Glavni meni

Pozdrav svim manijacima

Započeo MARE019, 22 Jul, 2017, 09:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MARE019

    Dodjem ti ja iz pripizdine, zaradi krvavo na bausteli u Danskoj pare za motor i umesto da sve pare stucem u kucu koju zidam ja se odlucim da sebi pruzim malo
zadovoljstvo. Sklonih iljadu evradi i kupih motorce koje mi se oduvek svidjalo. 8) [srce] Sedoh ja da listam oglase sa mojim prijateljem FANTOMOM [ninja], ali motora nidje, ni za lek. Kad eto slucajno drugarov cale prodaje Suzuki Bandit 400, ko za kurac to je ono sto sam uvek hteo da teram, odem, pogledam, pazarim. Odem kod Revolucije, covek vice spustimo ga ovde niz balsamat kod mene i tu ga ostavimo da istruli do koske.  [samoubistvo] Sve u svemu covek odluci da nam pomogne i to nasteluje da radi kako valja, karburatori bili u problemu. Od tad se slatko vozim po ulici napred-nazad jer sam tek zavrsio casove za voznju.  [ludak] [yahoo]  I pazario sam kacigu Sxorpion Exo 750 sa providnim vizirom i preko kolege sa foruma pazario crni vizir.

    Jos jednom pozdrav svim manijacima, nadam se da ce biti prilike da se upoznamo, druzimo [cheers] i vozimo. [gsxr]




mkt


Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Hohštapler

Sjajan motoriæ samo malko u problemu sa crvenom bojom... :D
ne¹to izbledela tokom godina na suncu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MARE019

Ima u planu neka menjaza boje u sivo crveno,ali posto sam jos uvek pocetnik neka ga ovako dok ga ne ispraksiram pa cu se igrati kad budem bii raspolozen. Inace stajao coveku u garazi 2god i malo treba ljubavi ali u pored toga vtri fino. Hvala :)

MARE019

Evo jos koja slicica masine. 😆😆😆







MIGE


Lazic

Prijatelji Fantoma su i na¹i prijatelji... Samo ne onog iz Savamale... ;D

MARE019

Ljudi eto opet mene posle duzeg vremena, pazatila se nova masina, honda cbr 600f f2 iz 95 godine. Da vas samo pozdravim pa se vidimo na putevima sirom lepe nase Srbije. 😊

Lone Wolf

Нема сад мало прича, одакле паре, бауштела, пошто мотор, волиш ли га, ко је помогао, сличица; као у првом посту?
Не може рај на земљи.

El Jefe

И слику у купаћем за администратора.
Друштво за заштиту од животиња

gorki

THINK BIKE !