Glavni meni

Mdk kozni dvodelni kombineZon br 56

Započeo Djura1995, 15 Jul, 2017, 15:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djura1995

U top stanju,  100e. Za slike i vise inf na 0655229956

Biker-Boy

Bilo bi lepo neke slike da stavis
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Ne mora.
Nije ovo KP.

Minus je od mene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Djura1995

Pa ja mislim da je dovoljan br tel, koga zanima nece mu biti tesko da izdovii 30 sekundi da mi pusti por i da mu detaljno islikam sve sto ga zanima.  Izvinjavam se ako nekome smeta sto nema slika.

OKi

Dobronameran savet  !
Kad postavi¹ oglas, ako ni¹ta drugo, bar se rukovodi onim ¹to bi ti u oglasu ¾eleo da vidi¹, proèita¹ itd ...  

Kanarinac

Valjda ako prodajes nesto, onda tebi ne treba da bude tesko da izdvojis 30 sekundi i da postavis slike. Mene bi npr bolelo uvo da zivkam nekga za slike.

Hohštapler

ja krenem od sebe, neæu da gubim svoje vreme, neæu  da telefoniram sa nekim ako on prodaje ne¹to ¹to meni ne treba.
rozi,  ljubièast,  ¾ut?
I opet, puno stvari se na ovom forumu prodalo, jedni drugima, ali mi muka od onih ¹to misle da je ovo kupujem/uvaljujem.... 2 posta 3 oglasa.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

i sta ja da radim sa ovakvim likovima?

da ih brisem zajedno sa oglasima necu da se ne bi pretvorili u blowjobmotomanijake ali mi i dalje nije jasno, ok ne procitas pravila jer te boli kurac to razumem ali DA LI TI JE LAKSE DA JEDNOM U TEMI OKACIS SLIKE ILI DA IH SALJES 30-ORICI ZAINTERESOVANIH PONAOSOB NA VIBER?    [ludak] [ludak] [ludak]


koja je to logika i kakvom je to mozgu razumljivo ja ne shvatam da ga jebem    [neampojma]