Glavni meni

MK.Stiski Orlovi-Ministar

Započeo orlovi, 13 Jul, 2017, 23:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

orlovi




U tragicnoj nesreci koja se desila jutros u 6.30 napustio nas je nas Brat Burda-Buki...Svi smo ga znali kao Ministra MK.Stiskih Orlova..Nosio je boje kluba sa ponosom.Nesebicno je pomagao svima.Tesko mi je dok ovo pisem jer ovakvi ljudi su retki..Nemam reci koje bi opisale tugu.Juce smo se vozili.Jeli sladoled..A danas ga nema..
Neka su ti siroki putevi Gospodnji.
Pocivaj u miru,Brate...
Sahrana naseg Brata Ministra je u subotu 15.07.2017 u  13 i 30 na Groblju u Tribrodu.Opstina Veliko Gradiste..Skup Bajkera na poslednji ispracaj nase Bratu je u 13h na Benzinskoj pumpi Tribrode...

MotoManijak

cudo nevidjeno orlovi otvorio temu a nije u oglasima

orlovi

Vrlo lep komentar na ovu temu....Pokusavas da budes duhovit a li si promasio temu.Mislim da ovo nije mesto za humor...

mkt


ninja66


navajo

Iskreno saucesce...videh na fejsu...tuga:(


viper

Pocivaj u miru.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Kengur poslato 10 Novembar, 2010, 19:37
Ovde otvarajte teme sa nazalost smrtnim ishodima.
Neka budu sto detaljnije, da se znaju razlozi zbog cega je doslo do nesrece, mozda ce to nekom znaciti da izbegne iste.
Nemojte pucati ovde zvezdice(postove) i stavljati:
-"R.I.P"
-"Ne verujem" i slicne komentare koji nemaju svrhe. Takvi komentari ce biti obrisani. Podrazumeva se da je svima nama zao kada nam nastrada kolega.

Ako imate zelju da izrazite saucesce uradite to na pravi nacin, nije tesko napisati par reci.

Pozdrav



Lazic

Video i ja na fb, nigde niko da napi¹e ¹ta se desilo...

UFF

desio se RIP   [neampojma]
koja je poenta teme onda?
online obavestenje?
imate fb i umrlice u novinama na zalost
ovde ako se vec otvara tema daj da napisemo sta se stvarno desilo i zasto pa da diskutujemo kako se to moglo izbeci i sta raditi da jos neko tako ne zavrsi