Glavni meni

Yamaha YZF 600 R - Thundercat

Započeo Darko, 18 Jul, 2017, 18:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Dakle , vreme je za rastanak

Yamaha YZF 600 R , motor je 2003-god , na satu ima oko 62.200 km registrovan do 04/2018-e... servis uradjen 62.000. od opreme ima Xenon , male zmigavce ,punjac za telefon/navigaciju , nosac kofera i kofer od 46l...

slika iz exela najbolje govori o odrzavanju ovog motora.
Motor je totalna fabrika !! stanje 9/10 ! posedujem originalne zmigavce i njihov relej ako je nekome lepse sa fabrickim zmigavcima.
Agregat ne trosi ulje, ne dimi , nema nikakvih skrivenih mana. Lanac i lancanici prakticno novi, zamenjeni uz servis , znaci nemoju ni 500km. Gume , sta znam , solidne. Na nekim slikama je zatamnjeni db vizir koji je u medjuvremenu zamenjen fabrickim... na motoru je stavljen i scottoiler , koji ne ide uz motor
































Kanarinac

Najvazniju stvar nisi napisao :)

Darko

znam ... editovacu kasnije post , samo da probam da zatvorim neku kombinaciju...
da vidim koliko mi fali hhahahahah

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

 Onda eo nudim za motor .......€,  a napi¶em kasnije koliko samo da vidim koliko mogu da dam  ;)  ;D

Darko


Gavrolini

Nesto mi se javlja da ce ovo biti neko skidanje koze sa ledja kao za onu thunderace bivseg nam clana.

OKi


Darko

Pa nece se proda za nedelju dana .. a i ako se proda , ima drugi motor sa kojim cu doci...

PS - 2200e

milomir22

Cena je realna i vise nego korektna, ako je opis tacan (na slikama je  [thumb_up]), ako nekoga uopste boli kurac za moje misljenje. [flashing]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

..motor bio u fantasticnom stanju i kad je kupljen..

Nakon toga i Dare ulozio maksimum da bude na nivou na kojem je sad..

Nije jasan samo ovaj momenat prodaje, ¹kk?


UFF

pa bilo je krajnje vreme da predje na nesto mladje
dokle vise da vozi matore kante sa jebenim KARBURATORIMA kojima se ni svetla sama ne pale?  [rofl]
fala kurcu

Biker-Boy

Na mojoj starudiji (26 godina) se svetla sama pale cim dam kontakt, jer mi prekidac uvek stoji na ON  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Dukags


Darko

Citat: Gavrolini poslato 18 Jul, 2017, 21:42
Nesto mi se javlja da ce ovo biti neko skidanje koze sa ledja kao za onu thunderace bivseg nam clana.

Pa da imam onaj Rosijev potpis na rezervoaru mozda bih mogao da trazim i 2700 , ovako jebi ga , nema sanse ... ;)

Gavrolini

Mozes ti buraz da trazis i 4000e. Pitanje je koliko ces dobiti.

Darko

Znam ja to..

Ovo je trenutno najmladji i jedan od jeftinijih t-cata na oglasima ..

Pa sad , videcemo

stilgar

ne slusaj ti Gavru pesimistu, kakve 4000 iljade, 5000 da trazis, ta gromovita maca je tvoja ljubav, emocije su tu utkane i sad neko drugi da je jase za male pare. bol je to veliki druze nas, a bol ima cenu. 5000 da trazis i ne popustaj :)

Darko

Ma ,ako ce ova macka da te usreci , ja cu evo tebi da je dam i za soma , nije problem ;)