Glavni meni

Split za tri motora iz Srbije – savet

Započeo Silvana, 21 Jul, 2017, 22:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 11:53
Citat: petar357 poslato 08 Avgust, 2017, 11:27

Sto se tice sranja, mislim da si ti tu neprevazidjen.

Osnovna ideja oko koje Hrvati imaju nepodeljen nacionalni koncenzus je - istrebljenje Srba. To su pokazali tokom NDH i tokom akcije Oluja.
Pri tome, bestijalnost njihovih zlocina je neprevazidjena.
Nisu svi Hrvati ustase ali oni koji nisu, bezrezervno podrzavaju one koji jesu.

Jeste, evo i Biker-Boy samo vreba priliku da genosidise!

Spavas li mirno? :)



Jel te bas interesuje da li spavam mirno?

Pa najcesce, da. Ali po nekad spavam nemirno, kada mi u san dodje ujna (zena od najstarijeg ujaka) koju su ustase zajedno sa dvoje sitne dece zaklali izmedju Sida i Tovarnika, samo zato sto je insistirala da joj kazu gde su joj odveli muza.

Malo nemirnije spavam i kad se setim tetke (oceve rodjene sestre) koja je skoncala vezana zicom u jami na Dinari. Kakve li koincidencije, i nju su u jamu gurnule ustase.

Vidis, ja sam ceo zivot znao da nisam Hrvat, za razliku od nekih koji su nedavno saznali da su Hrvati.

U cijoj god porodici je neko stradalo od ustaskog noza, i onda i nedavno, a stradale stotine hiljada, vrlo dobro zna sta su ustase i kakvu nepodeljenu podrsku imaju u hrvatskom narodu.




Slaninar

Citat: petar357 poslato 08 Avgust, 2017, 15:09
Jel te bas interesuje da li spavam mirno?

Pa najcesce, da. Ali po nekad spavam nemirno, kada mi u san dodje ujna (zena od najstarijeg ujaka) koju su ustase zajedno sa dvoje sitne dece zaklali izmedju Sida i Tovarnika, samo zato sto je insistirala da joj kazu gde su joj odveli muza.

Malo nemirnije spavam i kad se setim tetke (oceve rodjene sestre) koja je skoncala vezana zicom u jami na Dinari. Kakve li koincidencije, i nju su u jamu gurnule ustase.

Vidis, ja sam ceo zivot znao da nisam Hrvat, za razliku od nekih koji su nedavno saznali da su Hrvati.

U cijoj god porodici je neko stradalo od ustaskog noza, i onda i nedavno, a stradale stotine hiljada, vrlo dobro zna sta su ustase i kakvu nepodeljenu podrsku imaju u hrvatskom narodu.

Niti svi Srbi ¾ele dobro Srbiji i Srbima (¹to vidimo svakodnevno, poæi od kom¹ije koji ostavi smeæe na ulici), niti svi Hrvati mrze Srbe i Srbiju - zapravo veæina ni ne misle o nama i boli ih patka.

Tebi ako je lak¹e gledati crno-belo i generalizovati - razumem, niko nije savr¹en.

Kolega Biker-Boy je kriv za Jasenovac i pre nego se rodio! To mu je u genima... :)


Inaèe, ima sela gde su èetnici klali Srbe, za vreme drugog svetskog rata. Znaèi li to da su i svi Srbi autogenocidan narod?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane


mi¹ko_kolo

#63
Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2017, 12:36
Jbt ja nisam ni znao da sam Hrvat tu negde sve do 3-4 razreda osnovne skole, dok se nije zakuvao rat, onda je to sranje sa nacionalnostima naglo pocelo da se poteze, eto koliki bol u kurcu nam je bio za te stvari do pre rata, doduse, mene i sad boli patka za te stvari, ali onda smo imali Jugoslaviju bio si Jugosloven i do kurca :D
Ja do vojske nisam znao koliko nema ljubavi izmeðu tri konfesije istog naroda. U to me je uverio sukob dva momka, Trikiæ Aleksandra iz Drvara i Poturak Besima iz Saraj'va. Dohvati¹e se za gu¹e, uz majku balijsku i æetn'æku, a ja gledam i ne verujem. Sve se de¹ava u Vinkovcima'89-'90, gde nas me¹tani ni malo ne miri¹u. A bratstvo i jedinstvo?! Zenica oka?! Nikada toga nije bilo i neæe biti.

ЯЭВОЛУТИОН

koga je zmija ujedala i gustera se plasi
sit gladnom ne veruje

nemoguce je objasniniti nekome ko nikada nije propatio pod ustaskom vlascu da su svi u hrvatskoj takvi.....kao sto je nemoguce objasniti nekom da ja ne zelim da idem na splavove jer tamo slusaju tursku muziku i igraju sotu i trbusni ples....to meni nije provod....to je mucenje.
Ja imam drugove zarkovce, sto znaci da sam jako tolerantan....za neke poznanike sumnjam da su homoseksualci, ali ih ne napadam...iako im s vremena na vreme svoju sumnju iznesem....prihvatam ljude kakvi jesu....ali poverenje e poklanjam nikome....pogotovu ne onima gde je istorija pokazala da im ne treba verovati...

e da ...nemam nista protiv madjara osim kad pricaju u vozu madjarski....zvuci kao razgovor dva MZ-a 250 a ja ne mogu da pobegnem....onda im objasnim da nije lepo saputati u drustvu dok im drzim kragne :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Slaninar

I Kontador je Srbin - to su nepobitne istoriske èinjenice!



- Kontador ne letuje u Hrvatskoj jer zna da su svi Hrvati genosidu skloni.
Budi kao Kontador...



Alberto, Srbine!



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

idanijel

Dobar intervju ...

El Jefe

 

Јатребарско некад и сад
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 08 Avgust, 2017, 18:36


Јатребарско некад и сад


Pa ti ¹etaj zimi kejom, kad Mad¾ari vrebaju iza svakog ugla...

Ima i jo¹ toga, preru¹ene usta¹e:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BA%D1%80_%D1%83_%D0%92%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%9B%D1%83
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Ti si bolestan covek. Sa takvom nesrecom se sprdas. Jedini konc logor za decu, na celoj planeti, kroz celu istoriju.

Slaninar

Ko je bolestan? Vi ste prvi poèeli. Meni je sprdnja i budala¹tina to licitiranje zloèinima. Jesu èetnici klali decu, ali nisu imali deèiji konc logor. Koliko je to bodova vi¹e za usta¹e?

Bilo je zveri na svim stranama, samo su partizani streljali za takve stvari, a usta¹e i èetnici delili odlikovanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 08 Avgust, 2017, 15:16
...idite vozite motore bre

...upravo tako.

Daj da vozimo motore, putujemo, jedemo ro¹tilj, pijemo (gej) piva, daj bre da ¾ivimo!

PS.
od 2010. letujem svake godine u Hrvatskoj. I¹ao i kolima i motorom, i uzdu¾ i popreko, svugde je sranje!  ;)
19.8. idem na Hvar, po drugi put, i tamo je sranje  [yahoo] [dancing] [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

farbach

Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 18:56
Ko je bolestan? Vi ste prvi poèeli. Meni je sprdnja i budala¹tina to licitiranje zloèinima. Jesu èetnici klali decu, ali nisu imali deèiji konc logor. Koliko je to bodova vi¹e za usta¹e?

Bilo je zveri na svim stranama, samo su partizani streljali za takve stvari, a usta¹e i èetnici delili odlikovanja.
ja vidim samo da si ustaski advokat.

farbach

U stvari, kada bolje razmislim, koji cu ja kurac ovde. Ostajete mi dobro, a ti mi se Slaninar napusi kurca.
Brisem nalog.
Zbogom.

Slaninar

Citat: farbach poslato 08 Avgust, 2017, 19:24
Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 18:56
Ko je bolestan? Vi ste prvi poèeli. Meni je sprdnja i budala¹tina to licitiranje zloèinima. Jesu èetnici klali decu, ali nisu imali deèiji konc logor. Koliko je to bodova vi¹e za usta¹e?

Bilo je zveri na svim stranama, samo su partizani streljali za takve stvari, a usta¹e i èetnici delili odlikovanja.
ja vidim samo da si ustaski advokat.

Ti si bolji usta¹ki advokat. Zatucanom prièom èetnici u usta¹e duvaju jedni drugima u jedra. Pola va¹ih postova kad neki Hrvat proèita, pomisliæe: "ovi nas mrze, misle da smo svi usta¹ki koljaèi". Na to usta¹a mo¾e samo da likuje - "vidi¹ da vas mrze". Isto va¾i i za èetnike - svako sranje se jedva doèeka "jesam rekao da hrvati/usta¹e (za njih je to isto) jedva èekaju da nas kolju!?".

Retardi, gomila retarda, u sve veæoj koncentraciji. Mada, kad bolje razmislim, mo¾da je i taèno to ¹to ka¾e¹ - mo¾da onih koji misle kao ja zaista ima zanemarivo malo. Mo¾da svi sve mrze.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Ljudi iznose cinjenice, nisam primjetio da iko huska da se hrvatima, ovim ili onim jebe keva. Vise mrznje i nipodastavanja  isijava iz tvojih postova. Davno si skontao da tvoje misljenje o istoriji i politici ne dijeli 99% foruma, ali to ti ne govori nista, niti pokazujes postovanje prema misljenju drugih ni onda kad imaju nedvosmisleno validnije izvore nego ti. To vec nema veze ni sa istorijom ni sa politikom nego sa karakterom. Nemas brate ni mjere ni ukusa, a i sto ce ti jer ti - mislis.

Licno nemam negativna osjecanja prema tebi jer te odavno ne uzimam za ozbiljno u ovakvim temama. Ako se jednom pojavis na nekom okupljanju pa budes branio iste te stavove pred onim kojima burgijas glavu preko foruma godinama onda cu te kapirati ozbiljnije, mozda i postovati. Do tad prdis uz forumski vjetar jer te ne kosta nista.


petar357

Citat: farbach poslato 08 Avgust, 2017, 18:50
Ti si bolestan covek. Sa takvom nesrecom se sprdas. Jedini konc logor za decu, na celoj planeti, kroz celu istoriju.

Jebe se Slaninaru za decje konc logore i poklanu decu.
Ne uklapa mu se u teoriju o izjednacavanju zlocina sa obe strane.


Slaninar

Citat: Boban_m poslato 08 Avgust, 2017, 20:04
Ljudi iznose cinjenice, nisam primjetio da iko huska da se hrvatima, ovim ili onim jebe keva.

Bitan je kontekst. Komentarisao sam postove gde su èinjenice izno¹ene uz komentar tipa "vidi¹ da nas mrze, uvek su". Da se ne pravimo blesavi sad.

Citat: Boban_m poslato 08 Avgust, 2017, 20:04
Vise mrznje i nipodastavanja  isijava iz tvojih postova. Davno si skontao da tvoje misljenje o istoriji i politici ne dijeli 99% foruma, ali to ti ne govori nista,

Govori dosta, samo ne ono ¹to - pretpostavljam - ti oèekuje¹ da zakljuèim.

Citat: Boban_m poslato 08 Avgust, 2017, 20:04
niti pokazujes postovanje prema misljenju drugih ni onda kad imaju nedvosmisleno validnije izvore nego ti.

Mislim da ovo nije taèno.

Citat: Boban_m poslato 08 Avgust, 2017, 20:04
To vec nema veze ni sa istorijom ni sa politikom nego sa karakterom. Nemas brate ni mjere ni ukusa, a i sto ce ti jer ti - mislis.

Delimièno se sla¾em - stvarno èesto nemam mere.

Citat: Boban_m poslato 08 Avgust, 2017, 20:04
Licno nemam negativna osjecanja prema tebi jer te odavno ne uzimam za ozbiljno u ovakvim temama. Ako se jednom pojavis na nekom okupljanju pa budes branio iste te stavove pred onim kojima burgijas glavu preko foruma godinama onda cu te kapirati ozbiljnije, mozda i postovati. Do tad prdis uz forumski vjetar jer te ne kosta nista.

Ja se potajno nadao da ipak gaji¹ neka oseæanja. Ni¹ta, jebiga.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: petar357 poslato 08 Avgust, 2017, 20:05
Jebe se Slaninaru za decje konc logore i poklanu decu.
Ne uklapa mu se u teoriju o izjednacavanju zlocina sa obe strane.

Nisam ja taj koji uop¹te i poredi zloèine. Svaki je neizmerno grozan. Ti ako ima¹ neku skalu po kojoj boduje¹, iznesi je, da poku¹am shvatiti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen