Glavni meni

Split za tri motora iz Srbije – savet

Započeo Silvana, 21 Jul, 2017, 22:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Ja ne znam èime se vi zanosite i bavite. Na budalu uvijek mo¾e¹ da naleti¹, èak i kad bje¾i¹ od iste. Budi normalan, pazi na se (ne radi drugima ¹to ne ¾eli¹ da drugi rade tebi) i jebe ti se za sve ostalo.

©ta bi ja sad trebao, da mrzim Srbe, jer su mi Srbi ubili pranðeda 1942 iako je zvanièna verzija da su ga ubile usta¹e? Puca mi za sve...
It's the ride that matters, not the bike…

Slaninar

Citat: farbach poslato 07 Avgust, 2017, 23:48
Sjajno sto cak ni za Srbe ne mislis da su zli kao narod. Drazesno.

Uprkos svemu. I biranju na izborima i cutanju i trpljenju svega sto se cuti, bahatosti na ulici, gluposti u mnogim glavama....


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


petar357

Citat: mkt poslato 08 Avgust, 2017, 00:35
jezivi smo i jedni i drugi

S tom razlikom sto su jedni imali Jasenovac i konc logore za decu, a drugi nisu.

Za vreme NDH i svih njenih zlodela, nije zabelezen ni jedan ozbiljniji otpor od strane nezadovoljnog naroda prema toj vlasti. Velika vecina hrvatskog naroda je bila zadovoljna.
A cak su i na Hitlera vrseni ozbiljniji atentati od strane organizovanih grupa u zelji da se zaustavi ludilo. Na Pavelica i ekipu, ni u mislima... hrvatski narod je bio jako zadovoljan tada.


Biker-Boy

Verujem da su bili zadovoljni najvise zbog toga sto su se otarasili kraljevine i kralja i dobili svoju "nezavisnu" drzavu, mada, kad-tad bi shvatili koliko su stvarno nezavisni, jer ne smeju da prdnu a da prvo ne pitaju svabe, uostalom, tako je i danas, i ne samo kod njih nego i kod nas, u istom smo sranju
I feel the need..... the need for speed !!!

Charuga

Citat: bucko poslato 07 Avgust, 2017, 14:05
Pitali Caneta iz partibrejkersa svojevremeno da gostuje u RH a on ih pitao : Gde cu da spavam? Jel u Jasenovcu?

Inace u Splitu zastitar Rakela je car,celoj njegovoj ekipi smo bili dobri domacini u Beogradu vise puta i on to ume da ceni.

U Splitu ti je Igor Dokic koji vedri i oblaci....fizicki
i hvala bogu jedan od normalnih ljudi...

Slaninar

Ogranicen covek ne razlikuje Hrvata od ustase.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2017, 09:32
Verujem da su bili zadovoljni najvise zbog toga sto su se otarasili kraljevine i kralja i dobili svoju "nezavisnu" drzavu, mada, kad-tad bi shvatili koliko su stvarno nezavisni, jer ne smeju da prdnu a da prvo ne pitaju svabe, uostalom, tako je i danas, i ne samo kod njih nego i kod nas, u istom smo sranju

Ma ko je bio zadovoljan?! Petar sere ko grlica. Postojao je pokret otpora i u Hrvatskoj.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357


Sto se tice sranja, mislim da si ti tu neprevazidjen.

Osnovna ideja oko koje Hrvati imaju nepodeljen nacionalni koncenzus je - istrebljenje Srba. To su pokazali tokom NDH i tokom akcije Oluja.
Pri tome, bestijalnost njihovih zlocina je neprevazidjena.
Nisu svi Hrvati ustase ali oni koji nisu, bezrezervno podrzavaju one koji jesu.




Biker-Boy

Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 10:18
Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2017, 09:32
Verujem da su bili zadovoljni najvise zbog toga sto su se otarasili kraljevine i kralja i dobili svoju "nezavisnu" drzavu, mada, kad-tad bi shvatili koliko su stvarno nezavisni, jer ne smeju da prdnu a da prvo ne pitaju svabe, uostalom, tako je i danas, i ne samo kod njih nego i kod nas, u istom smo sranju

Ma ko je bio zadovoljan?! Petar sere ko grlica. Postojao je pokret otpora i u Hrvatskoj.


Poslato sa sokocala mobilnoga

Nisam tu mislio na sve, vec samo onaj deo koji su bili zadovoljni, naravno, bio je i drugi deo ljudi koji nisu bili zadovoljni partnerstvom sa Nemcima i poklanjanjem Istre i Dalmacije Italijanima....
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: petar357 poslato 08 Avgust, 2017, 11:27Sto se tice sranja, mislim da si ti tu neprevazidjen.

Osnovna ideja oko koje Hrvati imaju nepodeljen nacionalni koncenzus je - istrebljenje Srba. To su pokazali tokom NDH i tokom akcije Oluja.
Pri tome, bestijalnost njihovih zlocina je neprevazidjena.
Nisu svi Hrvati ustase ali oni koji nisu, bezrezervno podrzavaju one koji jesu.

Jeste, evo i Biker-Boy samo vreba priliku da genosidise!

Spavas li mirno? :)


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Jbt ja nisam ni znao da sam Hrvat tu negde sve do 3-4 razreda osnovne skole, dok se nije zakuvao rat, onda je to sranje sa nacionalnostima naglo pocelo da se poteze, eto koliki bol u kurcu nam je bio za te stvari do pre rata, doduse, mene i sad boli patka za te stvari, ali onda smo imali Jugoslaviju bio si Jugosloven i do kurca :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

Kad smo vec otisli na tu stranu, evo preporuke sta posetiti:

http://www.metajna.com/images/uploads/festival.jpg

Naravno, kome OVO ne smeta.

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2017, 12:36
Jbt ja nisam ni znao da sam Hrvat tu negde sve do 3-4 razreda osnovne skole, dok se nije zakuvao rat, onda je to sranje sa nacionalnostima naglo pocelo da se poteze, eto koliki bol u kurcu nam je bio za te stvari do pre rata, doduse, mene i sad boli patka za te stvari, ali onda smo imali Jugoslaviju bio si Jugosloven i do kurca :D

Isto.


"Jesi prvo osetio zelju za genosidom Srba, pa otkrio da si Hrvat, ili si to osetio tek po saznanju da si Hrvat?"
- petar369 iz beograda
:)


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

#54
Hmmmm... pa oduvek sam osecao zelju za genocidisanjem Srpske prasetine, piletine, jagnjetine... :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2017, 14:08
Hmmmm... pa oduvek sam osecao zelju za genocidisanjem Srpske prasetine, piletine, jagnjetine... :)

Na jednog koji javno prizna, dodje jos deset koji cute, a koji bi i brze svinje Srbije pretvorili u kobasice, samo da im se ukaze prilika...
Vekovni arhineprijatelji, da se dako duhovito odrazim.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

..kobasice, cevape, muckalice, vesalice, raznjice...samo daj :D
A i mozda mi je poremecen taj Srboubilacki nagon zbog ono malo Madjarske krvi sto imam :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

Hrvatske i Maðarske krvi?
Pa ti nisi imao ¹anse...

©alim se, volim te ja.   [ljubav]
Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Citat: Lone Wolf poslato 08 Avgust, 2017, 14:44
Hrvatske i Maðarske krvi?
Pa ti nisi imao ¹anse...

©alim se, volim te ja.

3/4 Hrvat i 1/4 Madjar  brojevi jasno kazu :D  mada, ko zna ko je koga jebavao u familiji u zadnjih 1000 godina, nikad to nisu bila cista posla :D 
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Znaèi - ko zimi krene sa tobom do Dunava, mora da bude veoma oprezan? Sama ruka kreæe...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen