kalasa od osam uvece do dva ujutru, i nije policija crnogorska ni smela da dodje.. Banana drzava..

Srecno s prodajom, kuca je prava morska iz srecnih vremena..



Jeste, bila su to neka srecnija vremena, bilo je bas lepo. Predpostabljam da si bio u krucama, a sto se tice ko bi kupio, nekako mi I nije bitno, samo da se proda, a nadam se da necu puno cekati.

slave74

U Busatu  sam bio jedamput,  kod Pekara, mislim da je rodom iz Ivanjice, a da zivi u Kosjericu.. Od tog restorana Vidikovac na magistrali dole prema moru.
Mozda 100m , a mozda i manje do mora. Na kraju te ulice, do samog mora, ima neki nabudzeni hotel ili tako nesto..
Inace sam setao po tom naselju i stvarno me podseca na srecna vremena.. Slicnu kucu mi je drugar imao kod HN , pa sam svakog leta tamo visio. Iako je bilo naselje u kome je vecina stalno zivela , bilo je mnogo vikendasa iz Srbije.   Zrenjanin, Pancevo , Beograd itd Svi smo se znali, druzili, bilo je mnogo lepo.  A sad na prste mozes izbrojati ko nije od njih prodao kuce..
Znam dosta mestana, ponekad svratim. Sve je otislo u kurac..

U svakom slucaju ko vise para ponudi, taj je kupac.. Nema sta da se razmislja..

FANTOM

     Evo da ozivimo malo oglas. Ja se upravo vratih iz Utjehe dve nedelje bio . Vreme Full fullova. Uzgred ako ti se ne proda kuca razmisli o rentiranju .Nije losa prica , jeste da treba da bude neko tamo dok je zezona da vodi racuna o kuci . Ali gledam fino ima ljudi sa svih strana plaza i dalje solidno puna . Mora taj narod negde da spava a iz godine u godinu vidim da se ziadju ne kuce vile nego i zgrade zbog dodatnog smestaja .  [cheers]