Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Pozdrav svim manijacima  (Pročitano 220 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
MARE019
Početnik

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki Bandit gsx 400
Kvalitet: 0 (0%)
Zahvalnice: 0

22 Jul, 2017, 08:45 Ocena: 0
Ignoriši

Dodjem ti ja iz pripizdine, zaradi krvavo na bausteli u Danskoj pare za motor i umesto da sve pare stucem u kucu koju zidam ja se odlucim da sebi pruzim malo
zadovoljstvo. Sklonih iljadu evradi i kupih motorce koje mi se oduvek svidjalo. Cool srce Sedoh ja da listam oglase sa mojim prijateljem FANTOMOM ninja, ali motora nidje, ni za lek. Kad eto slucajno drugarov cale prodaje Suzuki Bandit 400, ko za kurac to je ono sto sam uvek hteo da teram, odem, pogledam, pazarim. Odem kod Revolucije, covek vice spustimo ga ovde niz balsamat kod mene i tu ga ostavimo da istruli do koske.  samoubistvo Sve u svemu covek odluci da nam pomogne i to nasteluje da radi kako valja, karburatori bili u problemu. Od tad se slatko vozim po ulici napred-nazad jer sam tek zavrsio casove za voznju.  ludak yahoo  I pazario sam kacigu Sxorpion Exo 750 sa providnim vizirom i preko kolege sa foruma pazario crni vizir.

Jos jednom pozdrav svim manijacima, nadam se da ce biti prilike da se upoznamo, druzimo uzdravlje i vozimo. gsxr

mkt
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Trafika plin * Hornjava blue * AUSTRIAN DEATH MACHINE * Hornjava blue* Trafika plin
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +9713 (54%)
Zahvalnice: 146

Odgovor #1 - 22 Jul, 2017, 10:36 Ocena: 0
Ignoriši

uzdravlje uzdravlje uzdravlje uzdravlje

DA NEMAM LOSU SRECU NE BI` IMAO SRECU UOPSTE
Ukii
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 600 F2
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +87 (46%)
Zahvalnice: 1

Odgovor #2 - 22 Jul, 2017, 10:52 Ocena: 0
Ignoriši

welcome  uzdravlje  uzdravlje

Preticao sam i kad nisam morao Cheesy
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Upoznavanje  |  Predstavljanje  |  Tema: Pozdrav svim manijacima