Glavni meni

dron za prodaju

Započeo SSZGO, 11 Jul, 2017, 16:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Za nekoliko arapskih zemalja, UAE, Saudi, Tursku, Qatar, i jos neke vazi zabrana nosenja dronova, bilo kakvih letelica, baterija, i laptopova avionom ka USA, i od USA ka njima. Za laptopove su ublazili nesto pre nedelju dana, za gole baterije i letelice zabrana je i dalje na snazi.

megaidiot

osim ako ne radis nesto sto je pod njihovim 'pokroviteljstvom'. onda sve moze.
https://arstechnica.com/gadgets/2016/03/dubai-world-drone-prix-photos/


@sszgo: fala, razmislicu. ako se neko pojavi dok razmisljam, prodavaj.

Lazic

Citat: Hattrick poslato 12 Jul, 2017, 02:29
Cudi me da nisu kamilari provalili dron sa plasticnim eksplozivom umesto kamere, i mali zvucnik preko kojeg mujezin urla "uallah uagbar", bilo bi bas efikasno za tekme, parkove, kupalista, trgove. Valjda hodza zaboravio da im da nacrte.
Moram da odem na neki talibanski forum da im predlozim.  :)
Neæe to da se primi, zamisli ljubomoru da pomisle da 72 device doèekuju dron umesto njih, ne ide... Ali onaj najveæi ¹to mo¾e èoveka da nosi, hmm...

monsterbnt

Citat: SSZGO poslato 12 Jul, 2017, 06:06
ok srbine ja nisam uspeo da ih kupim niti je iko mogao da mi donese iz usa jer su im oduzimali nasumicno po avionima skoro niti je iko hteo da mi salje ovamo postom...

ali mozda on uspe da naruci za 400 usd i nekako uspe da dobije paket od 5 kilograma za 50 usd postarine i ne plati carinu i porez na sve to i ustedeo je 20 eura samo ima bateriju manjka...

prosipas mi price kao kad bi ja rekao e porshe ovde je 30 posto jeftiniji nego tu, ... samo je ovde...

Ajde arapine procitaj jos jednom, Izvini al ne znam da pisem sdesna na levo...

Citat: monsterbnt poslato 12 Jul, 2017, 02:12
Pre neki dan mi stigle baterije za modele iz HK.... Znas u RC modelarstvu sam preko 20 god...
Lipo baterije ne salju samo avionom.

To sto si ti to preskupo platio ne znaci da treba jos neko...
I btw model je polovan. 7 elisa kazes znaci jednu si olupao. Ko garantuje da pri udaru nije povukla osovina ili nosac motora, poremetio gimbal ili nesto slicno?
Taj dron polovan i to factory refurbished kosta ispod 200$.
http://www.bestbuy.com/site/3dr-geek-squad-certified-refurbished-solo-drone-black/5757601.p?skuId=5757601

Zao mi je, radi kamilare a ne manijake....
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

200 dolara je samo dron, bez baterija i stabilizatora i torbe...

a sve od toga ti treba


cena je ta koja je, ko misli da moze bolje da prodje uzece drugde. ja znam da ne moze nigde za manje od onoga sto ja trazim
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Probaj na kupujem-uvaljujem, tamo ima ovaca kolko oces
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Dohvatio se ¹ut sa rogatim... ;D

SSZGO

posto mi je ukraden gopro ostao mi je stabilizator sa dve produzne rucke od karbona i dve extra baterije


feiyu g4

kao sto spomenuh to me je izaslo prosle god oko 350 e
najjeftiniji takav set online danas u usa je oko 200usd koliko vidim

dacu ga upola onoga sto je mene kostalo, 175 e


koga interesuje moze da ga pokupi u roku od 10 dana

061 2622732



takodje prodajem skoro pa potpuno nov lenovo yoga book
sa olovkom i torbicom
platio ga 500e pre nekih dva meseca, ukljucen 5 puta bukvalno ali sam ga zamenio mnogo jacim laptopom za graficku obradu

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-Yoga-Book-Android-YB1-X90F-Convertible-Review.182997.0.html

dao bih ga za 45000 din sto je manje od 400e
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

mavic pro dron, star mesec dana, 900 eura

mavic pro sa fly more paketom, 3 baterije torbica 3 punjaca dodatni propeleri itd, 1200 eura


061 2622732
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

sranje


eclipse ima bolji dron :D

eclipse4

nemam bolji...imam isti bez bez fly more i dva krsa....

ja mislim da timas bolji od nas?

SSZGO

mavic prodat, trenutno cekam izlazak novog modela koji se nesto suska ce uskoro....

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor