Glavni meni

Split za tri motora iz Srbije – savet

Započeo Silvana, 21 Jul, 2017, 22:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Silvana

Na¹a tri bajkera imaju nameru da poðu iz CG ka Italiji, i hteli su da ostave preko dana motore u Splitu, pa da malo obiðu grad. ©ta mislite i imate li neku siguricu tamo? Hvala unapred.
Hitno je, molim vas da ne napravimo od ove teme politièku igranku.

Ooo, bo¾e, ¹ta ja to prièam  [doh] [panic]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

clutch&brake

Ja bio tamo pre 2 god valjda. Malo se zabubio,pa stao da pitam ekipu momaka na motorima kako da izadjem. Epilog... popio sam 5 piva sa njima i ispracen do magistrale.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Silvana

Sjajno. I nekako bih to najvi¹e volela, i to je meni lièno najbli¾a reakcija. Kako samo mrzim sve na¹e predrasude, meðutim, nisam jednom èula da ne treba ostaviti vozilo jer ga ili odnese pauk ili ga o¹tete... Nije èovek pametan...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

clutch&brake

Ja sam ti samo preneo svoja iskustva. Posle sam spavao u Omisu nadomak Splita. Motor je bio na ulici. Ni taknut nije bio
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

Prosle godine sam parkirao motor na Rivi, bilo je 30 tak motora, skutera, prosetali se sat, dva i teraj dalje.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

srbac

Citat: srbac poslato 22 Jul, 2017, 00:08
Prosle godine sam parkirao motor na Rivi, bilo je 30 tak motora, skutera, prosetali se sat, dva i teraj dalje.

Zapravo paralelno sa Rivom ima pristani¹te za brodove i tu parkiraju motocikle besplatno, tu se pored kupuju karte za trajekt.

Jefta

Neka teraju motore u sam centar ima veliki parking za motore. Ne placa se nista. Nista im se nece desiti. I neka startuju devojke obavezno, sigurica 1 kroz 1. Kao pecanje dinamitom

Lazic

Dalmatinke su sve takve... :D



@Njanja:
odneo ti pauk motor u Splitu?

pajche

Ici cu i ja u Split na desetak dana, tako da cu parkirati motor po raznim plazama i parkinzima. Prenosim iskustva gde sam ostao bez guma sa isaranom sahovnicom, a gde ne.

Lazic


K_A_W_A

Zadnjih 10-15 god letujem u HR, zadnjih 4 god u Splitu. Uvek se svugde extra provedem. Imam puno divnih prijatelja tamo i uvek upoznam nove. U Splitu sam skoro pa kao kod mene u NS. Znaci opusteno skroz. Tamo ima hiljade i hiljade turista, tako da oni to gledaju samo da se zaradi. Uvek su svi bili kulturni i ljubazni. Ako nekom bilo sta treba od informacija, parkinzi, kafici, smestaj, plaze, Tu sam da pomognem, jer u glavnom sve znam ono sto je najbitnije i najbolje. 062/770001 Nikola  [cheers] [cheers] [cheers]

Slika od proslog meseca, Splitska riva.



U Splitu samo kazes da poznajes motorase Ivana Solu i Zeljana Rakelu i sva su vam vrata otvorena  [cheers]


freepartyman

 Obozavam one sto nisu usli u Hrvatsku 30 godina ili nikad a pisu kako nije bezbedno itd...  Ja se svuda voyim sa BG tablama i nikad mi se  nista nije desilo.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska


K_A_W_A

Citat: goranvojska poslato 25 Jul, 2017, 23:23
KAWA covek objasnio,

Pa znas druze da smo se nas dvojica bas "namucili" pre 3 godine u Splitu ;) Em sunce, em pivo, em tu more, em tu gostoprimljivi braca bajkeri, grad prelep, ma stvarno lose bilo  ;D Zato i idem svake godine u Split, sve se nadam bice bolje ;)  ;D [cheers]  [cheers]


goranvojska


mali_zmaj

jin-jang

goranvojska


Lazic

Interesantno, meðu bajkerima nema usta¹a...

Kostić

onaj ko se 'lo¹e provede' na jadranu, jednostavno nije imo sreæe, tj naleteo je na budale isto kao ¹to ponekad turista naleti na budalu kod nas. ili u grèkoj. ja sam bio u dubrovniku sa crnim audijem bg tablice zatamnjena stakla, pravoslavna krstaèa od po metra na retrovizoru i propratni materijal, tipièan ¹aban trip (auto je bio od mog mlaðeg brata...) i niko ga nije pogledao popreko. parkiro tamo gde se parkira pa ga ni pauk nije diro.