Glavni meni

RST 1000 Futura

Započeo Gile_ExtremeBoy, 02 Mart, 2011, 03:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Citat: abarth poslato 02 Mart, 2011, 17:40
A ¹ta kao futura, mile, falco, rsv, tuono, caponord... pa onda ostali "omr¾eni" italijani:ducati, moto guzzi, mv augusta, benelli...  nisu pravi motori?

Naravno da jesu, samo ¹to sam stekao potpuno drugaèiji utisak iz tvog prethodnog poste (ono citirano).
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 02 Mart, 2011, 17:39
Citat: TroxX poslato 02 Mart, 2011, 15:55
Mozda gresim,ali mislim da je Bokilic imao rst-a jedno vreme(mozda gresim),kontaktiraj njega pa ga pitaj,meni je prelep model cak sam se jedno vreme nosio mislju da ga kupujem,u It moze se nadje za nesto preko 2k evra

Njegov komentar: Govno s mlekom..

Sta covek da misli kada cuje tako nesto?


          Upravo to sto tije rekao''govno s mlekom''
           A Bokili nije glup covek, ceo zivot se rve s motorima i popravlja  ih tako da ja veom drzim do njegovog misljenja kao i misljenja svih mehanicara i uzimamih sa velikom paznjom u razmatranje.
            Inace vezano za italijansku ekskluzivu moj drug Sasa Pozarevac iz Nisa inace vlasnik 3 ekskluzivna Dukatija rasturene u delovima i veliki zaljubljenik u marku kaze da se nikad ne bi bakcao s njima da nije  mehanicar a mnogo ih voli ali pored njih ekskluzivnih ima uvek par japanaca za vonznju tipa gsxr 1000 i zzr 1200.
            E pa sad ako si dobar poznavalac mehanike motora ti je kupi ....ako ne ...ima ljudi koji to znaju da rade.
           I izjave tipa ''takoj e sarmantno sto uvek imas nesto da cackas porednje govore same za sebe''     alo zabole me bre da cackam motor ....ocu za sebe najbolje i najpouzadanije za najmanje para ...i nista vise ...i to ce da mi izmami najvise osmeha na licu.

rboban

Japanac je kao zena, a italijan kao ljubavnica........ a svako neka izabere!!!!
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

vozio RSV mille, burazer sad ima falca vec 2 godine. Ni jedan ni drugi nismo imali ama bas nikakvih problema. Rekao bih ja sad svasta nesto ali necu da vredjam nikog pogotovo one koji nisu tu. Ja sebe nisam pronasao na RSV-u ali nekom to bas legne.