Glavni meni

Split za tri motora iz Srbije – savet

Započeo Silvana, 21 Jul, 2017, 22:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

#120

Verujem da  u tome ima dosta istine, posle ih je bila puna Juzna Amerika.

Katolicka crkva je tu odigrala najvecu ulogu. Kod nas je bila duhovni pokrovitelj ustaskih zlocina, a posle i glavna logisticka podrska za prebacivanje zlikovaca van dometa pravde.

mali_zmaj

Ja samo znam da ste svi u pravu...,znam za zloèine Hrvata i nikad im to zaboraviti neæu,stvarno su bili bolesni zloèinci  ,ali stvarno se ne ¾elim zabiti u ovu moju kvazi dr¾avu i ne izlaziti iz nje...  ja idem na Jadran radi svog i samo radi svog u¾itka!! Volim to more...,ne moram ljude..  Gledam svoja posla,u¾ivam,odmaram...  Rado bih i¹ao u Crnu Goru,al od tri puta ¹to sam bio kod njih svaki put sam si jebao mater,¹to mi je to trebalo.  U Istru æu iæi uvjek,u Puli sam roðen,i tamo su ljudi drugaèiji od ostatka Hrvatske...,(imam tamo iskrene prijatelje i kumove),tako sami ka¾u i tako se i pona¹aju!!   Sem ne¹to kukolja,èitaj izbjeglica iz drugih djelova Hrvatske..  

Narodi Balkana se mrze iskreno,ali ne ¾ele da priznaju da su zavisni jedni od drugih,jer smo svi  sa tog istog Balkana otiæi neæemo,niti mi niti ostali... ©to znaèi osuðeni smo jedni na druge!!  To je fakta!! ©to je najgore,razumijemo se,istim jezikom prièamo!!   [ludak]
jin-jang

Lazic

Citat: petar357 poslato 15 Septembar, 2017, 09:50

Verujem da  u tome ima dosta istine, posle ih je bila puna Juzna Amerika.

Katolicka crkva je tu odigrala najvecu ulogu. Kod nas je bila duhovni pokrovitelj ustaskih zlocina, a posle i glavna logisticka podrska za prebacivanje zlikovaca van dometa pravde.

Ma i u Nemaèkoj samo su pobili svedoke, uni¹tili dokaze, presaldumili se kao ¹to æe ovi iz sns-a kad im doðe maca na vratanca... Saveznike bolelo da se cimaju...